Các mẫu khác của hãng Alfa Romeo
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Theo ước tính của chúng tôi, có khoảng 106 xe con dòng xe Alfa Romeo Tonale, đưa mẫu xe này lên vị trí 751. thứ trong nhóm xe con (M1) theo thống kê của chúng tôi.
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Tổng hợp dựa trên 158 xe riêng biệt và 207 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s tiếp theomi modely.
| Chỉ số | Giá trị |
|---|---|
| Xe duy nhất trong dữ liệu | 158 |
| Các lần kiểm định đã ghi nhận | 207 |
| Kiểm định định kỳ | 31 |
| Kết quả “đạt” | 90,3 % |
| Bản ghi có số km | 206 |
| Khoảng thời gian dữ liệu | 11.07.2022 – 18.09.2026 |
Phần lớn bản ghi trong thống kê thuộc loại Evidencní kontrola, celkem 164. Biểu đồ i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Loại kiểm định | Số lượng | Đạt |
|---|---|---|
| Evidencní kontrola | 164 | — |
| Pravidelná | 31 | 90,3 % |
| Pred registrací | 9 | — |
| Theo yêu cầu zákazníka | 1 | — |
| Opakovaná | 1 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 1 | — |
Z 31 lượt kiểm định định kỳ có kết quả xác định đã đạt 28, tedy 90,3 %. Số liệu thống kê không phải là đánh giá chất lượng của một chiếc xe cụ thể.
| Kết quả | Số lượng | Tỷ lệ kết quả đã biết |
|---|---|---|
| Đạt | 28 | 90,3 % |
| Kết quả 2 | 2 | 6,5 % |
| Kết quả 3 | 1 | 3,2 % |
| Khác / không ghi rõ | 0 | 0,0 % |
Lỗi jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Mã thường gặp nhất trong tập này là 0.3.1.1. Số lượng vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Mã | Mức độ nghiêm trọng | Mô tả | Kiểm định |
|---|---|---|---|
| 0.3.1.1 | B | Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.). | 2 |
| 8.2.1.2.4 | B | Zjištění z OBD značí zjevně nesprávnou funkci / nekompatibilní softwarová verze / s vozidlem nelze navázat komunikaci. | 2 |
| 3.2.1.2 | A | Hư hỏng zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla. | 1 |
| 3.5.1.1 | A | Ostřikovač zadního skla, je-li instalován, nefunguje nebo chybí. | 1 |
Dữ liệu theo năm ghi nhận kiểm định của dòng xe này từ năm 2022 do roku 2026. Đường màu đỏ riêng biểu thị kiểm định định kỳ.
| Năm | Tất cả lần kiểm định | Định kỳ |
|---|---|---|
| 2026 | 69 | 30 |
| 2025 | 54 | 1 |
| 2024 | 42 | 0 |
| 2023 | 39 | 0 |
| 2022 | 3 | 0 |
Mẫu xe stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Mẫu xe | Số lượng xe | Kiểm định định kỳ | Đạt |
|---|---|---|---|
| Škoda Octavia | 632 690 | 6 732 078 | 94,6 % |
| Škoda Fabia | 521 454 | 6 068 310 | 94,1 % |
| Volkswagen Golf | 144 030 | 1 499 814 | 93,9 % |
| Škoda Superb | 138 413 | 979 600 | 96,2 % |
| Volkswagen Passat | 128 945 | 1 372 218 | 94,3 % |
| Ford Focus | 85 943 | 1 232 304 | 92,3 % |
| Škoda Rapid | 79 482 | 534 408 | 97,8 % |
| Volkswagen Touran | 67 357 | 498 440 | 95,2 % |
| Škoda Kodiaq | 53 630 | 152 418 | 98,7 % |
| Volkswagen Caddy | 53 276 | 390 982 | 94,8 % |
| Benimar Tessoro | 108 | 439 | 96,8 % |
| Opel Cascada | 108 | 622 | 97,5 % |
| Peugeot 4008 | 107 | 631 | 95,1 % |
| Renault Duster | 107 | 650 | 97,8 % |
| Volkswagen Atlas | 107 | 218 | 91,3 % |
| Alfa Romeo Tonale (mẫu xe hiện tại) | 106 | 31 | 90,3 % |
| KIA K4 | 105 | 0 | — |
| BMW 318D | 104 | 2 955 | 95,3 % |
| Daewoo Nubira | 104 | 14 832 | 85,6 % |
| Nissan 350 | 104 | 4 063 | 95,4 % |
| Ford Expedition | 103 | 927 | 88,7 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.