Další modely značky Harley-Davidson
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Na českých silnicích jezdí podle našich propočtů přibližně 118 vozidel kategorie LC modelové řady Harley-Davidson Flstc, což toto vozidlo řadí na 144. místo mezi vozidly kategorie LC v našich statistikách.
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Souhrn vychází z 302 různých vozidel a 1 378 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s dalšími modely.
| Ukazatel | Hodnota |
|---|---|
| Unikátní vozidla v datech | 302 |
| Evidované prohlídky | 1 378 |
| Pravidelné prohlídky | 811 |
| Výsledek „vyhovuje“ | 95,8 % |
| Záznamy s tachometrem | 1 339 |
| Dostupné období | 09.10.2008 – 18.09.2026 |
Nejvíce záznamů v dostupném souhrnu připadá na typ Pravidelná, celkem 811. Graf i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Druh prohlídky | Počet | Vyhovuje |
|---|---|---|
| Pravidelná | 811 | 95,8 % |
| Evidencní kontrola | 209 | — |
| Pred registrací | 172 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 145 | — |
| Opakovaná | 35 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla - opakovaná | 4 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 2 | — |
Z 811 pravidelných prohlídek se známým výsledkem skončilo výsledkem „vyhovuje“ 777, tedy 95,8 %. Statistiky nevyjadřují kvalitu konkrétního vozidla.
| Výsledek | Počet | Podíl známých výsledků |
|---|---|---|
| Vyhovuje | 777 | 95,8 % |
| Výsledek 2 | 33 | 4,1 % |
| Výsledek 3 | 1 | 0,1 % |
| Jiný / neuvedený | 0 | 0,0 % |
Závady jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Nejčastěji se v tomto výběru objevuje kód 4.3.3.4.1. Počet vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kód | Závažnost | Popis | Prohlídky |
|---|---|---|---|
| 4.3.3.4.1 | B | U vozidla, schváleného v ČR po 1. 1. 2002 pro brzdové světlo použito nehomologované světelné zařízení (např. DOT) a na jeho použití není udělena výjimka, zapsaná v technickém průkazu vozidla. | 8 |
| 4.2.3.4.1 | B | U vozidla, schváleného v ČR po 1. 1. 2002, pro obrysovou svítilnu použito nehomologované světelné zařízení (např. DOT) a na jeho použití není udělena výjimka, zapsaná v technickém průkazu vozidla. | 8 |
| 4.1.4.5.1 | B | U vozidla, schváleného v ČR po 1. 1. 2002, pro potkávací nebo dálkové světlo použit nehomologovaný světlomet (např. DOT) a na jeho použití není udělena výjimka, zapsaná v technickém průkazu vozidla. | 8 |
| 4.4.3.3.1 | B | U vozidla, schváleného v ČR po 1. 1. 2002, pro směrové světlo použito nehomologované světelné zařízení (např. DOT) a na jeho použití není udělena výjimka, zapsaná v technickém průkazu vozidla. | 8 |
| 7.8.3.2 | B | U vozidla, schváleného v ČR po 1. 7. 2002, stupnice rychloměru není uvedena v km/h. | 6 |
| 0.2.2.1.3 | B | Povinný štítek výrobce je nečitelný nebo předepsané údaje na štítku chybí (vyžaduje se vždy alespoň označení výrobce vozidla, VIN/ výrobní číslo podvozku). | 6 |
| 4.7.1.2.3 | B | Použití nehomologovaného / neschváleného zdroje světla nebo nepovolená změna nebo úprava zdroje světla. | 6 |
| 4.8.2.2.1 | B | Použita nehomologovaná / neschválená odrazka. | 5 |
| 3.3.1.3 | B | U vozidla, není-li stanoveno jinak, použito neschválené / nehomologované zařízením pro nepřímý výhled nebo u vozidla schváleného po 1. 1. 2002 není na jeho použití (např. DOT) udělena výjimka, zapsaná v technickém průkazu vozidla. | 5 |
| 3.2.3.1 | B | U vozidla, není-li stanoveno jinak, použito nehomologované bezpečnostní zasklení nebo u vozidla schváleného po 1. 1. 2002 není na jeho použití (např. DOT) udělena výjimka, zapsaná v technickém průkazu vozidla. | 2 |
| 7.11.2.1 | B | Počitadlo ujeté vzdálenosti, zjevně nefunguje. | 1 |
| 5.2.3.6.1 | B | Hloubka vzorku pneumatiky v hlavních dezénových drážkách nebo zářezech není v některé části šířky běhounu v souladu s požadavky. | 1 |
| 0.3.1.1 | B | Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.). | 1 |
| 4.8.2.2.3 | B | Použity nehomologované pruhy pro nápadné značení. | 1 |
| 4.8.2.1.1 | B | Vozidlo není vybaveno některými předepsanými odrazkami stanovené třídy | 1 |
Roční řada zachycuje evidované prohlídky této modelové řady od roku 2008 do roku 2026. Samostatná červená křivka ukazuje pravidelné prohlídky.
| Rok | Všechny prohlídky | Pravidelné |
|---|---|---|
| 2026 | 111 | 89 |
| 2025 | 90 | 65 |
| 2024 | 87 | 53 |
| 2023 | 98 | 64 |
| 2022 | 119 | 71 |
| 2021 | 84 | 47 |
| 2020 | 65 | 32 |
| 2019 | 68 | 24 |
| 2018 | 125 | 65 |
| 2017 | 101 | 55 |
| 2016 | 71 | 38 |
| 2015 | 82 | 43 |
| 2014 | 54 | 38 |
| 2013 | 49 | 32 |
| 2012 | 52 | 31 |
| 2011 | 53 | 29 |
| 2010 | 37 | 17 |
| 2009 | 29 | 16 |
| 2008 | 3 | 2 |
Modely stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Počet vozů | Pravidelné prohlídky | Vyhovuje |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 4 652 | 24 736 | 98,6 % |
| Jawa 250 | 3 741 | 49 347 | 95,1 % |
| Piaggio Vespa | 3 001 | 9 668 | 96,8 % |
| Maxon Ardour | 2 304 | 8 363 | 96,6 % |
| Kawasaki Versys | 1 347 | 4 455 | 97,9 % |
| Triumph Tiger | 1 197 | 5 121 | 98,0 % |
| BMW F 650 | 1 196 | 13 129 | 96,6 % |
| Suzuki Burgman | 1 174 | 11 283 | 96,5 % |
| BMW F 800 | 1 158 | 5 599 | 98,1 % |
| Suzuki Bandit | 1 131 | 15 453 | 96,5 % |
| BMW G 650 | 123 | 921 | 96,3 % |
| Piaggio X8 | 122 | 1 132 | 93,7 % |
| Yuki 125 | 121 | 2 722 | 92,7 % |
| Yamaha XJ6 | 120 | 1 224 | 97,2 % |
| Honda VT 1100 | 119 | 2 514 | 94,6 % |
| Harley-Davidson Flstc (aktuální model) | 118 | 811 | 95,8 % |
| Honda CB | 118 | 4 845 | 95,7 % |
| KTM 500 | 118 | 250 | 93,6 % |
| Aprilia RX 125 | 116 | 178 | 89,3 % |
| Honda XL | 116 | 5 078 | 97,2 % |
| Kawasaki ZX 600 | 116 | 3 739 | 92,5 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.