Další modely značky John Deere
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Na českých silnicích jezdí podle našich propočtů přibližně 132 traktorů modelové řady John Deere 6430, což tento traktor řadí na 31. místo mezi traktory kategorie T1 v našich statistikách.
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Souhrn vychází z 317 různých vozidel a 1 791 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s dalšími modely.
| Ukazatel | Hodnota |
|---|---|
| Unikátní vozidla v datech | 317 |
| Evidované prohlídky | 1 791 |
| Pravidelné prohlídky | 1 491 |
| Výsledek „vyhovuje“ | 97,9 % |
| Záznamy s tachometrem | 1 308 |
| Dostupné období | 27.05.2009 – 07.09.2026 |
Nejvíce záznamů v dostupném souhrnu připadá na typ Pravidelná, celkem 1 491. Graf i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Druh prohlídky | Počet | Vyhovuje |
|---|---|---|
| Pravidelná | 1 491 | 97,9 % |
| Evidencní kontrola | 205 | — |
| Pred registrací | 47 | — |
| Opakovaná | 27 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 19 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 2 | — |
Z 1 313 pravidelných prohlídek se známým výsledkem skončilo výsledkem „vyhovuje“ 1 286, tedy 97,9 %. Statistiky nevyjadřují kvalitu konkrétního vozidla.
| Výsledek | Počet | Podíl známých výsledků |
|---|---|---|
| Vyhovuje | 1 286 | 97,9 % |
| Výsledek 2 | 25 | 1,9 % |
| Výsledek 3 | 2 | 0,2 % |
| Jiný / neuvedený | 178 | 13,6 % |
Závady jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Nejčastěji se v tomto výběru objevuje kód 6.2.9.7.1. Počet vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kód | Závažnost | Popis | Prohlídky |
|---|---|---|---|
| 6.2.9.7.1 | A | Netěsnost hydraulického zařízení. | 24 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 12 |
| 2.1.3.7.1 | A | Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. | 11 |
| 4.10.1.1 | A | Zásuvka nebo zástrčka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. | 6 |
| 1.1.8.1.1 | A | Spojková hlavice je částečně opotřebená (obroušená), ale tato závada nemá vliv na její spolehlivost nebo těsnost. | 5 |
| 6.2.8.1.1 | A | Stupátko nebo schůdky u vozidla poškozeny, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. | 5 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 4 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 4 |
| 2.1.1.5.1 | A | Netěsnost převodky řízení. | 3 |
| 3.2.1.2 | A | Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla. | 3 |
| 4.10.3.1 | A | Izolace propojovacího kabelu poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. | 2 |
| 6.1.3.5.1 | A | Palivové potrubí / hadice nebo jejich spojovací prvky (spony) jsou poškozené, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost a těsnost systému. | 2 |
| 4.8.1.1.2 | A | Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). | 2 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 2 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 2 |
Roční řada zachycuje evidované prohlídky této modelové řady od roku 2009 do roku 2026. Samostatná červená křivka ukazuje pravidelné prohlídky.
| Rok | Všechny prohlídky | Pravidelné |
|---|---|---|
| 2026 | 87 | 82 |
| 2025 | 143 | 135 |
| 2024 | 202 | 188 |
| 2023 | 94 | 83 |
| 2022 | 117 | 101 |
| 2021 | 165 | 146 |
| 2020 | 229 | 207 |
| 2019 | 103 | 83 |
| 2018 | 85 | 63 |
| 2017 | 103 | 67 |
| 2016 | 144 | 113 |
| 2015 | 56 | 33 |
| 2014 | 42 | 30 |
| 2013 | 63 | 47 |
| 2012 | 115 | 96 |
| 2011 | 27 | 17 |
| 2010 | 14 | 0 |
| 2009 | 2 | 0 |
Modely stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Počet vozů | Pravidelné prohlídky | Vyhovuje |
|---|---|---|---|
| Zetor Proxima | 1 038 | 11 300 | 97,5 % |
| Zetor 3011 | 701 | 28 303 | 96,2 % |
| Zetor 7245 | 523 | 32 929 | 94,8 % |
| Case IH Puma | 499 | 3 615 | 98,6 % |
| Zetor 4011 | 406 | 30 537 | 95,7 % |
| Claas Arion | 364 | 2 671 | 96,6 % |
| JCB Fastrac | 356 | 3 169 | 96,5 % |
| Case IH Maxxum | 350 | 3 733 | 98,4 % |
| Zetor 7011 | 343 | 43 539 | 95,1 % |
| Claas Axion | 301 | 1 850 | 98,4 % |
| Zetor 5611 | 148 | 14 856 | 95,4 % |
| Zetor 50 | 143 | 6 046 | 95,6 % |
| Zetor 7341 | 137 | 3 129 | 95,3 % |
| Case IH Farmall | 134 | 1 148 | 97,5 % |
| Zetor Major | 133 | 1 628 | 98,0 % |
| John Deere 6430 (aktuální model) | 132 | 1 491 | 97,9 % |
| Zetor 7045 | 127 | 9 583 | 94,8 % |
| Zetor 8111 | 120 | 3 015 | 95,6 % |
| Zetor 10145 | 118 | 3 238 | 95,1 % |
| New Holland T 5050 | 115 | 1 245 | 96,2 % |
| Zetor 25K | 114 | 2 577 | 95,3 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.