Další modely značky Lexus
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Na českých silnicích jezdí podle našich propočtů přibližně 122 osobních automobilů modelové řady Lexus RX500H, což tento osobní automobil řadí na 702. místo mezi osobními automobily kategorie M1 v našich statistikách.
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Souhrn vychází z 147 různých vozidel a 152 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s dalšími modely.
| Ukazatel | Hodnota |
|---|---|
| Unikátní vozidla v datech | 147 |
| Evidované prohlídky | 152 |
| Pravidelné prohlídky | 1 |
| Výsledek „vyhovuje“ | 100,0 % |
| Záznamy s tachometrem | 152 |
| Dostupné období | 01.09.2023 – 17.09.2026 |
Nejvíce záznamů v dostupném souhrnu připadá na typ Evidencní kontrola, celkem 149. Graf i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Druh prohlídky | Počet | Vyhovuje |
|---|---|---|
| Evidencní kontrola | 149 | — |
| Na žádost zákazníka | 1 | — |
| Pravidelná | 1 | 100,0 % |
| TSK - Opakovaná po DN | 1 | — |
Z 1 pravidelných prohlídek se známým výsledkem skončilo výsledkem „vyhovuje“ 1, tedy 100,0 %. Statistiky nevyjadřují kvalitu konkrétního vozidla.
| Výsledek | Počet | Podíl známých výsledků |
|---|---|---|
| Vyhovuje | 1 | 100,0 % |
| Výsledek 2 | 0 | 0,0 % |
| Výsledek 3 | 0 | 0,0 % |
| Jiný / neuvedený | 0 | 0,0 % |
Pro tuto modelovou řadu nejsou v předpočítaném období dostupné závady. Počet vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
Roční řada zachycuje evidované prohlídky této modelové řady od roku 2023 do roku 2026. Samostatná červená křivka ukazuje pravidelné prohlídky.
| Rok | Všechny prohlídky | Pravidelné |
|---|---|---|
| 2026 | 35 | 0 |
| 2025 | 77 | 1 |
| 2024 | 37 | 0 |
| 2023 | 3 | 0 |
Modely stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Počet vozů | Pravidelné prohlídky | Vyhovuje |
|---|---|---|---|
| Škoda Octavia | 632 690 | 6 732 078 | 94,6 % |
| Škoda Fabia | 521 454 | 6 068 310 | 94,1 % |
| Volkswagen Golf | 144 030 | 1 499 814 | 93,9 % |
| Škoda Superb | 138 413 | 979 600 | 96,2 % |
| Volkswagen Passat | 128 945 | 1 372 218 | 94,3 % |
| Ford Focus | 85 943 | 1 232 304 | 92,3 % |
| Škoda Rapid | 79 482 | 534 408 | 97,8 % |
| Volkswagen Touran | 67 357 | 498 440 | 95,2 % |
| Škoda Kodiaq | 53 630 | 152 418 | 98,7 % |
| Volkswagen Caddy | 53 276 | 390 982 | 94,8 % |
| Nissan Townstar | 124 | 22 | 100,0 % |
| Toyota Urban Cruiser | 124 | 1 229 | 96,3 % |
| BMW M | 123 | 5 621 | 96,7 % |
| DS 4 | 123 | 882 | 97,1 % |
| Volvo C70 | 123 | 2 492 | 94,7 % |
| Lexus RX500H (aktuální model) | 122 | 1 | 100,0 % |
| Mercedes-Benz C 320 | 122 | 3 836 | 95,4 % |
| Mercedes-Benz CLC | 122 | 1 163 | 95,8 % |
| Mercedes-Benz EQV | 122 | 56 | 98,2 % |
| Toyota BZ4X | 121 | 6 | 100,0 % |
| Honda Insight | 120 | 1 229 | 94,6 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.