Các mẫu khác của hãng Bombardier
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Theo ước tính của chúng tôi, có khoảng 143 phương tiện LE dòng xe Bombardier Outlander, đưa mẫu xe này lên vị trí 4. thứ trong nhóm phương tiện thuộc loại LE theo thống kê của chúng tôi.
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Tổng hợp dựa trên 701 xe riêng biệt và 4 336 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s tiếp theomi modely.
| Chỉ số | Giá trị |
|---|---|
| Xe duy nhất trong dữ liệu | 701 |
| Các lần kiểm định đã ghi nhận | 4 336 |
| Kiểm định định kỳ | 2 831 |
| Kết quả “đạt” | 95,0 % |
| Bản ghi có số km | 4 138 |
| Khoảng thời gian dữ liệu | 23.10.2008 – 18.09.2026 |
Phần lớn bản ghi trong thống kê thuộc loại Pravidelná, celkem 2 831. Biểu đồ i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Loại kiểm định | Số lượng | Đạt |
|---|---|---|
| Pravidelná | 2 831 | 95,0 % |
| Evidencní kontrola | 1 076 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 152 | — |
| Opakovaná | 114 | — |
| Theo yêu cầu zákazníka | 93 | — |
| Pred registrací | 68 | — |
| Technická silniční kontrola | 1 | — |
| TSK - Opakovaná po DN | 1 | — |
Z 2 817 lượt kiểm định định kỳ có kết quả xác định đã đạt 2 676, tedy 95,0 %. Số liệu thống kê không phải là đánh giá chất lượng của một chiếc xe cụ thể.
| Kết quả | Số lượng | Tỷ lệ kết quả đã biết |
|---|---|---|
| Đạt | 2 676 | 95,0 % |
| Kết quả 2 | 129 | 4,6 % |
| Kết quả 3 | 12 | 0,4 % |
| Khác / không ghi rõ | 14 | 0,5 % |
Lỗi jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Mã thường gặp nhất trong tập này là 0.3.1.1. Số lượng vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Mã | Mức độ nghiêm trọng | Mô tả | Kiểm định |
|---|---|---|---|
| 0.3.1.1 | B | Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.). | 2 |
| 4.7.1.2.2 | B | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí žádný světelný zdroj. | 1 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 1 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 1 |
| 0.2.1.1 | B | Vyražené identifikační číslo / výrobní číslo vozidla nebo výměnného samostatného technického celku (výměnná nástavba, pracovní stroj nesený) chybí, nebo je nelze najít. | 1 |
| 4.3.1.1.2 | B | Nesvítí některá povinná brzdová svítilna. | 1 |
| 2.1.3.7.1 | A | Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. | 1 |
| 7.7.2 | A | Ovládání zvukového výstražného zařízení není spolehlivé. | 1 |
| 0.3.1.2 | B | Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.). | 1 |
| 4.8.1.1.4 | B | Odrazka poškozená tak, že stav poškození zjevně negativně ovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). | 1 |
| 6.2.6.3.1 | A | Některý spojovací prvek ukotvení sedadla je zjevně uvolněný. | 1 |
| 4.11.3.1 | A | Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. | 1 |
Dữ liệu theo năm ghi nhận kiểm định của dòng xe này từ năm 2008 do roku 2026. Đường màu đỏ riêng biểu thị kiểm định định kỳ.
| Năm | Tất cả lần kiểm định | Định kỳ |
|---|---|---|
| 2026 | 70 | 64 |
| 2025 | 115 | 89 |
| 2024 | 121 | 85 |
| 2023 | 255 | 204 |
| 2022 | 235 | 150 |
| 2021 | 262 | 167 |
| 2020 | 303 | 216 |
| 2019 | 318 | 228 |
| 2018 | 394 | 277 |
| 2017 | 398 | 299 |
| 2016 | 345 | 228 |
| 2015 | 350 | 240 |
| 2014 | 248 | 176 |
| 2013 | 240 | 147 |
| 2012 | 205 | 122 |
| 2011 | 167 | 76 |
| 2010 | 191 | 50 |
| 2009 | 101 | 12 |
| 2008 | 18 | 1 |
Mẫu xe stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Mẫu xe | Số lượng xe | Kiểm định định kỳ | Đạt |
|---|---|---|---|
| Piaggio MP3 | 560 | 1 618 | 95,7 % |
| TGB FBE | 206 | 3 014 | 95,3 % |
| TGB FL | 152 | 1 232 | 96,7 % |
| Bombardier Outlander (mẫu xe hiện tại) | 143 | 2 831 | 95,0 % |
| Access MAX | 129 | 2 158 | 96,3 % |
| Jinling JLA-21B | 122 | 1 347 | 87,4 % |
| CF Moto Journeyman | 104 | 2 228 | 96,0 % |
| Bombardier CAN-AM | 95 | 1 692 | 93,6 % |
| Kymco MXU 500 | 62 | 790 | 97,2 % |
| Access Tomahawk | 58 | 1 969 | 93,8 % |
| Bombardier R.p. Inc. Outlander | 44 | 482 | 95,0 % |
| Linhai Tornado | 44 | 956 | 92,7 % |
| TGB Blade | 43 | 1 040 | 95,9 % |
| Yamaha Grizzly | 43 | 648 | 91,4 % |
| Access Motor | 40 | 254 | 93,3 % |
| Bashan ATV200S-7 | 36 | 808 | 92,1 % |
| Rewaco HS4 | 34 | 339 | 95,9 % |
| Piaggio APE | 33 | 137 | 91,9 % |
| Suzuki LTZ 400 | 33 | 856 | 89,4 % |
| E-TON Vector | 32 | 597 | 97,5 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.