Další modely značky Maserati
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
| Model | Počet vozidel | Pravidelné prohlídky |
|---|---|---|
| Quattroporte | 151 | 1 172 |
| Ghibli | 182 | 1 077 |
| Levante | 192 | 1 041 |
| Granturismo | 47 | 1 026 |
| Coupé | 19 | 297 |
| Biturbo | 9 | 50 |
Na českých silnicích jezdí podle našich propočtů přibližně 37 osobních automobilů modelové řady Maserati Grecale, což tento osobní automobil řadí na 1113. místo mezi osobními automobily kategorie M1 v našich statistikách.
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
| Model | Počet vozidel | Pravidelné prohlídky |
|---|---|---|
| Quattroporte | 151 | 1 172 |
| Ghibli | 182 | 1 077 |
| Levante | 192 | 1 041 |
| Granturismo | 47 | 1 026 |
| Coupé | 19 | 297 |
| Biturbo | 9 | 50 |
Souhrn vychází z 52 různých vozidel a 70 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s dalšími modely.
| Ukazatel | Hodnota |
|---|---|
| Unikátní vozidla v datech | 52 |
| Evidované prohlídky | 70 |
| Pravidelné prohlídky | 12 |
| Výsledek „vyhovuje“ | 100,0 % |
| Záznamy s tachometrem | 69 |
| Dostupné období | 04.10.2022 – 17.09.2026 |
Nejvíce záznamů v dostupném souhrnu připadá na typ Evidencní kontrola, celkem 47. Graf i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Druh prohlídky | Počet | Vyhovuje |
|---|---|---|
| Evidencní kontrola | 47 | — |
| Pravidelná | 12 | 100,0 % |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 5 | — |
| Pred registrací | 4 | — |
| Na žádost zákazníka | 2 | — |
Z 12 pravidelných prohlídek se známým výsledkem skončilo výsledkem „vyhovuje“ 12, tedy 100,0 %. Statistiky nevyjadřují kvalitu konkrétního vozidla.
| Výsledek | Počet | Podíl známých výsledků |
|---|---|---|
| Vyhovuje | 12 | 100,0 % |
| Výsledek 2 | 0 | 0,0 % |
| Výsledek 3 | 0 | 0,0 % |
| Jiný / neuvedený | 0 | 0,0 % |
Závady jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Nejčastěji se v tomto výběru objevuje kód 6.1.6.1. Počet vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kód | Závažnost | Popis | Prohlídky |
|---|---|---|---|
| 6.1.6.1 | B | Montáž spojovacího zařízení není uvedena v předložené dokumentaci k vozidlu nebo montáž neodpovídá požadavkům (např. výrobce / technickým požadavkům) nebo spojovací zařízení, není-li stanoveno jinak, není schváleného provedení. | 1 |
| 0.3.1.2 | B | Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.). | 1 |
Roční řada zachycuje evidované prohlídky této modelové řady od roku 2022 do roku 2026. Samostatná červená křivka ukazuje pravidelné prohlídky.
| Rok | Všechny prohlídky | Pravidelné |
|---|---|---|
| 2026 | 26 | 9 |
| 2025 | 20 | 3 |
| 2024 | 11 | 0 |
| 2023 | 10 | 0 |
| 2022 | 3 | 0 |
Modely stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Počet vozů | Pravidelné prohlídky | Vyhovuje |
|---|---|---|---|
| Škoda Octavia | 632 690 | 6 732 078 | 94,6 % |
| Škoda Fabia | 521 454 | 6 068 310 | 94,1 % |
| Volkswagen Golf | 144 030 | 1 499 814 | 93,9 % |
| Škoda Superb | 138 413 | 979 600 | 96,2 % |
| Volkswagen Passat | 128 945 | 1 372 218 | 94,3 % |
| Ford Focus | 85 943 | 1 232 304 | 92,3 % |
| Škoda Rapid | 79 482 | 534 408 | 97,8 % |
| Volkswagen Touran | 67 357 | 498 440 | 95,2 % |
| Škoda Kodiaq | 53 630 | 152 418 | 98,7 % |
| Volkswagen Caddy | 53 276 | 390 982 | 94,8 % |
| Cadillac Seville | 37 | 476 | 92,8 % |
| Dodge Magnum | 37 | 593 | 90,1 % |
| GAZ Volha | 37 | 57 | 96,5 % |
| Honda E | 37 | 31 | 100,0 % |
| MG Roewe | 37 | 5 | 100,0 % |
| Maserati Grecale (aktuální model) | 37 | 12 | 100,0 % |
| Mazda CX5 | 37 | 261 | 95,6 % |
| Mercedes-Benz Daimler | 37 | 288 | 96,2 % |
| Mitsubishi Mitshubishi | 37 | 777 | 98,1 % |
| Smart 451 | 37 | 345 | 97,9 % |
| Volvo C 30 | 37 | 10 377 | 94,8 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.