Další modely značky Eurowagon
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
| Model | Počet vozidel | Pravidelné prohlídky |
|---|---|---|
| 21 | 29 | 85 |
Na českých silnicích jezdí podle našich propočtů přibližně 112 přípojných vozidel modelové řady Eurowagon 22, což toto přípojné vozidlo řadí na 81. místo mezi přípojnými vozidly kategorie O2 v našich statistikách.
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
| Model | Počet vozidel | Pravidelné prohlídky |
|---|---|---|
| 21 | 29 | 85 |
Souhrn vychází z 140 různých vozidel a 313 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s dalšími modely.
| Ukazatel | Hodnota |
|---|---|
| Unikátní vozidla v datech | 140 |
| Evidované prohlídky | 313 |
| Pravidelné prohlídky | 282 |
| Výsledek „vyhovuje“ | 97,5 % |
| Záznamy s tachometrem | 0 |
| Dostupné období | 29.12.2014 – 10.09.2026 |
Nejvíce záznamů v dostupném souhrnu připadá na typ Pravidelná, celkem 282. Graf i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Druh prohlídky | Počet | Vyhovuje |
|---|---|---|
| Pravidelná | 282 | 97,5 % |
| Evidencní kontrola | 23 | — |
| Opakovaná | 6 | — |
| Pred registrací | 2 | — |
Z 282 pravidelných prohlídek se známým výsledkem skončilo výsledkem „vyhovuje“ 275, tedy 97,5 %. Statistiky nevyjadřují kvalitu konkrétního vozidla.
| Výsledek | Počet | Podíl známých výsledků |
|---|---|---|
| Vyhovuje | 275 | 97,5 % |
| Výsledek 2 | 7 | 2,5 % |
| Výsledek 3 | 0 | 0,0 % |
| Jiný / neuvedený | 0 | 0,0 % |
Závady jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Nejčastěji se v tomto výběru objevuje kód 4.10.3.1. Počet vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kód | Závažnost | Popis | Prohlídky |
|---|---|---|---|
| 4.10.3.1 | A | Izolace propojovacího kabelu poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. | 1 |
| 1.1.6.2.1 | A | Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. | 1 |
| 4.7.1.1.2 | A | Zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky poškozené, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho funkci nebo fotometrické vlastnosti nebo nezpůsobuje vyzařování bílého světla směrem vzad. | 1 |
Roční řada zachycuje evidované prohlídky této modelové řady od roku 2014 do roku 2026. Samostatná červená křivka ukazuje pravidelné prohlídky.
| Rok | Všechny prohlídky | Pravidelné |
|---|---|---|
| 2026 | 36 | 35 |
| 2025 | 72 | 67 |
| 2024 | 41 | 37 |
| 2023 | 48 | 42 |
| 2022 | 40 | 36 |
| 2021 | 23 | 23 |
| 2020 | 19 | 18 |
| 2019 | 19 | 15 |
| 2018 | 9 | 6 |
| 2017 | 5 | 3 |
| 2014 | 1 | 0 |
Modely stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Počet vozů | Pravidelné prohlídky | Vyhovuje |
|---|---|---|---|
| Vezeko R2B2X | 2 421 | 6 504 | 95,5 % |
| Agados Dona | 1 992 | 14 353 | 91,3 % |
| Vezeko R2B1X | 1 414 | 4 454 | 95,0 % |
| Agados Adam | 1 051 | 7 573 | 95,3 % |
| Humbaur HA | 991 | 2 708 | 94,5 % |
| Agados Atlas | 884 | 4 061 | 93,1 % |
| Vapp PAV | 810 | 11 190 | 95,8 % |
| Paragan Gapa | 703 | 9 231 | 91,4 % |
| Pongratz L-AT | 680 | 3 718 | 91,4 % |
| Vezeko R2B2J | 622 | 1 974 | 97,1 % |
| Holoubek Trade HB2 | 119 | 111 | 91,0 % |
| Zaslaw PKZ22B | 119 | 175 | 90,9 % |
| Monty NP | 115 | 2 425 | 93,9 % |
| Z-Trailer AT | 114 | 262 | 96,6 % |
| BOB 2R | 112 | 352 | 94,6 % |
| Eurowagon 22 (aktuální model) | 112 | 282 | 97,5 % |
| Agados Puma | 110 | 456 | 95,8 % |
| Tabbert Comtesse | 110 | 919 | 94,9 % |
| PM 2000 | 109 | 1 836 | 90,0 % |
| Adam 66 | 106 | 1 523 | 93,9 % |
| Humbaur Rapid | 106 | 862 | 95,8 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.