Další modely značky SYM
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Na českých silnicích jezdí podle našich propočtů přibližně 19 vozidel kategorie LC modelové řady SYM AE, což toto vozidlo řadí na 507. místo mezi vozidly kategorie LC v našich statistikách.
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Souhrn vychází z 65 různých vozidel a 206 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s dalšími modely.
| Ukazatel | Hodnota |
|---|---|
| Unikátní vozidla v datech | 65 |
| Evidované prohlídky | 206 |
| Pravidelné prohlídky | 160 |
| Výsledek „vyhovuje“ | 95,6 % |
| Záznamy s tachometrem | 206 |
| Dostupné období | 02.07.2012 – 03.09.2026 |
Nejvíce záznamů v dostupném souhrnu připadá na typ Pravidelná, celkem 160. Graf i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Druh prohlídky | Počet | Vyhovuje |
|---|---|---|
| Pravidelná | 160 | 95,6 % |
| Evidencní kontrola | 38 | — |
| Opakovaná | 6 | — |
| Pred registrací | 2 | — |
Z 160 pravidelných prohlídek se známým výsledkem skončilo výsledkem „vyhovuje“ 153, tedy 95,6 %. Statistiky nevyjadřují kvalitu konkrétního vozidla.
| Výsledek | Počet | Podíl známých výsledků |
|---|---|---|
| Vyhovuje | 153 | 95,6 % |
| Výsledek 2 | 7 | 4,4 % |
| Výsledek 3 | 0 | 0,0 % |
| Jiný / neuvedený | 0 | 0,0 % |
Pro tuto modelovou řadu nejsou v předpočítaném období dostupné závady. Počet vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
Roční řada zachycuje evidované prohlídky této modelové řady od roku 2012 do roku 2026. Samostatná červená křivka ukazuje pravidelné prohlídky.
| Rok | Všechny prohlídky | Pravidelné |
|---|---|---|
| 2026 | 8 | 8 |
| 2025 | 16 | 14 |
| 2024 | 16 | 14 |
| 2023 | 24 | 18 |
| 2022 | 17 | 10 |
| 2021 | 18 | 15 |
| 2020 | 17 | 13 |
| 2019 | 28 | 23 |
| 2018 | 25 | 19 |
| 2017 | 24 | 23 |
| 2016 | 7 | 1 |
| 2015 | 5 | 2 |
| 2012 | 1 | 0 |
Modely stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Počet vozů | Pravidelné prohlídky | Vyhovuje |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 4 652 | 24 736 | 98,6 % |
| Jawa 250 | 3 741 | 49 347 | 95,1 % |
| Piaggio Vespa | 3 001 | 9 668 | 96,8 % |
| Maxon Ardour | 2 304 | 8 363 | 96,6 % |
| Kawasaki Versys | 1 347 | 4 455 | 97,9 % |
| Triumph Tiger | 1 197 | 5 121 | 98,0 % |
| BMW F 650 | 1 196 | 13 129 | 96,6 % |
| Suzuki Burgman | 1 174 | 11 283 | 96,5 % |
| BMW F 800 | 1 158 | 5 599 | 98,1 % |
| Suzuki Bandit | 1 131 | 15 453 | 96,5 % |
| Honda CBR 125R | 19 | 4 681 | 94,5 % |
| Honda NT700VA | 19 | 340 | 98,2 % |
| Husaberg 550 | 19 | 387 | 88,9 % |
| Moto Morini Corsaro | 19 | 129 | 94,6 % |
| Piaggio Sfera | 19 | 287 | 91,6 % |
| SYM AE (aktuální model) | 19 | 160 | 95,6 % |
| Suzuki 750 | 19 | 760 | 93,3 % |
| Yamaha FJR | 19 | 852 | 98,2 % |
| Aprilia 125 | 18 | 1 274 | 92,1 % |
| Benelli TNT 1130 | 18 | 246 | 94,3 % |
| Harley-Davidson FS2 | 18 | 2 083 | 96,1 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.