Další modely značky TPV Trailers
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Na českých silnicích jezdí podle našich propočtů přibližně 720 přípojných vozidel modelové řady TPV Trailers EU2010, což toto přípojné vozidlo řadí na 32. místo mezi přípojnými vozidly kategorie O1 v našich statistikách.
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Souhrn vychází z 2 046 různých vozidel a 5 652 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s dalšími modely.
| Ukazatel | Hodnota |
|---|---|
| Unikátní vozidla v datech | 2 046 |
| Evidované prohlídky | 5 652 |
| Pravidelné prohlídky | 4 877 |
| Výsledek „vyhovuje“ | 89,9 % |
| Záznamy s tachometrem | 32 |
| Dostupné období | 05.10.2011 – 18.09.2026 |
Nejvíce záznamů v dostupném souhrnu připadá na typ Pravidelná, celkem 4 877. Graf i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Druh prohlídky | Počet | Vyhovuje |
|---|---|---|
| Pravidelná | 4 877 | 89,9 % |
| Opakovaná | 443 | — |
| Evidencní kontrola | 316 | — |
| Pred registrací | 9 | — |
| Na žádost zákazníka | 3 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 3 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 1 | — |
Z 4 877 pravidelných prohlídek se známým výsledkem skončilo výsledkem „vyhovuje“ 4 385, tedy 89,9 %. Statistiky nevyjadřují kvalitu konkrétního vozidla.
| Výsledek | Počet | Podíl známých výsledků |
|---|---|---|
| Vyhovuje | 4 385 | 89,9 % |
| Výsledek 2 | 441 | 9,0 % |
| Výsledek 3 | 51 | 1,0 % |
| Jiný / neuvedený | 0 | 0,0 % |
Závady jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Nejčastěji se v tomto výběru objevuje kód 6.2.10.2.1. Počet vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kód | Závažnost | Popis | Prohlídky |
|---|---|---|---|
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 33 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 19 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 19 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 19 |
| 6.1.6.3.1 | B | Zjevně nadměrné opotřebení některé části spojovacího zařízení. | 19 |
| 4.5.1.1.2 | B | Nesvítí zadní mlhová svítilna na straně přivrácené do středu vozovky. | 11 |
| 6.2.10.1.2 | B | Zástěrka / zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie, je-li vyžadováno, chybí nebo je poškozené natolik, že neplní svoji funkci. | 10 |
| 4.8.2.1.1 | B | Vozidlo není vybaveno některými předepsanými odrazkami stanovené třídy | 10 |
| 6.2.4.1.1 | B | Podlaha je ve zhoršeném stavu (např. děravá, nadměrně zkorodovaná, uvolněná) nebo neodpovídá požadavkům. | 9 |
| 6.1.1.1.1 | B | Zjevné deformace, praskliny nebo lomy rámu, pomocného rámu nebo jiné nosné konstrukce vozidla. | 8 |
| 4.3.1.1.2 | B | Nesvítí některá povinná brzdová svítilna. | 8 |
| 4.10.3.1 | A | Izolace propojovacího kabelu poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. | 7 |
| 4.4.1.1.2 | B | Nesvítí některá směrová svítilna. | 7 |
| 4.2.1.1.2 | B | Nesvítí některá obrysová nebo denní svítilna. | 7 |
| 6.1.1.2.2 | B | Některé spojovací prvky (šrouby, nýty, sváry) nebo výstužné desky rámu jsou zjevně uvolněné, prasklé nebo chybí. | 7 |
Roční řada zachycuje evidované prohlídky této modelové řady od roku 2011 do roku 2026. Samostatná červená křivka ukazuje pravidelné prohlídky.
| Rok | Všechny prohlídky | Pravidelné |
|---|---|---|
| 2026 | 581 | 528 |
| 2025 | 662 | 594 |
| 2024 | 845 | 756 |
| 2023 | 691 | 602 |
| 2022 | 778 | 708 |
| 2021 | 545 | 458 |
| 2020 | 618 | 531 |
| 2019 | 546 | 445 |
| 2018 | 250 | 204 |
| 2017 | 71 | 48 |
| 2016 | 17 | 2 |
| 2015 | 17 | 1 |
| 2014 | 17 | 0 |
| 2013 | 6 | 0 |
| 2012 | 6 | 0 |
| 2011 | 2 | 0 |
Modely stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Počet vozů | Pravidelné prohlídky | Vyhovuje |
|---|---|---|---|
| Agados Handy | 50 219 | 215 973 | 93,8 % |
| Agados VZ | 15 193 | 101 236 | 93,7 % |
| Vlastní Výroba Vlastní | 10 133 | 271 699 | 90,1 % |
| Pongratz LPA | 8 893 | 60 402 | 91,2 % |
| Agados NP | 6 757 | 70 142 | 93,1 % |
| Vezeko R1X1X | 5 076 | 13 952 | 94,6 % |
| Vlastní Výroba - | 3 901 | 129 778 | 90,0 % |
| Sport Jacht PS | 2 807 | 77 115 | 90,1 % |
| Rydwan Euro | 2 679 | 7 964 | 94,7 % |
| Martz 3 | 1 685 | 2 579 | 85,0 % |
| Martz 9 | 804 | 1 137 | 76,3 % |
| Inpro 05 | 783 | 2 144 | 93,4 % |
| Lider 1L1 | 770 | 676 | 92,2 % |
| NP 21 | 747 | 10 790 | 92,1 % |
| Vezeko DV | 733 | 6 483 | 92,6 % |
| TPV Trailers EU2010 (aktuální model) | 720 | 4 877 | 89,9 % |
| Vezeko Titbit | 652 | 5 934 | 91,0 % |
| Niewiadow B1 | 603 | 1 085 | 83,9 % |
| Martz 8 | 591 | 893 | 79,6 % |
| Niewiadow Bs750 | 584 | 1 213 | 89,7 % |
| BOB I | 577 | 6 604 | 89,2 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.