Další modely značky Maxon
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Na českých silnicích jezdí podle našich propočtů přibližně 3 vozidla kategorie LC modelové řady Maxon JJ125T-23, což toto vozidlo řadí na 875. místo mezi vozidly kategorie LC v našich statistikách.
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Souhrn vychází z 63 různých vozidel a 324 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s dalšími modely.
| Ukazatel | Hodnota |
|---|---|
| Unikátní vozidla v datech | 63 |
| Evidované prohlídky | 324 |
| Pravidelné prohlídky | 205 |
| Výsledek „vyhovuje“ | 97,1 % |
| Záznamy s tachometrem | 324 |
| Dostupné období | 08.08.2011 – 11.09.2026 |
Nejvíce záznamů v dostupném souhrnu připadá na typ Pravidelná, celkem 205. Graf i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Druh prohlídky | Počet | Vyhovuje |
|---|---|---|
| Pravidelná | 205 | 97,1 % |
| Evidencní kontrola | 112 | — |
| Opakovaná | 4 | — |
| Pred registrací | 3 | — |
Z 205 pravidelných prohlídek se známým výsledkem skončilo výsledkem „vyhovuje“ 199, tedy 97,1 %. Statistiky nevyjadřují kvalitu konkrétního vozidla.
| Výsledek | Počet | Podíl známých výsledků |
|---|---|---|
| Vyhovuje | 199 | 97,1 % |
| Výsledek 2 | 4 | 2,0 % |
| Výsledek 3 | 2 | 1,0 % |
| Jiný / neuvedený | 0 | 0,0 % |
Pro tuto modelovou řadu nejsou v předpočítaném období dostupné závady. Počet vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
Roční řada zachycuje evidované prohlídky této modelové řady od roku 2011 do roku 2026. Samostatná červená křivka ukazuje pravidelné prohlídky.
| Rok | Všechny prohlídky | Pravidelné |
|---|---|---|
| 2026 | 2 | 1 |
| 2025 | 1 | 0 |
| 2024 | 3 | 0 |
| 2023 | 19 | 15 |
| 2022 | 30 | 28 |
| 2021 | 32 | 23 |
| 2020 | 56 | 40 |
| 2019 | 49 | 33 |
| 2018 | 42 | 28 |
| 2017 | 34 | 19 |
| 2016 | 24 | 10 |
| 2015 | 22 | 8 |
| 2014 | 6 | 0 |
| 2012 | 2 | 0 |
| 2011 | 2 | 0 |
Modely stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Počet vozů | Pravidelné prohlídky | Vyhovuje |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 4 652 | 24 736 | 98,6 % |
| Jawa 250 | 3 741 | 49 347 | 95,1 % |
| Piaggio Vespa | 3 001 | 9 668 | 96,8 % |
| Maxon Ardour | 2 304 | 8 363 | 96,6 % |
| Kawasaki Versys | 1 347 | 4 455 | 97,9 % |
| Triumph Tiger | 1 197 | 5 121 | 98,0 % |
| BMW F 650 | 1 196 | 13 129 | 96,6 % |
| Suzuki Burgman | 1 174 | 11 283 | 96,5 % |
| BMW F 800 | 1 158 | 5 599 | 98,1 % |
| Suzuki Bandit | 1 131 | 15 453 | 96,5 % |
| Jialing JL125T-39A | 3 | 114 | 93,9 % |
| KTM VIZ | 3 | 249 | 94,4 % |
| Kawasaki 1000 | 3 | 229 | 95,6 % |
| Kawasaki 500 | 3 | 370 | 93,0 % |
| MV Augusta Brutale | 3 | 370 | 95,7 % |
| Maxon JJ125T-23 (aktuální model) | 3 | 205 | 97,1 % |
| Piaggio VIZ | 3 | 332 | 95,4 % |
| Sonik YH150T-L | 3 | 294 | 92,9 % |
| Beta E1 | 2 | 148 | 91,9 % |
| Ducati VIZ | 2 | 105 | 96,2 % |
| Honda PC35 | 2 | 324 | 95,4 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.