Các mẫu khác của hãng Agados
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Theo ước tính của chúng tôi, có khoảng 50 219 rơ-moóc dòng xe Agados Handy, đưa mẫu xe này lên vị trí 1. thứ trong nhóm rơ-moóc (O1) theo thống kê của chúng tôi.
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Tổng hợp dựa trên 109 850 xe riêng biệt và 247 145 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s tiếp theomi modely.
| Chỉ số | Giá trị |
|---|---|
| Xe duy nhất trong dữ liệu | 109 850 |
| Các lần kiểm định đã ghi nhận | 247 145 |
| Kiểm định định kỳ | 215 973 |
| Kết quả “đạt” | 93,8 % |
| Bản ghi có số km | 4 149 |
| Khoảng thời gian dữ liệu | 03.09.2008 – 19.09.2026 |
Phần lớn bản ghi trong thống kê thuộc loại Pravidelná, celkem 215 973. Biểu đồ i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Loại kiểm định | Số lượng | Đạt |
|---|---|---|
| Pravidelná | 215 973 | 93,8 % |
| Evidencní kontrola | 18 608 | — |
| Opakovaná | 12 266 | — |
| Theo yêu cầu zákazníka | 226 | — |
| Pred registrací | 32 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 15 | — |
| Technická silniční kontrola | 12 | — |
| TSK - Opakovaná | 8 | — |
| TSK - Opakovaná po DN | 4 | — |
| Narízená technická prohlídka | 1 | — |
Z 215 972 lượt kiểm định định kỳ có kết quả xác định đã đạt 202 542, tedy 93,8 %. Số liệu thống kê không phải là đánh giá chất lượng của một chiếc xe cụ thể.
| Kết quả | Số lượng | Tỷ lệ kết quả đã biết |
|---|---|---|
| Đạt | 202 542 | 93,8 % |
| Kết quả 2 | 11 863 | 5,5 % |
| Kết quả 3 | 1 567 | 0,7 % |
| Khác / không ghi rõ | 1 | 0,0 % |
Lỗi jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Mã thường gặp nhất trong tập này là 4.8.1.1.1. Số lượng vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Mã | Mức độ nghiêm trọng | Mô tả | Kiểm định |
|---|---|---|---|
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 963 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 749 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 634 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 440 |
| 4.3.1.1.2 | B | Nesvítí některá povinná brzdová svítilna. | 323 |
| 6.1.6.3.1 | B | Zjevně nadměrné opotřebení některé části spojovacího zařízení. | 314 |
| 4.5.1.1.2 | B | Nesvítí zadní mlhová svítilna na straně přivrácené do středu vozovky. | 292 |
| 5.1.3.1.1 | B | V uložení kola větší vůle než provozní. | 221 |
| 6.2.4.1.1 | B | Podlaha je ve zhoršeném stavu (např. děravá, nadměrně zkorodovaná, uvolněná) nebo neodpovídá požadavkům. | 213 |
| 4.2.1.1.2 | B | Nesvítí některá obrysová nebo denní svítilna. | 202 |
| 6.2.2.2.1 | B | Některé spojovací prvky (šrouby, pružiny) upevnění kabiny, karoserie nebo nástavby k podvozku nebo rámu vozidla jsou uvolněné, poškozené nebo chybí nebo spojení zjevně neodpovídá požadavkům výrobce. | 182 |
| 5.2.3.5.1 | B | Závažné poškození nebo proříznutí pneumatiky (např. v oblasti patky, boku, ramene, běhounu, obnažení kordu kostry, oddělování protektoru, vytrhávání pryže od běhounu, vyboulení, vznik obvodových trhlin). | 176 |
| 4.10.3.1 | A | Izolace propojovacího kabelu poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. | 158 |
| 7.90.2.2 | B | Označení některých předepsaných údajů na vozidle je poškozené tak, že je nečitelné nebo neplní svoji funkci. | 147 |
| 4.11.3.1 | A | Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. | 146 |
Dữ liệu theo năm ghi nhận kiểm định của dòng xe này từ năm 2008 do roku 2026. Đường màu đỏ riêng biểu thị kiểm định định kỳ.
| Năm | Tất cả lần kiểm định | Định kỳ |
|---|---|---|
| 2026 | 23 886 | 22 039 |
| 2025 | 28 515 | 25 663 |
| 2024 | 27 676 | 24 485 |
| 2023 | 24 581 | 21 845 |
| 2022 | 22 685 | 19 775 |
| 2021 | 18 994 | 16 289 |
| 2020 | 17 290 | 14 947 |
| 2019 | 15 642 | 13 402 |
| 2018 | 14 243 | 12 159 |
| 2017 | 12 349 | 10 671 |
| 2016 | 10 768 | 9 185 |
| 2015 | 8 390 | 7 110 |
| 2014 | 7 531 | 6 608 |
| 2013 | 5 996 | 5 217 |
| 2012 | 4 418 | 3 767 |
| 2011 | 2 440 | 1 884 |
| 2010 | 1 331 | 871 |
| 2009 | 354 | 50 |
| 2008 | 56 | 6 |
Mẫu xe stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Mẫu xe | Số lượng xe | Kiểm định định kỳ | Đạt |
|---|---|---|---|
| Agados Handy (mẫu xe hiện tại) | 50 219 | 215 973 | 93,8 % |
| Agados VZ | 15 193 | 101 236 | 93,7 % |
| Vlastní Výroba Vlastní | 10 133 | 271 699 | 90,1 % |
| Pongratz LPA | 8 893 | 60 402 | 91,2 % |
| Agados NP | 6 757 | 70 142 | 93,1 % |
| Vezeko R1X1X | 5 076 | 13 952 | 94,6 % |
| Vlastní Výroba - | 3 901 | 129 778 | 90,0 % |
| Sport Jacht PS | 2 807 | 77 115 | 90,1 % |
| Rydwan Euro | 2 679 | 7 964 | 94,7 % |
| Martz 3 | 1 685 | 2 579 | 85,0 % |
| KPN 250 | 1 438 | 44 984 | 90,9 % |
| Vypos JK | 1 427 | 15 332 | 90,9 % |
| Maro MR | 1 279 | 23 520 | 92,7 % |
| Sport Jacht LPB | 1 249 | 90 727 | 92,4 % |
| Maro PT01 | 1 182 | 4 154 | 87,5 % |
| RS 02 | 1 168 | 22 298 | 90,9 % |
| BOB 1R | 1 155 | 3 189 | 90,5 % |
| Vezeko Vario | 1 119 | 8 466 | 93,3 % |
| Agados Alux | 1 114 | 3 458 | 95,3 % |
| AJ 5 | 1 092 | 14 303 | 92,2 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.