Další modely značky SYM
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Na českých silnicích jezdí podle našich propočtů přibližně 14 vozidel kategorie LC modelové řady SYM HD 125, což toto vozidlo řadí na 593. místo mezi vozidly kategorie LC v našich statistikách.
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Souhrn vychází z 35 různých vozidel a 162 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s dalšími modely.
| Ukazatel | Hodnota |
|---|---|
| Unikátní vozidla v datech | 35 |
| Evidované prohlídky | 162 |
| Pravidelné prohlídky | 109 |
| Výsledek „vyhovuje“ | 96,3 % |
| Záznamy s tachometrem | 161 |
| Dostupné období | 11.08.2010 – 22.07.2026 |
Nejvíce záznamů v dostupném souhrnu připadá na typ Pravidelná, celkem 109. Graf i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Druh prohlídky | Počet | Vyhovuje |
|---|---|---|
| Pravidelná | 109 | 96,3 % |
| Evidencní kontrola | 29 | — |
| Pred registrací | 13 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 7 | — |
| Opakovaná | 4 | — |
Z 109 pravidelných prohlídek se známým výsledkem skončilo výsledkem „vyhovuje“ 105, tedy 96,3 %. Statistiky nevyjadřují kvalitu konkrétního vozidla.
| Výsledek | Počet | Podíl známých výsledků |
|---|---|---|
| Vyhovuje | 105 | 96,3 % |
| Výsledek 2 | 4 | 3,7 % |
| Výsledek 3 | 0 | 0,0 % |
| Jiný / neuvedený | 0 | 0,0 % |
Závady jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Nejčastěji se v tomto výběru objevuje kód 7.5.1.1. Počet vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kód | Závažnost | Popis | Prohlídky |
|---|---|---|---|
| 7.5.1.1 | B | Vozidlo není vybaveno příslušným druhem lékárničky nebo obsah lékárničky je neúplný, poškozený nebo uložení lékárničky ve vozidle neodpovídá požadavkům stanoveným zvláštním právním předpisem | 1 |
| 5.2.3.6.1 | B | Hloubka vzorku pneumatiky v hlavních dezénových drážkách nebo zářezech není v některé části šířky běhounu v souladu s požadavky. | 1 |
| 5.2.3.5.1 | B | Závažné poškození nebo proříznutí pneumatiky (např. v oblasti patky, boku, ramene, běhounu, obnažení kordu kostry, oddělování protektoru, vytrhávání pryže od běhounu, vyboulení, vznik obvodových trhlin). | 1 |
Roční řada zachycuje evidované prohlídky této modelové řady od roku 2010 do roku 2026. Samostatná červená křivka ukazuje pravidelné prohlídky.
| Rok | Všechny prohlídky | Pravidelné |
|---|---|---|
| 2026 | 8 | 7 |
| 2025 | 16 | 11 |
| 2024 | 10 | 7 |
| 2023 | 7 | 3 |
| 2022 | 9 | 7 |
| 2021 | 15 | 9 |
| 2020 | 9 | 6 |
| 2019 | 12 | 5 |
| 2018 | 11 | 10 |
| 2017 | 13 | 11 |
| 2016 | 10 | 9 |
| 2015 | 11 | 7 |
| 2014 | 10 | 6 |
| 2013 | 10 | 6 |
| 2012 | 8 | 4 |
| 2011 | 2 | 1 |
| 2010 | 1 | 0 |
Modely stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Počet vozů | Pravidelné prohlídky | Vyhovuje |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 4 652 | 24 736 | 98,6 % |
| Jawa 250 | 3 741 | 49 347 | 95,1 % |
| Piaggio Vespa | 3 001 | 9 668 | 96,8 % |
| Maxon Ardour | 2 304 | 8 363 | 96,6 % |
| Kawasaki Versys | 1 347 | 4 455 | 97,9 % |
| Triumph Tiger | 1 197 | 5 121 | 98,0 % |
| BMW F 650 | 1 196 | 13 129 | 96,6 % |
| Suzuki Burgman | 1 174 | 11 283 | 96,5 % |
| BMW F 800 | 1 158 | 5 599 | 98,1 % |
| Suzuki Bandit | 1 131 | 15 453 | 96,5 % |
| Kawasaki W 650 | 14 | 333 | 97,9 % |
| Kawasaki ZRX 1200 | 14 | 696 | 97,4 % |
| Keeway Supershadow | 14 | 250 | 96,4 % |
| MBK Skyliner | 14 | 166 | 95,2 % |
| Peugeot NEW | 14 | 95 | 94,7 % |
| SYM HD 125 (aktuální model) | 14 | 109 | 96,3 % |
| Suzuki 600 | 14 | 1 111 | 94,1 % |
| Suzuki DR 750 | 14 | 493 | 93,9 % |
| Suzuki GS | 14 | 1 045 | 94,9 % |
| Suzuki GSX 1200 | 14 | 209 | 97,1 % |
| TM Racing 300 | 14 | 87 | 96,6 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.