Další modely značky NFM
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Na českých silnicích jezdí podle našich propočtů přibližně 16 vozidel kategorie LE modelové řady NFM NF500S, což toto vozidlo řadí na 36. místo mezi vozidly kategorie LE v našich statistikách.
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Souhrn vychází z 118 různých vozidel a 515 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s dalšími modely.
| Ukazatel | Hodnota |
|---|---|
| Unikátní vozidla v datech | 118 |
| Evidované prohlídky | 515 |
| Pravidelné prohlídky | 367 |
| Výsledek „vyhovuje“ | 92,1 % |
| Záznamy s tachometrem | 501 |
| Dostupné období | 05.12.2008 – 03.07.2026 |
Nejvíce záznamů v dostupném souhrnu připadá na typ Pravidelná, celkem 367. Graf i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Druh prohlídky | Počet | Vyhovuje |
|---|---|---|
| Pravidelná | 367 | 92,1 % |
| Evidencní kontrola | 121 | — |
| Opakovaná | 27 | — |
Z 367 pravidelných prohlídek se známým výsledkem skončilo výsledkem „vyhovuje“ 338, tedy 92,1 %. Statistiky nevyjadřují kvalitu konkrétního vozidla.
| Výsledek | Počet | Podíl známých výsledků |
|---|---|---|
| Vyhovuje | 338 | 92,1 % |
| Výsledek 2 | 26 | 7,1 % |
| Výsledek 3 | 3 | 0,8 % |
| Jiný / neuvedený | 0 | 0,0 % |
Závady jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Nejčastěji se v tomto výběru objevuje kód 4.11.2.1. Počet vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kód | Závažnost | Popis | Prohlídky |
|---|---|---|---|
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 2 |
| 5.3.4.2.1 | A | Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. | 1 |
| 0.2.2.1.2 | B | Povinný štítek výrobce, je-li vyžadován, chybí (u vozidla uvedeného do provozu od 01. 01.2002). | 1 |
| 2.1.3.7.1 | A | Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. | 1 |
| 4.3.3.1.5 | B | Brzdová svítilna vyzařuje jinou barvu než červenou nebo sada brzdových svítilen (společný pár) zjevně nesplňuje stejné fotometrické vlastnosti. | 1 |
Roční řada zachycuje evidované prohlídky této modelové řady od roku 2008 do roku 2026. Samostatná červená křivka ukazuje pravidelné prohlídky.
| Rok | Všechny prohlídky | Pravidelné |
|---|---|---|
| 2026 | 8 | 6 |
| 2025 | 8 | 7 |
| 2024 | 15 | 13 |
| 2023 | 24 | 21 |
| 2022 | 25 | 14 |
| 2021 | 25 | 17 |
| 2020 | 19 | 12 |
| 2019 | 31 | 25 |
| 2018 | 38 | 31 |
| 2017 | 33 | 27 |
| 2016 | 47 | 38 |
| 2015 | 43 | 33 |
| 2014 | 60 | 48 |
| 2013 | 50 | 34 |
| 2012 | 51 | 40 |
| 2011 | 16 | 1 |
| 2010 | 11 | 0 |
| 2009 | 10 | 0 |
| 2008 | 1 | 0 |
Modely stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Počet vozů | Pravidelné prohlídky | Vyhovuje |
|---|---|---|---|
| Piaggio MP3 | 560 | 1 618 | 95,7 % |
| TGB FBE | 206 | 3 014 | 95,3 % |
| TGB FL | 152 | 1 232 | 96,7 % |
| Bombardier Outlander | 143 | 2 831 | 95,0 % |
| Access MAX | 129 | 2 158 | 96,3 % |
| Jinling JLA-21B | 122 | 1 347 | 87,4 % |
| CF Moto Journeyman | 104 | 2 228 | 96,0 % |
| Bombardier CAN-AM | 95 | 1 692 | 93,6 % |
| Kymco MXU 500 | 62 | 790 | 97,2 % |
| Access Tomahawk | 58 | 1 969 | 93,8 % |
| Arctic CAT Bearcat | 17 | 440 | 93,6 % |
| Linhai Stormer | 17 | 485 | 92,0 % |
| Standard Motor Corporation Jumbo 720R | 17 | 184 | 95,1 % |
| Linhai ATW | 16 | 1 007 | 94,2 % |
| Linhai Journeyman | 16 | 475 | 92,0 % |
| NFM NF500S (aktuální model) | 16 | 367 | 92,1 % |
| Arctic CAT 700 | 15 | 205 | 89,8 % |
| Bombardier Renegade | 15 | 355 | 94,4 % |
| Cectek Gladiator | 15 | 108 | 90,7 % |
| Hsun HS700ATV | 15 | 351 | 95,4 % |
| SYM Quadlander | 15 | 178 | 96,1 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.