Další modely značky KTM
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Na českých silnicích jezdí podle našich propočtů přibližně 17 vozidel kategorie LC modelové řady KTM 625, což toto vozidlo řadí na 532. místo mezi vozidly kategorie LC v našich statistikách.
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Souhrn vychází z 62 různých vozidel a 429 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s dalšími modely.
| Ukazatel | Hodnota |
|---|---|
| Unikátní vozidla v datech | 62 |
| Evidované prohlídky | 429 |
| Pravidelné prohlídky | 267 |
| Výsledek „vyhovuje“ | 89,1 % |
| Záznamy s tachometrem | 415 |
| Dostupné období | 31.10.2008 – 27.08.2026 |
Nejvíce záznamů v dostupném souhrnu připadá na typ Pravidelná, celkem 267. Graf i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Druh prohlídky | Počet | Vyhovuje |
|---|---|---|
| Pravidelná | 267 | 89,1 % |
| Evidencní kontrola | 112 | — |
| Opakovaná | 26 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 14 | — |
| Pred registrací | 8 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 2 | — |
Z 267 pravidelných prohlídek se známým výsledkem skončilo výsledkem „vyhovuje“ 238, tedy 89,1 %. Statistiky nevyjadřují kvalitu konkrétního vozidla.
| Výsledek | Počet | Podíl známých výsledků |
|---|---|---|
| Vyhovuje | 238 | 89,1 % |
| Výsledek 2 | 26 | 9,7 % |
| Výsledek 3 | 3 | 1,1 % |
| Jiný / neuvedený | 0 | 0,0 % |
Pro tuto modelovou řadu nejsou v předpočítaném období dostupné závady. Počet vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
Roční řada zachycuje evidované prohlídky této modelové řady od roku 2008 do roku 2026. Samostatná červená křivka ukazuje pravidelné prohlídky.
| Rok | Všechny prohlídky | Pravidelné |
|---|---|---|
| 2026 | 9 | 9 |
| 2025 | 12 | 8 |
| 2024 | 8 | 4 |
| 2023 | 12 | 11 |
| 2022 | 20 | 10 |
| 2021 | 16 | 6 |
| 2020 | 21 | 8 |
| 2019 | 20 | 13 |
| 2018 | 32 | 19 |
| 2017 | 34 | 18 |
| 2016 | 34 | 24 |
| 2015 | 34 | 23 |
| 2014 | 34 | 21 |
| 2013 | 36 | 26 |
| 2012 | 28 | 19 |
| 2011 | 32 | 21 |
| 2010 | 28 | 17 |
| 2009 | 18 | 10 |
| 2008 | 1 | 0 |
Modely stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Počet vozů | Pravidelné prohlídky | Vyhovuje |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 4 652 | 24 736 | 98,6 % |
| Jawa 250 | 3 741 | 49 347 | 95,1 % |
| Piaggio Vespa | 3 001 | 9 668 | 96,8 % |
| Maxon Ardour | 2 304 | 8 363 | 96,6 % |
| Kawasaki Versys | 1 347 | 4 455 | 97,9 % |
| Triumph Tiger | 1 197 | 5 121 | 98,0 % |
| BMW F 650 | 1 196 | 13 129 | 96,6 % |
| Suzuki Burgman | 1 174 | 11 283 | 96,5 % |
| BMW F 800 | 1 158 | 5 599 | 98,1 % |
| Suzuki Bandit | 1 131 | 15 453 | 96,5 % |
| Honda CB 1100 | 17 | 316 | 94,6 % |
| Honda SH 300 | 17 | 240 | 98,3 % |
| Honda SH125D | 17 | 348 | 98,6 % |
| Honda XLR 125 | 17 | 647 | 92,3 % |
| Huatian Capirelli | 17 | 584 | 94,9 % |
| KTM 625 (aktuální model) | 17 | 267 | 89,1 % |
| Kawasaki VN 900 | 17 | 1 389 | 96,3 % |
| Lintex HT125T | 17 | 444 | 95,0 % |
| MV Agusta F4 | 17 | 88 | 93,2 % |
| Malaguti Blog | 17 | 69 | 100,0 % |
| Shineray WK 125 | 17 | 116 | 89,7 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.