Další modely značky Keeway
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Na českých silnicích jezdí podle našich propočtů přibližně 14 vozidel kategorie LC modelové řady Keeway Supershadow, což toto vozidlo řadí na 593. místo mezi vozidly kategorie LC v našich statistikách.
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Souhrn vychází z 63 různých vozidel a 339 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s dalšími modely.
| Ukazatel | Hodnota |
|---|---|
| Unikátní vozidla v datech | 63 |
| Evidované prohlídky | 339 |
| Pravidelné prohlídky | 250 |
| Výsledek „vyhovuje“ | 96,4 % |
| Záznamy s tachometrem | 333 |
| Dostupné období | 01.12.2008 – 15.09.2026 |
Nejvíce záznamů v dostupném souhrnu připadá na typ Pravidelná, celkem 250. Graf i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Druh prohlídky | Počet | Vyhovuje |
|---|---|---|
| Pravidelná | 250 | 96,4 % |
| Evidencní kontrola | 78 | — |
| Opakovaná | 9 | — |
| Pred registrací | 1 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 1 | — |
Z 250 pravidelných prohlídek se známým výsledkem skončilo výsledkem „vyhovuje“ 241, tedy 96,4 %. Statistiky nevyjadřují kvalitu konkrétního vozidla.
| Výsledek | Počet | Podíl známých výsledků |
|---|---|---|
| Vyhovuje | 241 | 96,4 % |
| Výsledek 2 | 4 | 1,6 % |
| Výsledek 3 | 5 | 2,0 % |
| Jiný / neuvedený | 0 | 0,0 % |
Pro tuto modelovou řadu nejsou v předpočítaném období dostupné závady. Počet vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
Roční řada zachycuje evidované prohlídky této modelové řady od roku 2008 do roku 2026. Samostatná červená křivka ukazuje pravidelné prohlídky.
| Rok | Všechny prohlídky | Pravidelné |
|---|---|---|
| 2026 | 6 | 5 |
| 2025 | 8 | 7 |
| 2024 | 9 | 9 |
| 2023 | 6 | 3 |
| 2022 | 18 | 9 |
| 2021 | 14 | 8 |
| 2020 | 19 | 13 |
| 2019 | 7 | 4 |
| 2018 | 26 | 23 |
| 2017 | 21 | 16 |
| 2016 | 34 | 27 |
| 2015 | 23 | 18 |
| 2014 | 34 | 30 |
| 2013 | 23 | 16 |
| 2012 | 34 | 32 |
| 2011 | 16 | 12 |
| 2010 | 29 | 17 |
| 2009 | 11 | 1 |
| 2008 | 1 | 0 |
Modely stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Počet vozů | Pravidelné prohlídky | Vyhovuje |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 4 652 | 24 736 | 98,6 % |
| Jawa 250 | 3 741 | 49 347 | 95,1 % |
| Piaggio Vespa | 3 001 | 9 668 | 96,8 % |
| Maxon Ardour | 2 304 | 8 363 | 96,6 % |
| Kawasaki Versys | 1 347 | 4 455 | 97,9 % |
| Triumph Tiger | 1 197 | 5 121 | 98,0 % |
| BMW F 650 | 1 196 | 13 129 | 96,6 % |
| Suzuki Burgman | 1 174 | 11 283 | 96,5 % |
| BMW F 800 | 1 158 | 5 599 | 98,1 % |
| Suzuki Bandit | 1 131 | 15 453 | 96,5 % |
| Jincheng JC90-7 | 14 | 177 | 95,5 % |
| Jinlun JL125T-13 | 14 | 377 | 97,1 % |
| Kawasaki GPZ 1100 | 14 | 158 | 96,2 % |
| Kawasaki W 650 | 14 | 333 | 97,9 % |
| Kawasaki ZRX 1200 | 14 | 696 | 97,4 % |
| Keeway Supershadow (aktuální model) | 14 | 250 | 96,4 % |
| MBK Skyliner | 14 | 166 | 95,2 % |
| Peugeot NEW | 14 | 95 | 94,7 % |
| SYM HD 125 | 14 | 109 | 96,3 % |
| Suzuki 600 | 14 | 1 111 | 94,1 % |
| Suzuki DR 750 | 14 | 493 | 93,9 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.