Các mẫu khác của hãng Jawa
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Theo ước tính của chúng tôi, có khoảng 665 phương tiện L3E dòng xe Jawa 50-23, đưa mẫu xe này lên vị trí 4. thứ trong nhóm phương tiện thuộc loại L3E theo thống kê của chúng tôi.
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Tổng hợp dựa trên 3 222 xe riêng biệt và 10 626 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s tiếp theomi modely.
| Chỉ số | Giá trị |
|---|---|
| Xe duy nhất trong dữ liệu | 3 222 |
| Các lần kiểm định đã ghi nhận | 10 626 |
| Kiểm định định kỳ | 7 554 |
| Kết quả “đạt” | 94,2 % |
| Bản ghi có số km | 10 399 |
| Khoảng thời gian dữ liệu | 01.09.2008 – 18.09.2026 |
Phần lớn bản ghi trong thống kê thuộc loại Pravidelná, celkem 7 554. Biểu đồ i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Loại kiểm định | Số lượng | Đạt |
|---|---|---|
| Pravidelná | 7 554 | 94,2 % |
| Evidencní kontrola | 2 531 | — |
| Opakovaná | 437 | — |
| Pred registrací | 51 | — |
| Theo yêu cầu zákazníka | 30 | — |
| Historického vozidla | 15 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 8 | — |
Z 7 554 lượt kiểm định định kỳ có kết quả xác định đã đạt 7 114, tedy 94,2 %. Số liệu thống kê không phải là đánh giá chất lượng của một chiếc xe cụ thể.
| Kết quả | Số lượng | Tỷ lệ kết quả đã biết |
|---|---|---|
| Đạt | 7 114 | 94,2 % |
| Kết quả 2 | 409 | 5,4 % |
| Kết quả 3 | 31 | 0,4 % |
| Khác / không ghi rõ | 0 | 0,0 % |
Lỗi jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Mã thường gặp nhất trong tập này là 4.11.3.1. Số lượng vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Mã | Mức độ nghiêm trọng | Mô tả | Kiểm định |
|---|---|---|---|
| 4.11.3.1 | A | Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. | 19 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 16 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 14 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 14 |
| 7.11.2.1 | B | Počitadlo ujeté vzdálenosti, zjevně nefunguje. | 7 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 5 |
| 7.7.2 | A | Ovládání zvukového výstražného zařízení není spolehlivé. | 5 |
| 0.1.6 | B | Použití neschválené tabulky registrační značky (vlastní výroba). | 4 |
| 6.2.8.1.1 | A | Stupátko nebo schůdky u vozidla poškozeny, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. | 4 |
| 3.3.1.2 | B | Xe není vybaveno, popřípadě není povinně dovybaveno, předepsaným počtem zařízení pro nepřímý výhled dané třídy nebo rozměru nebo bylo zařízení z vozidla zjevně demontováno. | 4 |
| 6.1.3.5.1 | A | Palivové potrubí / hadice nebo jejich spojovací prvky (spony) jsou poškozené, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost a těsnost systému. | 4 |
| 0.2.1.3 | B | Identifikační číslo / výrobní číslo neodpovídá údajům uvedeným v dokladech vozidla nebo v dokladech výměnného samostatného technického celku (výměnná nástavba, pracovní stroj nesený). | 4 |
| 0.3.1.1 | B | Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.). | 3 |
| 7.7.1 | B | Zvukové výstražné zařízení motorového vozidla, je-li vyžadováno, nefunguje nebo chybí. | 3 |
| 4.8.2.1.1 | B | Xe není vybaveno některými předepsanými odrazkami stanovené třídy | 3 |
Dữ liệu theo năm ghi nhận kiểm định của dòng xe này từ năm 2008 do roku 2026. Đường màu đỏ riêng biểu thị kiểm định định kỳ.
| Năm | Tất cả lần kiểm định | Định kỳ |
|---|---|---|
| 2026 | 687 | 579 |
| 2025 | 826 | 640 |
| 2024 | 873 | 680 |
| 2023 | 558 | 430 |
| 2022 | 564 | 404 |
| 2021 | 530 | 366 |
| 2020 | 551 | 380 |
| 2019 | 631 | 425 |
| 2018 | 571 | 390 |
| 2017 | 552 | 370 |
| 2016 | 547 | 356 |
| 2015 | 884 | 517 |
| 2014 | 606 | 423 |
| 2013 | 480 | 331 |
| 2012 | 534 | 386 |
| 2011 | 465 | 340 |
| 2010 | 358 | 266 |
| 2009 | 347 | 243 |
| 2008 | 62 | 28 |
Mẫu xe stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Mẫu xe | Số lượng xe | Kiểm định định kỳ | Đạt |
|---|---|---|---|
| Simson S 51 | 4 082 | 56 719 | 93,8 % |
| Honda WW125EX2 | 1 183 | 7 802 | 98,1 % |
| Jawa 50-20 | 1 069 | 10 506 | 94,3 % |
| Jawa 50-23 (mẫu xe hiện tại) | 665 | 7 554 | 94,2 % |
| BMW S 1000 | 651 | 1 134 | 96,7 % |
| Triumph Street | 608 | 1 702 | 94,7 % |
| Jawa Čz | 482 | 4 004 | 95,0 % |
| Jawa 50-21 | 439 | 5 498 | 94,6 % |
| ČZ 250 | 435 | 5 650 | 94,5 % |
| Jawa 555 | 395 | 4 179 | 94,8 % |
| ČZ 150 | 367 | 2 188 | 94,8 % |
| BMW K 1600 | 307 | 861 | 99,2 % |
| Honda CRF1000A | 304 | 878 | 99,3 % |
| Moto Guzzi V7 | 288 | 531 | 95,5 % |
| Jawa 500 | 270 | 2 475 | 96,0 % |
| Kentoya Hammer | 269 | 557 | 96,9 % |
| Peugeot Tweet | 239 | 499 | 94,2 % |
| Jawa-Čz 175 | 235 | 4 462 | 94,4 % |
| KTM 1190 | 225 | 949 | 96,5 % |
| Yamaha MT-07 | 210 | 961 | 96,6 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.