Další modely značky Temared
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Na českých silnicích jezdí podle našich propočtů přibližně 316 přípojných vozidel modelové řady Temared 4, což toto přípojné vozidlo řadí na 28. místo mezi přípojnými vozidly kategorie O2 v našich statistikách.
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Souhrn vychází z 365 různých vozidel a 521 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s dalšími modely.
| Ukazatel | Hodnota |
|---|---|
| Unikátní vozidla v datech | 365 |
| Evidované prohlídky | 521 |
| Pravidelné prohlídky | 394 |
| Výsledek „vyhovuje“ | 86,3 % |
| Záznamy s tachometrem | 2 |
| Dostupné období | 08.01.2020 – 18.09.2026 |
Nejvíce záznamů v dostupném souhrnu připadá na typ Pravidelná, celkem 394. Graf i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Druh prohlídky | Počet | Vyhovuje |
|---|---|---|
| Pravidelná | 394 | 86,3 % |
| Evidencní kontrola | 85 | — |
| Opakovaná | 40 | — |
| Pred registrací | 2 | — |
Z 394 pravidelných prohlídek se známým výsledkem skončilo výsledkem „vyhovuje“ 340, tedy 86,3 %. Statistiky nevyjadřují kvalitu konkrétního vozidla.
| Výsledek | Počet | Podíl známých výsledků |
|---|---|---|
| Vyhovuje | 340 | 86,3 % |
| Výsledek 2 | 52 | 13,2 % |
| Výsledek 3 | 2 | 0,5 % |
| Jiný / neuvedený | 0 | 0,0 % |
Závady jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Nejčastěji se v tomto výběru objevuje kód 0.2.2.1.3. Počet vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kód | Závažnost | Popis | Prohlídky |
|---|---|---|---|
| 0.2.2.1.3 | B | Povinný štítek výrobce je nečitelný nebo předepsané údaje na štítku chybí (vyžaduje se vždy alespoň označení výrobce vozidla, VIN/ výrobní číslo podvozku). | 10 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 7 |
| 0.2.2.1.2 | B | Povinný štítek výrobce, je-li vyžadován, chybí (u vozidla uvedeného do provozu od 01. 01.2002). | 7 |
| 4.8.2.1.1 | B | Vozidlo není vybaveno některými předepsanými odrazkami stanovené třídy | 5 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 5 |
| 4.2.1.1.2 | B | Nesvítí některá obrysová nebo denní svítilna. | 3 |
| 7.90.1 | B | Vozidlo není označeno předepsanými údaji. | 3 |
| 4.5.1.1.2 | B | Nesvítí zadní mlhová svítilna na straně přivrácené do středu vozovky. | 2 |
| 7.6.1.2 | B | Vozidlo není vybaveno stanoveným minimálním počtem zakládacích klínů ke kolům nebo zakládací klín neodpovídá požadavkům nebo je poškozen natolik, že neplní svoji funkci. | 2 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 2 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 2 |
| 4.10.1.1 | A | Zásuvka nebo zástrčka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. | 2 |
| 0.3.1.1 | B | Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.). | 2 |
| 4.6.1.1.2 | B | Nesvítí žádný zpětný světlomet. | 2 |
| 0.3.1.2 | B | Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.). | 2 |
Roční řada zachycuje evidované prohlídky této modelové řady od roku 2020 do roku 2026. Samostatná červená křivka ukazuje pravidelné prohlídky.
| Rok | Všechny prohlídky | Pravidelné |
|---|---|---|
| 2026 | 176 | 149 |
| 2025 | 153 | 132 |
| 2024 | 122 | 84 |
| 2023 | 44 | 27 |
| 2022 | 15 | 2 |
| 2021 | 7 | 0 |
| 2020 | 4 | 0 |
Modely stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Počet vozů | Pravidelné prohlídky | Vyhovuje |
|---|---|---|---|
| Vezeko R2B2X | 2 421 | 6 504 | 95,5 % |
| Agados Dona | 1 992 | 14 353 | 91,3 % |
| Vezeko R2B1X | 1 414 | 4 454 | 95,0 % |
| Agados Adam | 1 051 | 7 573 | 95,3 % |
| Humbaur HA | 991 | 2 708 | 94,5 % |
| Agados Atlas | 884 | 4 061 | 93,1 % |
| Vapp PAV | 810 | 11 190 | 95,8 % |
| Paragan Gapa | 703 | 9 231 | 91,4 % |
| Pongratz L-AT | 680 | 3 718 | 91,4 % |
| Vezeko R2B2J | 622 | 1 974 | 97,1 % |
| Agados Delta | 343 | 977 | 95,5 % |
| Pongratz LH | 343 | 739 | 91,1 % |
| Vapp PVV | 343 | 3 825 | 90,6 % |
| Weinsberg W51 | 339 | 994 | 97,3 % |
| Pongratz PHL | 328 | 2 032 | 88,5 % |
| Temared 4 (aktuální model) | 316 | 394 | 86,3 % |
| Agados Porthos | 288 | 1 132 | 92,1 % |
| Pongratz RK | 283 | 732 | 90,7 % |
| Hobby 495 | 278 | 988 | 97,4 % |
| Humbaur Universal | 273 | 651 | 93,7 % |
| Cheval Liberte Gold | 267 | 848 | 95,8 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.