Các mẫu khác của hãng Vlastní Výroba
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Theo ước tính của chúng tôi, có khoảng 10 133 rơ-moóc dòng xe Vlastní Výroba Vlastní, đưa mẫu xe này lên vị trí 3. thứ trong nhóm rơ-moóc (O1) theo thống kê của chúng tôi.
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Tổng hợp dựa trên 73 859 xe riêng biệt và 325 889 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s tiếp theomi modely.
| Chỉ số | Giá trị |
|---|---|
| Xe duy nhất trong dữ liệu | 73 859 |
| Các lần kiểm định đã ghi nhận | 325 889 |
| Kiểm định định kỳ | 271 699 |
| Kết quả “đạt” | 90,1 % |
| Bản ghi có số km | 21 301 |
| Khoảng thời gian dữ liệu | 01.09.2008 – 19.09.2026 |
Phần lớn bản ghi trong thống kê thuộc loại Pravidelná, celkem 271 699. Biểu đồ i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Loại kiểm định | Số lượng | Đạt |
|---|---|---|
| Pravidelná | 271 699 | 90,1 % |
| Evidencní kontrola | 27 637 | — |
| Opakovaná | 24 373 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 1 212 | — |
| Theo yêu cầu zákazníka | 798 | — |
| Pred registrací | 90 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla - opakovaná | 52 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 8 | — |
| TSK - Opakovaná | 8 | — |
| Technická silniční kontrola | 6 | — |
| ADR | 4 | — |
| Historického vozidla | 1 | — |
Z 271 695 lượt kiểm định định kỳ có kết quả xác định đã đạt 244 718, tedy 90,1 %. Số liệu thống kê không phải là đánh giá chất lượng của một chiếc xe cụ thể.
| Kết quả | Số lượng | Tỷ lệ kết quả đã biết |
|---|---|---|
| Đạt | 244 718 | 90,1 % |
| Kết quả 2 | 23 834 | 8,8 % |
| Kết quả 3 | 3 143 | 1,2 % |
| Khác / không ghi rõ | 4 | 0,0 % |
Lỗi jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Mã thường gặp nhất trong tập này là 4.8.1.1.1. Số lượng vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Mã | Mức độ nghiêm trọng | Mô tả | Kiểm định |
|---|---|---|---|
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 871 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 643 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 606 |
| 6.1.6.3.1 | B | Zjevně nadměrné opotřebení některé části spojovacího zařízení. | 336 |
| 4.11.3.1 | A | Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. | 312 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 279 |
| 6.2.10.1.1 | A | Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 233 |
| 4.10.3.1 | A | Izolace propojovacího kabelu poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. | 230 |
| 5.1.3.1.1 | B | V uložení kola větší vůle než provozní. | 152 |
| 0.3.1.1 | B | Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.). | 141 |
| 5.2.3.1.1 | B | Typ pneumatiky, namontovaný na vozidle, nesouhlasí s údaji uvedenými v technickém průkazu vozidla. | 139 |
| 5.2.3.5.1 | B | Závažné poškození nebo proříznutí pneumatiky (např. v oblasti patky, boku, ramene, běhounu, obnažení kordu kostry, oddělování protektoru, vytrhávání pryže od běhounu, vyboulení, vznik obvodových trhlin). | 133 |
| 4.5.4.1.6 | B | Umístění zadní mlhové svítilny (popř. párem svítilen) na vozidle nesplňuje požadavky na její uspořádání nebo orientaci nebo požadavky na její umístění vzhledem k výšce vozidla nebo vzhledem k vzdálenosti od brzdové svítilny, nebo jejímu úhlovému naklopení či orientaci montáže (TOP) nebo podmínky její geometrické viditelnosti. | 105 |
| 4.10.1.1 | A | Zásuvka nebo zástrčka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. | 97 |
| 4.5.1.1.2 | B | Nesvítí zadní mlhová svítilna na straně přivrácené do středu vozovky. | 94 |
Dữ liệu theo năm ghi nhận kiểm định của dòng xe này từ năm 2008 do roku 2026. Đường màu đỏ riêng biểu thị kiểm định định kỳ.
| Năm | Tất cả lần kiểm định | Định kỳ |
|---|---|---|
| 2026 | 8 241 | 7 473 |
| 2025 | 11 000 | 9 668 |
| 2024 | 11 744 | 10 152 |
| 2023 | 17 157 | 14 630 |
| 2022 | 18 477 | 15 313 |
| 2021 | 18 082 | 14 720 |
| 2020 | 19 339 | 15 899 |
| 2019 | 19 597 | 15 868 |
| 2018 | 20 400 | 16 416 |
| 2017 | 20 471 | 16 344 |
| 2016 | 20 312 | 16 133 |
| 2015 | 21 622 | 17 179 |
| 2014 | 21 002 | 17 948 |
| 2013 | 20 025 | 17 271 |
| 2012 | 20 003 | 17 187 |
| 2011 | 18 325 | 15 531 |
| 2010 | 18 847 | 16 163 |
| 2009 | 19 387 | 16 360 |
| 2008 | 1 858 | 1 444 |
Mẫu xe stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Mẫu xe | Số lượng xe | Kiểm định định kỳ | Đạt |
|---|---|---|---|
| Agados Handy | 50 219 | 215 973 | 93,8 % |
| Agados VZ | 15 193 | 101 236 | 93,7 % |
| Vlastní Výroba Vlastní (mẫu xe hiện tại) | 10 133 | 271 699 | 90,1 % |
| Pongratz LPA | 8 893 | 60 402 | 91,2 % |
| Agados NP | 6 757 | 70 142 | 93,1 % |
| Vezeko R1X1X | 5 076 | 13 952 | 94,6 % |
| Vlastní Výroba - | 3 901 | 129 778 | 90,0 % |
| Sport Jacht PS | 2 807 | 77 115 | 90,1 % |
| Rydwan Euro | 2 679 | 7 964 | 94,7 % |
| Martz 3 | 1 685 | 2 579 | 85,0 % |
| KPN 250 | 1 438 | 44 984 | 90,9 % |
| Vypos JK | 1 427 | 15 332 | 90,9 % |
| Maro MR | 1 279 | 23 520 | 92,7 % |
| Sport Jacht LPB | 1 249 | 90 727 | 92,4 % |
| Maro PT01 | 1 182 | 4 154 | 87,5 % |
| RS 02 | 1 168 | 22 298 | 90,9 % |
| BOB 1R | 1 155 | 3 189 | 90,5 % |
| Vezeko Vario | 1 119 | 8 466 | 93,3 % |
| Agados Alux | 1 114 | 3 458 | 95,3 % |
| AJ 5 | 1 092 | 14 303 | 92,2 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.