Další modely značky Piaggio
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Na českých silnicích jezdí podle našich propočtů přibližně 30 vozidel kategorie LC modelové řady Piaggio M35, což toto vozidlo řadí na 402. místo mezi vozidly kategorie LC v našich statistikách.
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Souhrn vychází z 97 různých vozidel a 568 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s dalšími modely.
| Ukazatel | Hodnota |
|---|---|
| Unikátní vozidla v datech | 97 |
| Evidované prohlídky | 568 |
| Pravidelné prohlídky | 354 |
| Výsledek „vyhovuje“ | 97,5 % |
| Záznamy s tachometrem | 564 |
| Dostupné období | 20.06.2011 – 04.09.2026 |
Nejvíce záznamů v dostupném souhrnu připadá na typ Pravidelná, celkem 354. Graf i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Druh prohlídky | Počet | Vyhovuje |
|---|---|---|
| Pravidelná | 354 | 97,5 % |
| Evidencní kontrola | 143 | — |
| Pred registrací | 46 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 14 | — |
| Opakovaná | 10 | — |
| Na žádost zákazníka | 1 | — |
Z 354 pravidelných prohlídek se známým výsledkem skončilo výsledkem „vyhovuje“ 345, tedy 97,5 %. Statistiky nevyjadřují kvalitu konkrétního vozidla.
| Výsledek | Počet | Podíl známých výsledků |
|---|---|---|
| Vyhovuje | 345 | 97,5 % |
| Výsledek 2 | 9 | 2,5 % |
| Výsledek 3 | 0 | 0,0 % |
| Jiný / neuvedený | 0 | 0,0 % |
Závady jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Nejčastěji se v tomto výběru objevuje kód 0.3.2. Počet vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kód | Závažnost | Popis | Prohlídky |
|---|---|---|---|
| 0.3.2 | B | V rozporu s požadavky zákona byla na počítadle ujeté vzdálenosti provedena změna záznamu o celkové ujeté vzdálenosti vozidla. | 3 |
Roční řada zachycuje evidované prohlídky této modelové řady od roku 2011 do roku 2026. Samostatná červená křivka ukazuje pravidelné prohlídky.
| Rok | Všechny prohlídky | Pravidelné |
|---|---|---|
| 2026 | 24 | 20 |
| 2025 | 24 | 23 |
| 2024 | 19 | 13 |
| 2023 | 41 | 36 |
| 2022 | 38 | 24 |
| 2021 | 58 | 38 |
| 2020 | 42 | 27 |
| 2019 | 66 | 45 |
| 2018 | 53 | 34 |
| 2017 | 88 | 69 |
| 2016 | 37 | 21 |
| 2015 | 32 | 3 |
| 2014 | 25 | 1 |
| 2013 | 7 | 0 |
| 2012 | 12 | 0 |
| 2011 | 2 | 0 |
Modely stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Počet vozů | Pravidelné prohlídky | Vyhovuje |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 4 652 | 24 736 | 98,6 % |
| Jawa 250 | 3 741 | 49 347 | 95,1 % |
| Piaggio Vespa | 3 001 | 9 668 | 96,8 % |
| Maxon Ardour | 2 304 | 8 363 | 96,6 % |
| Kawasaki Versys | 1 347 | 4 455 | 97,9 % |
| Triumph Tiger | 1 197 | 5 121 | 98,0 % |
| BMW F 650 | 1 196 | 13 129 | 96,6 % |
| Suzuki Burgman | 1 174 | 11 283 | 96,5 % |
| BMW F 800 | 1 158 | 5 599 | 98,1 % |
| Suzuki Bandit | 1 131 | 15 453 | 96,5 % |
| Honda GL 1800 | 30 | 260 | 97,6 % |
| Kawasaki KLX 250 | 30 | 367 | 94,6 % |
| Kawasaki ZXR 750 | 30 | 458 | 93,5 % |
| Moto Guzzi 1200 | 30 | 303 | 99,0 % |
| Peugeot Elystar | 30 | 346 | 93,4 % |
| Piaggio M35 (aktuální model) | 30 | 354 | 97,5 % |
| SYM Joyride | 30 | 187 | 94,7 % |
| Suzuki DR-Z400SM | 30 | 805 | 92,8 % |
| Yamaha VP250 | 30 | 441 | 97,5 % |
| Harley-Davidson Fxstb | 29 | 188 | 93,6 % |
| Honda 650 | 29 | 1 330 | 95,7 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.