Další modely značky Hyosung
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Na českých silnicích jezdí podle našich propočtů přibližně 83 vozidel kategorie LC modelové řady Hyosung Aquila, což toto vozidlo řadí na 202. místo mezi vozidly kategorie LC v našich statistikách.
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Souhrn vychází z 299 různých vozidel a 1 743 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s dalšími modely.
| Ukazatel | Hodnota |
|---|---|
| Unikátní vozidla v datech | 299 |
| Evidované prohlídky | 1 743 |
| Pravidelné prohlídky | 1 303 |
| Výsledek „vyhovuje“ | 95,8 % |
| Záznamy s tachometrem | 1 727 |
| Dostupné období | 08.09.2008 – 16.09.2026 |
Nejvíce záznamů v dostupném souhrnu připadá na typ Pravidelná, celkem 1 303. Graf i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Druh prohlídky | Počet | Vyhovuje |
|---|---|---|
| Pravidelná | 1 303 | 95,8 % |
| Evidencní kontrola | 368 | — |
| Opakovaná | 45 | — |
| Pred registrací | 21 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 5 | — |
| Na žádost zákazníka | 1 | — |
Z 1 303 pravidelných prohlídek se známým výsledkem skončilo výsledkem „vyhovuje“ 1 248, tedy 95,8 %. Statistiky nevyjadřují kvalitu konkrétního vozidla.
| Výsledek | Počet | Podíl známých výsledků |
|---|---|---|
| Vyhovuje | 1 248 | 95,8 % |
| Výsledek 2 | 52 | 4,0 % |
| Výsledek 3 | 3 | 0,2 % |
| Jiný / neuvedený | 0 | 0,0 % |
Závady jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Nejčastěji se v tomto výběru objevuje kód 5.2.3.6.1. Počet vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kód | Závažnost | Popis | Prohlídky |
|---|---|---|---|
| 5.2.3.6.1 | B | Hloubka vzorku pneumatiky v hlavních dezénových drážkách nebo zářezech není v některé části šířky běhounu v souladu s požadavky. | 1 |
| 1.1.13.1.1 | B | Brzdové obložení nebo brzdové destičky jsou poškozené nebo zjevně nadměrně opotřebované nebo indikátory opotřebení signalizují opotřebení pod minimální hodnotu stanovenou výrobcem. | 1 |
| 0.1.5.1 | B | Neschválená úprava umístění tabulky registrační značky na vozidle vzhledem k minimální nebo maximální výšce nad vozovkou nebo umístění tabulky registrační značky vzhledem k podélné střední rovině vozidla neodpovídá požadavkům a tyto změny umístění u vozidel kategorie L nejsou zapsány v technickém průkazu vozidla. | 1 |
| 4.7.1.2.2 | B | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí žádný světelný zdroj. | 1 |
| 6.2.8.1.2 | B | Stupátka nebo schůdky u vozidla jsou nadměrně zkorodovány nebo přidržovací madla, stupátka nebo schůdky jsou uvolněné nebo poškozené tak, že nejsou spolehlivé nebo neodpovídají požadavkům nebo, jsou-li vyžadovány, chybí (např. u motocyklů). | 1 |
| 7.11.1.1 | B | U počítadla ujeté vzdálenosti zjevná manipulace s počtem ujetých kilometrů. | 1 |
| 4.2.1.1.2 | B | Nesvítí některá obrysová nebo denní svítilna. | 1 |
| 6.2.6.1.2 | B | Konstrukce sedadla je poškozená nebo nadměrně opotřebená (sedák / opěradlo), prasklá, deformovaná nebo neúplná (např. chybí opěrky hlavy) nebo poškození sedadla může způsobit zranění přepravované osoby (např. chybějící polstrování) nebo typ sedadla (provedení) neodpovídá požadavkům. | 1 |
| 1.1.14.1.2 | B | Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně přesahuje 1/5 její šířky. | 1 |
| 4.8.2.1.5 | B | Odrazky, není-li stanoveno jinak, vyzařují směrem dopředu odražené světlo jiné barvy než bílé, směrem dozadu odražené světlo jiné barvy než červené a směrem do stran odražené světlo jiné barvy než oranžové. | 1 |
| 1.1.22.1 | B | Přípojky pro kontrolu tlaku v brzdové soustavě, jsou-li vyžadovány, chybí nebo neodpovídají požadavkům. | 1 |
| 6.2.10.4.2 | B | Parametry (provedení, šířka) krytu kola /blatníku nejsou v souladu s požadavky (kryty kol nezakrývají celou šířku běhounu pneumatiky apod.). | 1 |
| 7.5.1.1 | B | Vozidlo není vybaveno příslušným druhem lékárničky nebo obsah lékárničky je neúplný, poškozený nebo uložení lékárničky ve vozidle neodpovídá požadavkům stanoveným zvláštním právním předpisem | 1 |
Roční řada zachycuje evidované prohlídky této modelové řady od roku 2008 do roku 2026. Samostatná červená křivka ukazuje pravidelné prohlídky.
| Rok | Všechny prohlídky | Pravidelné |
|---|---|---|
| 2026 | 52 | 47 |
| 2025 | 40 | 33 |
| 2024 | 49 | 34 |
| 2023 | 66 | 49 |
| 2022 | 89 | 61 |
| 2021 | 81 | 50 |
| 2020 | 63 | 33 |
| 2019 | 84 | 55 |
| 2018 | 127 | 96 |
| 2017 | 146 | 110 |
| 2016 | 127 | 93 |
| 2015 | 145 | 111 |
| 2014 | 144 | 109 |
| 2013 | 115 | 94 |
| 2012 | 131 | 101 |
| 2011 | 116 | 95 |
| 2010 | 92 | 72 |
| 2009 | 72 | 59 |
| 2008 | 4 | 1 |
Modely stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Počet vozů | Pravidelné prohlídky | Vyhovuje |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 4 652 | 24 736 | 98,6 % |
| Jawa 250 | 3 741 | 49 347 | 95,1 % |
| Piaggio Vespa | 3 001 | 9 668 | 96,8 % |
| Maxon Ardour | 2 304 | 8 363 | 96,6 % |
| Kawasaki Versys | 1 347 | 4 455 | 97,9 % |
| Triumph Tiger | 1 197 | 5 121 | 98,0 % |
| BMW F 650 | 1 196 | 13 129 | 96,6 % |
| Suzuki Burgman | 1 174 | 11 283 | 96,5 % |
| BMW F 800 | 1 158 | 5 599 | 98,1 % |
| Suzuki Bandit | 1 131 | 15 453 | 96,5 % |
| Suzuki GSX 750 | 87 | 2 434 | 93,6 % |
| Suzuki VL 800 | 87 | 1 461 | 97,4 % |
| Honda CBF 1000 | 86 | 2 532 | 97,7 % |
| Suzuki DR 800 | 85 | 1 798 | 96,3 % |
| Yamaha YP 250 | 85 | 2 560 | 96,2 % |
| Hyosung Aquila (aktuální model) | 83 | 1 303 | 95,8 % |
| Honda NTV 650 | 82 | 1 282 | 97,1 % |
| Honda SH 125 | 81 | 653 | 96,6 % |
| Suzuki SV650S | 81 | 2 659 | 93,3 % |
| Yamaha XVZ 1300 | 81 | 956 | 95,9 % |
| Suzuki Marauder | 80 | 1 732 | 95,8 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.