Další modely značky Taotao
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Na českých silnicích jezdí podle našich propočtů přibližně 16 vozidel kategorie LC modelové řady Taotao Caesar, což toto vozidlo řadí na 554. místo mezi vozidly kategorie LC v našich statistikách.
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Souhrn vychází z 68 různých vozidel a 223 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s dalšími modely.
| Ukazatel | Hodnota |
|---|---|
| Unikátní vozidla v datech | 68 |
| Evidované prohlídky | 223 |
| Pravidelné prohlídky | 161 |
| Výsledek „vyhovuje“ | 94,4 % |
| Záznamy s tachometrem | 223 |
| Dostupné období | 30.08.2013 – 03.08.2026 |
Nejvíce záznamů v dostupném souhrnu připadá na typ Pravidelná, celkem 161. Graf i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Druh prohlídky | Počet | Vyhovuje |
|---|---|---|
| Pravidelná | 161 | 94,4 % |
| Evidencní kontrola | 56 | — |
| Opakovaná | 6 | — |
Z 161 pravidelných prohlídek se známým výsledkem skončilo výsledkem „vyhovuje“ 152, tedy 94,4 %. Statistiky nevyjadřují kvalitu konkrétního vozidla.
| Výsledek | Počet | Podíl známých výsledků |
|---|---|---|
| Vyhovuje | 152 | 94,4 % |
| Výsledek 2 | 9 | 5,6 % |
| Výsledek 3 | 0 | 0,0 % |
| Jiný / neuvedený | 0 | 0,0 % |
Pro tuto modelovou řadu nejsou v předpočítaném období dostupné závady. Počet vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
Roční řada zachycuje evidované prohlídky této modelové řady od roku 2013 do roku 2026. Samostatná červená křivka ukazuje pravidelné prohlídky.
| Rok | Všechny prohlídky | Pravidelné |
|---|---|---|
| 2026 | 3 | 3 |
| 2025 | 15 | 14 |
| 2024 | 14 | 11 |
| 2023 | 23 | 21 |
| 2022 | 15 | 11 |
| 2021 | 21 | 17 |
| 2020 | 13 | 8 |
| 2019 | 31 | 24 |
| 2018 | 26 | 17 |
| 2017 | 44 | 35 |
| 2016 | 6 | 0 |
| 2015 | 6 | 0 |
| 2014 | 5 | 0 |
| 2013 | 1 | 0 |
Modely stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Počet vozů | Pravidelné prohlídky | Vyhovuje |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 4 652 | 24 736 | 98,6 % |
| Jawa 250 | 3 741 | 49 347 | 95,1 % |
| Piaggio Vespa | 3 001 | 9 668 | 96,8 % |
| Maxon Ardour | 2 304 | 8 363 | 96,6 % |
| Kawasaki Versys | 1 347 | 4 455 | 97,9 % |
| Triumph Tiger | 1 197 | 5 121 | 98,0 % |
| BMW F 650 | 1 196 | 13 129 | 96,6 % |
| Suzuki Burgman | 1 174 | 11 283 | 96,5 % |
| BMW F 800 | 1 158 | 5 599 | 98,1 % |
| Suzuki Bandit | 1 131 | 15 453 | 96,5 % |
| Manet S 125 | 16 | 1 407 | 96,3 % |
| Suzuki 125 | 16 | 1 666 | 95,8 % |
| Suzuki 650 | 16 | 2 448 | 94,9 % |
| Suzuki Boulevard | 16 | 271 | 92,6 % |
| Suzuki VS 750 | 16 | 278 | 93,9 % |
| Taotao Caesar (aktuální model) | 16 | 161 | 94,4 % |
| Yamaha RJ07 | 16 | 1 099 | 97,0 % |
| Yamaha TT 600 | 16 | 659 | 93,3 % |
| Yamaha XT 350 | 16 | 272 | 97,8 % |
| Yamaha XT 660R | 16 | 2 147 | 98,5 % |
| Yamaha XV535 | 16 | 228 | 97,8 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.