Modely značky Scania
Vyberte modelovou řadu, pro kterou už máme dostatečně velký předpočítaný veřejný souhrn. Odkazy vedou na detailní statistiky prohlídek, výsledků, závad a vývoje daného modelu.
| Model | Vozidla | Pravidelné prohlídky | Vyhovuje |
|---|---|---|---|
| Scania R 420 | 1 760 | 31 971 | 91,3 % |
| Scania R410 | 1 241 | 17 413 | 95,0 % |
| Scania R450 | 966 | 28 395 | 96,0 % |
| Scania R460 | 889 | 3 422 | 96,5 % |
| Scania R 450 | 769 | 19 539 | 97,0 % |
| Scania N320 | 701 | 9 472 | 96,6 % |
| Scania R 124 | 700 | 7 612 | 85,7 % |
| Scania S450 | 670 | 7 083 | 96,9 % |
| Scania S460 | 516 | 2 048 | 95,4 % |
| Scania R500 | 473 | 7 494 | 96,2 % |
| Scania S500 | 472 | 5 295 | 96,7 % |
| Scania N323 | 465 | 5 654 | 98,3 % |
| Scania R 500 | 450 | 8 963 | 95,6 % |
| Scania R 410 | 368 | 4 971 | 96,8 % |
| Scania R124LA4X2NA | 364 | 3 804 | 82,7 % |
| Scania R440 | 342 | 5 565 | 95,5 % |
| Scania VIZ | 316 | 1 776 | 96,1 % |
| Scania G 420 | 308 | 5 422 | 93,9 % |
| Scania G450 | 291 | 5 693 | 95,6 % |
| Scania R 480 | 280 | 6 610 | 91,2 % |
| Scania R420LA | 248 | 4 176 | 91,8 % |
| Scania R 440 | 202 | 3 940 | 94,7 % |
| Scania R 114 | 179 | 1 860 | 83,2 % |
| Scania P440 | 162 | 2 243 | 98,6 % |
| Scania S560 | 139 | 426 | 98,1 % |
| Scania N 323 | 122 | 276 | 97,8 % |
| Scania R 380 | 120 | 1 490 | 91,2 % |
| Scania R 400 | 104 | 510 | 94,7 % |
| Scania P114 | 101 | 1 783 | 87,4 % |
| Scania R420 | 97 | 2 933 | 92,7 % |
| Scania R490 | 89 | 2 140 | 94,7 % |
| Scania R560 | 83 | 862 | 94,6 % |
| Scania P480 | 81 | 1 525 | 97,6 % |
| Scania P500 | 80 | 1 026 | 97,7 % |
| Scania P 380 | 79 | 2 522 | 92,5 % |
| Scania P410 | 79 | 2 357 | 97,5 % |
| Scania P124 | 75 | 1 816 | 83,5 % |
| Scania R 113 | 70 | 389 | 89,6 % |
| Scania R 144 | 65 | 751 | 84,5 % |
| Scania P420 | 64 | 1 323 | 92,0 % |
| Scania R124LA4x2EB | 63 | 1 133 | 84,6 % |
| Scania G500 | 60 | 1 275 | 96,5 % |
| Scania R 470 | 58 | 1 478 | 92,4 % |
| Scania R | 57 | 2 665 | 93,0 % |
| Scania P450 | 56 | 1 325 | 96,9 % |
| Scania N333 | 50 | 1 697 | 98,0 % |
| Scania N321 | 50 | 1 186 | 96,4 % |
| Scania R 580 | 49 | 647 | 95,4 % |
| Scania R 560 | 48 | 1 341 | 95,2 % |
| Scania R530 | 47 | 223 | 93,3 % |
| Scania G460 | 47 | 163 | 96,3 % |
| Scania P 420 | 46 | 1 488 | 92,4 % |
| Scania R580 | 44 | 962 | 93,8 % |
| Scania S530 | 44 | 262 | 98,9 % |
| Scania G 440 | 43 | 1 912 | 94,2 % |
| Scania R540 | 41 | 535 | 97,6 % |
| Scania R 143 | 41 | 254 | 90,3 % |
| Scania S660 | 41 | 172 | 95,3 % |
| Scania S420 | 40 | 157 | 93,0 % |
| Scania N331 | 39 | 2 198 | 94,7 % |
| Scania R660 | 36 | 172 | 97,1 % |
| Scania P 410 | 34 | 1 313 | 96,2 % |
| Scania P 340 | 34 | 1 094 | 94,2 % |
| Scania Irizar | 34 | 683 | 92,4 % |
| Scania A4X2 | 34 | 266 | 94,6 % |
| Scania P 124 | 33 | 855 | 87,1 % |
| Scania R124 | 33 | 580 | 87,6 % |
| Scania P94 | 32 | 1 015 | 87,5 % |
| Scania R590 | 32 | 174 | 97,7 % |
| Scania S540 | 30 | 327 | 98,8 % |
| Scania R124LA | 30 | 260 | 86,0 % |
| Scania P460 | 30 | 115 | 94,8 % |
