Další modely značky Jawa
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Na českých silnicích jezdí podle našich propočtů přibližně 83 motocyklů modelové řady Jawa Mustang, což tento motocykl řadí na 43. místo mezi motocykly kategorie L3E v našich statistikách.
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Souhrn vychází z 819 různých vozidel a 2 531 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s dalšími modely.
| Ukazatel | Hodnota |
|---|---|
| Unikátní vozidla v datech | 819 |
| Evidované prohlídky | 2 531 |
| Pravidelné prohlídky | 1 694 |
| Výsledek „vyhovuje“ | 94,5 % |
| Záznamy s tachometrem | 2 460 |
| Dostupné období | 01.09.2008 – 16.09.2026 |
Nejvíce záznamů v dostupném souhrnu připadá na typ Pravidelná, celkem 1 694. Graf i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Druh prohlídky | Počet | Vyhovuje |
|---|---|---|
| Pravidelná | 1 694 | 94,5 % |
| Evidencní kontrola | 595 | — |
| Opakovaná | 90 | — |
| Pred registrací | 77 | — |
| Historického vozidla | 32 | — |
| Na žádost zákazníka | 30 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 13 | — |
Z 1 694 pravidelných prohlídek se známým výsledkem skončilo výsledkem „vyhovuje“ 1 601, tedy 94,5 %. Statistiky nevyjadřují kvalitu konkrétního vozidla.
| Výsledek | Počet | Podíl známých výsledků |
|---|---|---|
| Vyhovuje | 1 601 | 94,5 % |
| Výsledek 2 | 88 | 5,2 % |
| Výsledek 3 | 5 | 0,3 % |
| Jiný / neuvedený | 0 | 0,0 % |
Závady jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Nejčastěji se v tomto výběru objevuje kód 0.1.1. Počet vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kód | Závažnost | Popis | Prohlídky |
|---|---|---|---|
| 0.1.1 | B | Vozidlo, které podléhá registraci, není opatřeno předepsaným počtem tabulek registračních značek. | 2 |
| 7.7.2 | A | Ovládání zvukového výstražného zařízení není spolehlivé. | 1 |
| 0.3.1.1 | B | Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.). | 1 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 1 |
| 3.3.4.1 | A | Poškození zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. | 1 |
Roční řada zachycuje evidované prohlídky této modelové řady od roku 2008 do roku 2026. Samostatná červená křivka ukazuje pravidelné prohlídky.
| Rok | Všechny prohlídky | Pravidelné |
|---|---|---|
| 2026 | 55 | 38 |
| 2025 | 86 | 50 |
| 2024 | 88 | 53 |
| 2023 | 124 | 88 |
| 2022 | 138 | 68 |
| 2021 | 153 | 108 |
| 2020 | 141 | 99 |
| 2019 | 132 | 80 |
| 2018 | 131 | 83 |
| 2017 | 153 | 93 |
| 2016 | 161 | 102 |
| 2015 | 265 | 177 |
| 2014 | 164 | 113 |
| 2013 | 130 | 98 |
| 2012 | 160 | 121 |
| 2011 | 156 | 121 |
| 2010 | 159 | 106 |
| 2009 | 122 | 87 |
| 2008 | 13 | 9 |
Modely stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Počet vozů | Pravidelné prohlídky | Vyhovuje |
|---|---|---|---|
| Simson S 51 | 4 082 | 56 719 | 93,8 % |
| Honda WW125EX2 | 1 183 | 7 802 | 98,1 % |
| Jawa 50-20 | 1 069 | 10 506 | 94,3 % |
| Jawa 50-23 | 665 | 7 554 | 94,2 % |
| BMW S 1000 | 651 | 1 134 | 96,7 % |
| Triumph Street | 608 | 1 702 | 94,7 % |
| Jawa Čz | 482 | 4 004 | 95,0 % |
| Jawa 50-21 | 439 | 5 498 | 94,6 % |
| ČZ 250 | 435 | 5 650 | 94,5 % |
| Jawa 555 | 395 | 4 179 | 94,8 % |
| Jawa 550 | 117 | 1 866 | 94,9 % |
| BMW F 700 | 108 | 340 | 98,8 % |
| Harley-Davidson Flhtk | 108 | 258 | 98,4 % |
| Yamaha MT-09 | 99 | 587 | 97,6 % |
| Honda CB650FA | 85 | 297 | 97,3 % |
| Jawa Mustang (aktuální model) | 83 | 1 694 | 94,5 % |
| Suzuki UK110 | 83 | 156 | 97,4 % |
| Honda NC750D | 82 | 231 | 98,3 % |
| KTM RC 125 | 80 | 112 | 91,1 % |
| Triumph Explorer | 79 | 203 | 99,5 % |
| Husqvarna FE 350 | 78 | 125 | 93,6 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.