Další modely značky Jinos
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Na českých silnicích jezdí podle našich propočtů přibližně 226 přípojných vozidel modelové řady Jinos 750, což toto přípojné vozidlo řadí na 85. místo mezi přípojnými vozidly kategorie O1 v našich statistikách.
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Souhrn vychází z 888 různých vozidel a 4 580 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s dalšími modely.
| Ukazatel | Hodnota |
|---|---|
| Unikátní vozidla v datech | 888 |
| Evidované prohlídky | 4 580 |
| Pravidelné prohlídky | 3 625 |
| Výsledek „vyhovuje“ | 82,1 % |
| Záznamy s tachometrem | 92 |
| Dostupné období | 08.09.2008 – 18.09.2026 |
Nejvíce záznamů v dostupném souhrnu připadá na typ Pravidelná, celkem 3 625. Graf i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Druh prohlídky | Počet | Vyhovuje |
|---|---|---|
| Pravidelná | 3 625 | 82,1 % |
| Opakovaná | 590 | — |
| Evidencní kontrola | 356 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 7 | — |
| Na žádost zákazníka | 1 | — |
| Technická silniční kontrola | 1 | — |
Z 3 624 pravidelných prohlídek se známým výsledkem skončilo výsledkem „vyhovuje“ 2 975, tedy 82,1 %. Statistiky nevyjadřují kvalitu konkrétního vozidla.
| Výsledek | Počet | Podíl známých výsledků |
|---|---|---|
| Vyhovuje | 2 975 | 82,1 % |
| Výsledek 2 | 597 | 16,5 % |
| Výsledek 3 | 52 | 1,4 % |
| Jiný / neuvedený | 1 | 0,0 % |
Závady jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Nejčastěji se v tomto výběru objevuje kód 6.2.10.2.1. Počet vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kód | Závažnost | Popis | Prohlídky |
|---|---|---|---|
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 15 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 10 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 7 |
| 4.8.2.1.1 | B | Vozidlo není vybaveno některými předepsanými odrazkami stanovené třídy | 5 |
| 4.8.2.1.4 | B | Počet odrazek, neodpovídá předepsanému / povolenému počtu (chybí / překračuje). | 4 |
| 4.10.3.1 | A | Izolace propojovacího kabelu poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. | 4 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 4 |
| 4.5.1.1.2 | B | Nesvítí zadní mlhová svítilna na straně přivrácené do středu vozovky. | 3 |
| 0.2.2.1.2 | B | Povinný štítek výrobce, je-li vyžadován, chybí (u vozidla uvedeného do provozu od 01. 01.2002). | 3 |
| 6.1.6.3.1 | B | Zjevně nadměrné opotřebení některé části spojovacího zařízení. | 3 |
| 0.3.1.1 | B | Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.). | 2 |
| 5.2.3.1.1 | B | Typ pneumatiky, namontovaný na vozidle, nesouhlasí s údaji uvedenými v technickém průkazu vozidla. | 2 |
| 4.7.1.1.2 | A | Zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky poškozené, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho funkci nebo fotometrické vlastnosti nebo nezpůsobuje vyzařování bílého světla směrem vzad. | 2 |
| 7.90.2.3 | B | Umístění nebo provedení některých předepsaných údajů na vozidle neodpovídá požadavkům nebo skutečnosti. | 2 |
| 6.1.6.4.1 | B | Upevnění spojovacího zařízení vadné, uvolněné, nespolehlivé nebo upevnění spojovacího zařízení neodpovídá požadavkům. | 2 |
Roční řada zachycuje evidované prohlídky této modelové řady od roku 2008 do roku 2026. Samostatná červená křivka ukazuje pravidelné prohlídky.
| Rok | Všechny prohlídky | Pravidelné |
|---|---|---|
| 2026 | 105 | 95 |
| 2025 | 170 | 144 |
| 2024 | 231 | 204 |
| 2023 | 244 | 201 |
| 2022 | 261 | 212 |
| 2021 | 252 | 204 |
| 2020 | 296 | 236 |
| 2019 | 326 | 245 |
| 2018 | 327 | 241 |
| 2017 | 342 | 241 |
| 2016 | 383 | 248 |
| 2015 | 308 | 261 |
| 2014 | 316 | 265 |
| 2013 | 291 | 241 |
| 2012 | 258 | 203 |
| 2011 | 201 | 171 |
| 2010 | 131 | 105 |
| 2009 | 122 | 98 |
| 2008 | 16 | 10 |
Modely stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Počet vozů | Pravidelné prohlídky | Vyhovuje |
|---|---|---|---|
| Agados Handy | 50 219 | 215 973 | 93,8 % |
| Agados VZ | 15 193 | 101 236 | 93,7 % |
| Vlastní Výroba Vlastní | 10 133 | 271 699 | 90,1 % |
| Pongratz LPA | 8 893 | 60 402 | 91,2 % |
| Agados NP | 6 757 | 70 142 | 93,1 % |
| Vezeko R1X1X | 5 076 | 13 952 | 94,6 % |
| Vlastní Výroba - | 3 901 | 129 778 | 90,0 % |
| Sport Jacht PS | 2 807 | 77 115 | 90,1 % |
| Rydwan Euro | 2 679 | 7 964 | 94,7 % |
| Martz 3 | 1 685 | 2 579 | 85,0 % |
| Sacher RS-09 | 248 | 3 948 | 91,2 % |
| Vezeko NP | 241 | 3 684 | 93,0 % |
| Netovární Výroba Netovární | 238 | 5 508 | 88,2 % |
| NP 2 | 232 | 7 059 | 92,7 % |
| VZ 26 | 230 | 5 566 | 91,6 % |
| Jinos 750 (aktuální model) | 226 | 3 625 | 82,1 % |
| Maro PT | 226 | 1 087 | 88,6 % |
| Vezeko R1X2X | 219 | 329 | 93,6 % |
| Atmos PDP | 198 | 1 462 | 90,9 % |
| LV 2B | 198 | 2 607 | 88,8 % |
| Domácí Výroba Domáci | 197 | 4 485 | 91,0 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.