Další modely značky Keeway
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Na českých silnicích jezdí podle našich propočtů přibližně 5 vozidel kategorie LC modelové řady Keeway TEJ4, což toto vozidlo řadí na 827. místo mezi vozidly kategorie LC v našich statistikách.
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Souhrn vychází z 95 různých vozidel a 742 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s dalšími modely.
| Ukazatel | Hodnota |
|---|---|
| Unikátní vozidla v datech | 95 |
| Evidované prohlídky | 742 |
| Pravidelné prohlídky | 589 |
| Výsledek „vyhovuje“ | 96,8 % |
| Záznamy s tachometrem | 738 |
| Dostupné období | 15.10.2008 – 07.05.2026 |
Nejvíce záznamů v dostupném souhrnu připadá na typ Pravidelná, celkem 589. Graf i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Druh prohlídky | Počet | Vyhovuje |
|---|---|---|
| Pravidelná | 589 | 96,8 % |
| Evidencní kontrola | 135 | — |
| Opakovaná | 16 | — |
| Pred registrací | 1 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 1 | — |
Z 589 pravidelných prohlídek se známým výsledkem skončilo výsledkem „vyhovuje“ 570, tedy 96,8 %. Statistiky nevyjadřují kvalitu konkrétního vozidla.
| Výsledek | Počet | Podíl známých výsledků |
|---|---|---|
| Vyhovuje | 570 | 96,8 % |
| Výsledek 2 | 17 | 2,9 % |
| Výsledek 3 | 2 | 0,3 % |
| Jiný / neuvedený | 0 | 0,0 % |
Pro tuto modelovou řadu nejsou v předpočítaném období dostupné závady. Počet vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
Roční řada zachycuje evidované prohlídky této modelové řady od roku 2008 do roku 2026. Samostatná červená křivka ukazuje pravidelné prohlídky.
| Rok | Všechny prohlídky | Pravidelné |
|---|---|---|
| 2026 | 2 | 2 |
| 2025 | 4 | 2 |
| 2024 | 7 | 6 |
| 2023 | 22 | 19 |
| 2022 | 16 | 12 |
| 2021 | 24 | 15 |
| 2020 | 38 | 25 |
| 2019 | 44 | 35 |
| 2018 | 50 | 43 |
| 2017 | 59 | 48 |
| 2016 | 51 | 38 |
| 2015 | 80 | 66 |
| 2014 | 61 | 48 |
| 2013 | 71 | 58 |
| 2012 | 52 | 49 |
| 2011 | 59 | 50 |
| 2010 | 55 | 44 |
| 2009 | 46 | 29 |
| 2008 | 1 | 0 |
Modely stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Počet vozů | Pravidelné prohlídky | Vyhovuje |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 4 652 | 24 736 | 98,6 % |
| Jawa 250 | 3 741 | 49 347 | 95,1 % |
| Piaggio Vespa | 3 001 | 9 668 | 96,8 % |
| Maxon Ardour | 2 304 | 8 363 | 96,6 % |
| Kawasaki Versys | 1 347 | 4 455 | 97,9 % |
| Triumph Tiger | 1 197 | 5 121 | 98,0 % |
| BMW F 650 | 1 196 | 13 129 | 96,6 % |
| Suzuki Burgman | 1 174 | 11 283 | 96,5 % |
| BMW F 800 | 1 158 | 5 599 | 98,1 % |
| Suzuki Bandit | 1 131 | 15 453 | 96,5 % |
| Honda JF11 | 5 | 1 969 | 97,1 % |
| Honda RC48 | 5 | 764 | 97,4 % |
| Honda VT 125 | 5 | 317 | 97,2 % |
| Jinlun JL150-5 | 5 | 156 | 94,2 % |
| Kawasaki EJ 650 | 5 | 211 | 97,2 % |
| Keeway TEJ4 (aktuální model) | 5 | 589 | 96,8 % |
| Kentoya ZS110-9 | 5 | 173 | 96,5 % |
| Kinroad Clever | 5 | 77 | 88,3 % |
| MBK Industrie | 5 | 50 | 100,0 % |
| Moto Guzzi V 35 | 5 | 175 | 94,9 % |
| Siamoto KD 125 | 5 | 156 | 93,6 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.