Další modely značky Sport Jacht
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Na českých silnicích jezdí podle našich propočtů přibližně 6 přípojných vozidel modelové řady Sport Jacht LPC-K, což toto přípojné vozidlo řadí na 536. místo mezi přípojnými vozidly kategorie O1 v našich statistikách.
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Souhrn vychází z 70 různých vozidel a 2 289 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s dalšími modely.
| Ukazatel | Hodnota |
|---|---|
| Unikátní vozidla v datech | 70 |
| Evidované prohlídky | 2 289 |
| Pravidelné prohlídky | 1 740 |
| Výsledek „vyhovuje“ | 91,0 % |
| Záznamy s tachometrem | 182 |
| Dostupné období | 06.09.2008 – 19.09.2026 |
Nejvíce záznamů v dostupném souhrnu připadá na typ Pravidelná, celkem 1 740. Graf i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Druh prohlídky | Počet | Vyhovuje |
|---|---|---|
| Pravidelná | 1 740 | 91,0 % |
| Evidencní kontrola | 407 | — |
| Opakovaná | 125 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 8 | — |
| Na žádost zákazníka | 7 | — |
| Pred registrací | 2 | — |
Z 1 740 pravidelných prohlídek se známým výsledkem skončilo výsledkem „vyhovuje“ 1 583, tedy 91,0 %. Statistiky nevyjadřují kvalitu konkrétního vozidla.
| Výsledek | Počet | Podíl známých výsledků |
|---|---|---|
| Vyhovuje | 1 583 | 91,0 % |
| Výsledek 2 | 135 | 7,8 % |
| Výsledek 3 | 22 | 1,3 % |
| Jiný / neuvedený | 0 | 0,0 % |
Závady jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Nejčastěji se v tomto výběru objevuje kód 4.11.1.1. Počet vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kód | Závažnost | Popis | Prohlídky |
|---|---|---|---|
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 3 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 2 |
| 5.2.3.1.1 | B | Typ pneumatiky, namontovaný na vozidle, nesouhlasí s údaji uvedenými v technickém průkazu vozidla. | 2 |
| 6.2.90.4.2 | B | Některá část systému zavírání / otevírání nebo zajištění bočnic je zjevně opotřebovaná, zkorodovaná nebo neodpovídá požadavkům nebo některá část systému chybí nebo je poškozená tak, že některá část bočnice nelze spolehlivě uzavřít nebo zajistit proti otevření. | 1 |
| 6.1.6.3.1 | B | Zjevně nadměrné opotřebení některé části spojovacího zařízení. | 1 |
| 4.11.3.1 | A | Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. | 1 |
| 7.90.2.3 | B | Umístění nebo provedení některých předepsaných údajů na vozidle neodpovídá požadavkům nebo skutečnosti. | 1 |
| 4.2.1.1.2 | B | Nesvítí některá obrysová nebo denní svítilna. | 1 |
Roční řada zachycuje evidované prohlídky této modelové řady od roku 2008 do roku 2026. Samostatná červená křivka ukazuje pravidelné prohlídky.
| Rok | Všechny prohlídky | Pravidelné |
|---|---|---|
| 2026 | 32 | 29 |
| 2025 | 39 | 35 |
| 2024 | 55 | 44 |
| 2023 | 90 | 77 |
| 2022 | 116 | 84 |
| 2021 | 88 | 63 |
| 2020 | 123 | 97 |
| 2019 | 117 | 88 |
| 2018 | 144 | 112 |
| 2017 | 113 | 82 |
| 2016 | 122 | 83 |
| 2015 | 210 | 149 |
| 2014 | 176 | 133 |
| 2013 | 156 | 125 |
| 2012 | 161 | 123 |
| 2011 | 173 | 136 |
| 2010 | 165 | 122 |
| 2009 | 189 | 148 |
| 2008 | 20 | 10 |
Modely stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Počet vozů | Pravidelné prohlídky | Vyhovuje |
|---|---|---|---|
| Agados Handy | 50 219 | 215 973 | 93,8 % |
| Agados VZ | 15 193 | 101 236 | 93,7 % |
| Vlastní Výroba Vlastní | 10 133 | 271 699 | 90,1 % |
| Pongratz LPA | 8 893 | 60 402 | 91,2 % |
| Agados NP | 6 757 | 70 142 | 93,1 % |
| Vezeko R1X1X | 5 076 | 13 952 | 94,6 % |
| Vlastní Výroba - | 3 901 | 129 778 | 90,0 % |
| Sport Jacht PS | 2 807 | 77 115 | 90,1 % |
| Rydwan Euro | 2 679 | 7 964 | 94,7 % |
| Martz 3 | 1 685 | 2 579 | 85,0 % |
| N-126 D | 6 | 838 | 91,4 % |
| NP 05 | 6 | 251 | 92,4 % |
| RS 07 | 6 | 217 | 90,3 % |
| Sacher RS1-06 | 6 | 147 | 89,1 % |
| Sport Jacht D2A000 | 6 | 420 | 83,8 % |
| Sport Jacht LPC-K (aktuální model) | 6 | 1 740 | 91,0 % |
| Svetom KU-04 | 6 | 1 327 | 88,6 % |
| 7 PO 5 | 5 | 791 | 91,4 % |
| BP 1F | 5 | 395 | 91,4 % |
| HIT Hofman HH1A01 | 5 | 106 | 98,1 % |
| KPN 250S | 5 | 763 | 92,1 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.