Další modely značky John Deere
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Na českých silnicích jezdí podle našich propočtů přibližně 11 traktorů modelové řady John Deere 7270R, což tento traktor řadí na 237. místo mezi traktory kategorie T1 v našich statistikách.
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Souhrn vychází z 33 různých vozidel a 219 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s dalšími modely.
| Ukazatel | Hodnota |
|---|---|
| Unikátní vozidla v datech | 33 |
| Evidované prohlídky | 219 |
| Pravidelné prohlídky | 179 |
| Výsledek „vyhovuje“ | 100,0 % |
| Záznamy s tachometrem | 177 |
| Dostupné období | 04.03.2016 – 29.06.2026 |
Nejvíce záznamů v dostupném souhrnu připadá na typ Pravidelná, celkem 179. Graf i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Druh prohlídky | Počet | Vyhovuje |
|---|---|---|
| Pravidelná | 179 | 100,0 % |
| Evidencní kontrola | 25 | — |
| Pred registrací | 10 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 5 | — |
Z 172 pravidelných prohlídek se známým výsledkem skončilo výsledkem „vyhovuje“ 172, tedy 100,0 %. Statistiky nevyjadřují kvalitu konkrétního vozidla.
| Výsledek | Počet | Podíl známých výsledků |
|---|---|---|
| Vyhovuje | 172 | 100,0 % |
| Výsledek 2 | 0 | 0,0 % |
| Výsledek 3 | 0 | 0,0 % |
| Jiný / neuvedený | 7 | 4,1 % |
Závady jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Nejčastěji se v tomto výběru objevuje kód 2.1.3.7.1. Počet vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kód | Závažnost | Popis | Prohlídky |
|---|---|---|---|
| 2.1.3.7.1 | A | Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. | 3 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 2 |
| 5.3.5.2.1 | A | Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. | 2 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 1 |
| 4.10.1.1 | A | Zásuvka nebo zástrčka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. | 1 |
| 6.2.9.7.1 | A | Netěsnost hydraulického zařízení. | 1 |
Roční řada zachycuje evidované prohlídky této modelové řady od roku 2016 do roku 2026. Samostatná červená křivka ukazuje pravidelné prohlídky.
| Rok | Všechny prohlídky | Pravidelné |
|---|---|---|
| 2026 | 16 | 15 |
| 2025 | 37 | 35 |
| 2024 | 56 | 53 |
| 2023 | 29 | 23 |
| 2022 | 14 | 9 |
| 2021 | 19 | 13 |
| 2020 | 19 | 14 |
| 2019 | 21 | 17 |
| 2018 | 5 | 0 |
| 2017 | 1 | 0 |
| 2016 | 2 | 0 |
Modely stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Počet vozů | Pravidelné prohlídky | Vyhovuje |
|---|---|---|---|
| Zetor Proxima | 1 038 | 11 300 | 97,5 % |
| Zetor 3011 | 701 | 28 303 | 96,2 % |
| Zetor 7245 | 523 | 32 929 | 94,8 % |
| Case IH Puma | 499 | 3 615 | 98,6 % |
| Zetor 4011 | 406 | 30 537 | 95,7 % |
| Claas Arion | 364 | 2 671 | 96,6 % |
| JCB Fastrac | 356 | 3 169 | 96,5 % |
| Case IH Maxxum | 350 | 3 733 | 98,4 % |
| Zetor 7011 | 343 | 43 539 | 95,1 % |
| Claas Axion | 301 | 1 850 | 98,4 % |
| Zetor 4911 | 12 | 1 306 | 95,5 % |
| Zetor Fortera | 12 | 338 | 97,5 % |
| JCB 536-60 | 11 | 96 | 96,2 % |
| John Deere 4720 | 11 | 163 | 95,2 % |
| John Deere 5620 | 11 | 124 | 97,2 % |
| John Deere 7270R (aktuální model) | 11 | 179 | 100,0 % |
| John Deere 8330 | 11 | 287 | 95,1 % |
| John Deere 8335R | 11 | 258 | 99,1 % |
| Landini Powerfarm | 11 | 196 | 95,5 % |
| ZT 303 | 11 | 505 | 94,3 % |
| Zetor 8541 | 11 | 402 | 96,5 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.