Các mẫu khác của hãng Kawasaki
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Theo ước tính của chúng tôi, có khoảng 553 phương tiện L3E-A3 dòng xe Kawasaki Z900, đưa mẫu xe này lên vị trí 3. thứ trong nhóm phương tiện thuộc loại L3E-A3 theo thống kê của chúng tôi.
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Tổng hợp dựa trên 788 xe riêng biệt và 1 428 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s tiếp theomi modely.
| Chỉ số | Giá trị |
|---|---|
| Xe duy nhất trong dữ liệu | 788 |
| Các lần kiểm định đã ghi nhận | 1 428 |
| Kiểm định định kỳ | 592 |
| Kết quả “đạt” | 95,1 % |
| Bản ghi có số km | 1 416 |
| Khoảng thời gian dữ liệu | 29.05.2017 – 15.09.2026 |
Phần lớn bản ghi trong thống kê thuộc loại Evidencní kontrola, celkem 697. Biểu đồ i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Loại kiểm định | Số lượng | Đạt |
|---|---|---|
| Evidencní kontrola | 697 | — |
| Pravidelná | 592 | 95,1 % |
| Pred registrací | 106 | — |
| Opakovaná | 29 | — |
| TSK - Opakovaná po DN | 2 | — |
| Theo yêu cầu zákazníka | 1 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 1 | — |
Z 592 lượt kiểm định định kỳ có kết quả xác định đã đạt 563, tedy 95,1 %. Số liệu thống kê không phải là đánh giá chất lượng của một chiếc xe cụ thể.
| Kết quả | Số lượng | Tỷ lệ kết quả đã biết |
|---|---|---|
| Đạt | 563 | 95,1 % |
| Kết quả 2 | 29 | 4,9 % |
| Kết quả 3 | 0 | 0,0 % |
| Khác / không ghi rõ | 0 | 0,0 % |
Lỗi jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Mã thường gặp nhất trong tập này là 4.8.2.1.1. Số lượng vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Mã | Mức độ nghiêm trọng | Mô tả | Kiểm định |
|---|---|---|---|
| 4.8.2.1.1 | B | Xe není vybaveno některými předepsanými odrazkami stanovené třídy | 6 |
| 5.2.3.6.1 | B | Hloubka vzorku pneumatiky v hlavních dezénových drážkách nebo zářezech není v některé části šířky běhounu v souladu s požadavky. | 2 |
| 8.2.1.1.1 | B | Zařízení k omezení emisí namontované výrobcem chybí, je změněno nebo je zjevně poškozené. | 1 |
| 4.2.1.1.2 | B | Nesvítí některá obrysová nebo denní svítilna. | 1 |
| 6.1.2.4.2 | B | Označení dílů výfukového systému, je-li vyžadováno, chybí nebo neodpovídá požadavkům. | 1 |
| 6.2.10.2.2 | B | Na vozidle, je-li vyžadováno, chybí kryt kola/blatník nebo je kryt kola/blatník uvolněný, nadměrně zkorodovaný nebo poškozený tak, že neplní svoji funkci. | 1 |
| 0.3.1.1 | B | Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.). | 1 |
| 6.1.2.4.1 | B | Zjevný zásah do výfukového systému, který není v souladu s požadavky (např. ovlivňující funkci nebo bezpečnost). | 1 |
| 6.2.12.1 | B | Držadla nebo stupačky u motocyklu chybí (jsou demontované), jsou velmi zkorodované nebojsou natolik poškozené, že neplní svoji funkci. | 1 |
| 5.2.3.1.1 | B | Typ pneumatiky, namontovaný na vozidle, nesouhlasí s údaji uvedenými v technickém průkazu vozidla. | 1 |
| 7.5.1.1 | B | Xe není vybaveno příslušným druhem lékárničky nebo obsah lékárničky je neúplný, poškozený nebo uložení lékárničky ve vozidle neodpovídá požadavkům stanoveným zvláštním právním předpisem | 1 |
| 7.11.1.1 | B | U počítadla ujeté vzdálenosti zjevná manipulace s počtem ujetých kilometrů. | 1 |
Dữ liệu theo năm ghi nhận kiểm định của dòng xe này từ năm 2017 do roku 2026. Đường màu đỏ riêng biểu thị kiểm định định kỳ.
| Năm | Tất cả lần kiểm định | Định kỳ |
|---|---|---|
| 2026 | 352 | 230 |
| 2025 | 332 | 157 |
| 2024 | 233 | 73 |
| 2023 | 179 | 58 |
| 2022 | 164 | 56 |
| 2021 | 74 | 15 |
| 2020 | 50 | 3 |
| 2019 | 28 | 0 |
| 2018 | 10 | 0 |
| 2017 | 6 | 0 |
Mẫu xe stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Mẫu xe | Số lượng xe | Kiểm định định kỳ | Đạt |
|---|---|---|---|
| BMW R 1250 | 1 466 | 1 081 | 99,4 % |
| KTM 1290 | 954 | 1 220 | 97,6 % |
| Kawasaki Z900 (mẫu xe hiện tại) | 553 | 592 | 95,1 % |
| KTM 790 | 504 | 457 | 96,3 % |
| BMW R | 473 | 1 263 | 97,1 % |
| BMW R 1300 | 460 | 9 | 100,0 % |
| Honda NC750XA | 397 | 1 024 | 98,3 % |
| Yamaha XTZ690 | 391 | 246 | 95,9 % |
| BMW F 900 | 365 | 92 | 97,8 % |
| Kawasaki Vulcan | 351 | 793 | 97,2 % |
| Honda NC750XD | 338 | 595 | 97,8 % |
| Ducati Scrambler | 330 | 539 | 95,7 % |
| Honda CB650RA | 311 | 204 | 97,1 % |
| Kawasaki Z650 | 297 | 303 | 98,0 % |
| Indian Motorcycle Scout | 289 | 368 | 92,9 % |
| KTM 890 | 265 | 37 | 97,3 % |
| BMW F 850 | 249 | 249 | 98,8 % |
| Moto Guzzi V85 | 241 | 150 | 98,7 % |
| Triumph Tiger 1200 | 240 | 166 | 100,0 % |
| Cfmoto 800MT | 231 | 10 | 100,0 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.