Další modely značky Manet
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Na českých silnicích jezdí podle našich propočtů přibližně 16 vozidel kategorie LC modelové řady Manet S 125, což toto vozidlo řadí na 554. místo mezi vozidly kategorie LC v našich statistikách.
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Souhrn vychází z 509 různých vozidel a 1 940 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s dalšími modely.
| Ukazatel | Hodnota |
|---|---|
| Unikátní vozidla v datech | 509 |
| Evidované prohlídky | 1 940 |
| Pravidelné prohlídky | 1 407 |
| Výsledek „vyhovuje“ | 96,3 % |
| Záznamy s tachometrem | 1 876 |
| Dostupné období | 16.10.2008 – 24.08.2026 |
Nejvíce záznamů v dostupném souhrnu připadá na typ Pravidelná, celkem 1 407. Graf i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Druh prohlídky | Počet | Vyhovuje |
|---|---|---|
| Pravidelná | 1 407 | 96,3 % |
| Evidencní kontrola | 472 | — |
| Opakovaná | 42 | — |
| Historického vozidla | 7 | — |
| Na žádost zákazníka | 5 | — |
| Pred registrací | 4 | — |
| Technická silniční kontrola | 2 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 1 | — |
Z 1 407 pravidelných prohlídek se známým výsledkem skončilo výsledkem „vyhovuje“ 1 355, tedy 96,3 %. Statistiky nevyjadřují kvalitu konkrétního vozidla.
| Výsledek | Počet | Podíl známých výsledků |
|---|---|---|
| Vyhovuje | 1 355 | 96,3 % |
| Výsledek 2 | 48 | 3,4 % |
| Výsledek 3 | 4 | 0,3 % |
| Jiný / neuvedený | 0 | 0,0 % |
Závady jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Nejčastěji se v tomto výběru objevuje kód 7.5.1.1. Počet vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kód | Závažnost | Popis | Prohlídky |
|---|---|---|---|
| 7.5.1.1 | B | Vozidlo není vybaveno příslušným druhem lékárničky nebo obsah lékárničky je neúplný, poškozený nebo uložení lékárničky ve vozidle neodpovídá požadavkům stanoveným zvláštním právním předpisem | 1 |
Roční řada zachycuje evidované prohlídky této modelové řady od roku 2008 do roku 2026. Samostatná červená křivka ukazuje pravidelné prohlídky.
| Rok | Všechny prohlídky | Pravidelné |
|---|---|---|
| 2026 | 6 | 5 |
| 2025 | 20 | 10 |
| 2024 | 32 | 21 |
| 2023 | 43 | 33 |
| 2022 | 54 | 45 |
| 2021 | 44 | 33 |
| 2020 | 72 | 55 |
| 2019 | 84 | 59 |
| 2018 | 126 | 84 |
| 2017 | 108 | 81 |
| 2016 | 135 | 90 |
| 2015 | 306 | 180 |
| 2014 | 167 | 130 |
| 2013 | 130 | 103 |
| 2012 | 158 | 129 |
| 2011 | 139 | 102 |
| 2010 | 128 | 104 |
| 2009 | 177 | 139 |
| 2008 | 11 | 4 |
Modely stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Počet vozů | Pravidelné prohlídky | Vyhovuje |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 4 652 | 24 736 | 98,6 % |
| Jawa 250 | 3 741 | 49 347 | 95,1 % |
| Piaggio Vespa | 3 001 | 9 668 | 96,8 % |
| Maxon Ardour | 2 304 | 8 363 | 96,6 % |
| Kawasaki Versys | 1 347 | 4 455 | 97,9 % |
| Triumph Tiger | 1 197 | 5 121 | 98,0 % |
| BMW F 650 | 1 196 | 13 129 | 96,6 % |
| Suzuki Burgman | 1 174 | 11 283 | 96,5 % |
| BMW F 800 | 1 158 | 5 599 | 98,1 % |
| Suzuki Bandit | 1 131 | 15 453 | 96,5 % |
| Honda VT750C2 | 16 | 536 | 95,3 % |
| Honda Valkyrie | 16 | 83 | 95,2 % |
| Huoniao HN125-8 | 16 | 214 | 97,7 % |
| Husqvarna Nuda 900R | 16 | 59 | 96,6 % |
| Kymco Dink 125 | 16 | 240 | 97,1 % |
| Manet S 125 (aktuální model) | 16 | 1 407 | 96,3 % |
| Suzuki 125 | 16 | 1 666 | 95,8 % |
| Suzuki 650 | 16 | 2 448 | 94,9 % |
| Suzuki Boulevard | 16 | 271 | 92,6 % |
| Suzuki VS 750 | 16 | 278 | 93,9 % |
| Taotao Caesar | 16 | 161 | 94,4 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.