Modely značky Piaggio
Vyberte modelovou řadu, pro kterou už máme dostatečně velký předpočítaný veřejný souhrn. Odkazy vedou na detailní statistiky prohlídek, výsledků, závad a vývoje daného modelu.
| Model | Vozidla | Pravidelné prohlídky | Vyhovuje |
|---|---|---|---|
| Piaggio Vespa | 6 507 | 9 668 | 96,8 % |
| Piaggio Beverly | 2 081 | 4 788 | 96,7 % |
| Piaggio Liberty | 1 822 | 3 136 | 91,8 % |
| Piaggio MP3 | 1 141 | 1 618 | 95,7 % |
| Piaggio X9 | 815 | 3 149 | 95,9 % |
| Piaggio Medley | 751 | 616 | 98,1 % |
| Piaggio NRG | 521 | 1 838 | 94,2 % |
| Piaggio Gilera | 474 | 1 489 | 95,4 % |
| Piaggio Porter | 473 | 2 331 | 89,7 % |
| Piaggio NRG 50 | 398 | 1 140 | 93,8 % |
| Piaggio Skipper | 358 | 1 180 | 93,5 % |
| Piaggio X8 | 335 | 1 132 | 93,7 % |
| Piaggio Hexagon | 304 | 847 | 93,2 % |
| Piaggio ZIP | 246 | 652 | 91,3 % |
| Piaggio Typhoon | 210 | 476 | 93,3 % |
| Piaggio FLY 125 | 202 | 540 | 85,6 % |
| Piaggio Free | 178 | 377 | 91,0 % |
| Piaggio TEC | 160 | 423 | 94,8 % |
| Piaggio M36 | 157 | 445 | 95,1 % |
| Piaggio C45 | 148 | 540 | 94,8 % |
| Piaggio NEW | 129 | 431 | 94,7 % |
| Piaggio APE | 121 | 137 | 91,9 % |
| Piaggio Primavera | 120 | 169 | 95,3 % |
| Piaggio M23 | 119 | 530 | 95,3 % |
| Piaggio APE 50 | 113 | 88 | 88,6 % |
| Piaggio Sfera | 112 | 287 | 91,6 % |
| Piaggio X | 111 | 397 | 95,2 % |
| Piaggio NSL | 109 | 206 | 97,6 % |
| Piaggio 125 | 108 | 385 | 94,3 % |
| Piaggio X10 | 104 | 278 | 97,5 % |
| Piaggio C21 | 97 | 471 | 96,0 % |
| Piaggio M35 | 97 | 354 | 97,5 % |
| Piaggio 50 | 95 | 257 | 94,2 % |
| Piaggio Carnaby | 92 | 268 | 96,6 % |
| Piaggio Runner | 87 | 351 | 95,2 % |
| Piaggio Quargo | 87 | 309 | 88,1 % |
| Piaggio VIZ | 85 | 332 | 95,4 % |
| Piaggio Vespa 125 | 84 | 145 | 97,9 % |
| Piaggio M28 | 81 | 269 | 96,3 % |
| Piaggio C25 | 81 | 146 | 95,2 % |
| Piaggio X7 | 69 | 204 | 95,1 % |
| Piaggio FLY 50 | 66 | 194 | 96,9 % |
| Piaggio Vespa 50 | 53 | 96 | 96,9 % |
| Piaggio M64 | 52 | 75 | 97,3 % |
| Piaggio M19 | 51 | 81 | 93,8 % |
| Piaggio M69 | 47 | 41 | 100,0 % |
| Piaggio TEC-Typhoon | 42 | 132 | 95,5 % |
| Piaggio M04 | 42 | 73 | 94,5 % |
| Piaggio M79 | 36 | 151 | 79,5 % |
| Piaggio C38 | 36 | 36 | 100,0 % |
| Piaggio Aprilia | 36 | 9 | 88,9 % |
| Piaggio Ciao | 35 | 15 | 100,0 % |
| Piaggio M27 | 34 | 185 | 97,3 % |
| Piaggio M34 | 32 | 16 | 93,8 % |
| Piaggio M45 | 31 | 77 | 98,7 % |
| Piaggio SPA | 31 | 0 | — |
