Další modely značky Vezeko
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Na českých silnicích jezdí podle našich propočtů přibližně 652 přípojných vozidel modelové řady Vezeko Titbit, což toto přípojné vozidlo řadí na 33. místo mezi přípojnými vozidly kategorie O1 v našich statistikách.
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Souhrn vychází z 1 911 různých vozidel a 7 074 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s dalšími modely.
| Ukazatel | Hodnota |
|---|---|
| Unikátní vozidla v datech | 1 911 |
| Evidované prohlídky | 7 074 |
| Pravidelné prohlídky | 5 934 |
| Výsledek „vyhovuje“ | 91,0 % |
| Záznamy s tachometrem | 140 |
| Dostupné období | 09.03.2009 – 18.09.2026 |
Nejvíce záznamů v dostupném souhrnu připadá na typ Pravidelná, celkem 5 934. Graf i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Druh prohlídky | Počet | Vyhovuje |
|---|---|---|
| Pravidelná | 5 934 | 91,0 % |
| Evidencní kontrola | 627 | — |
| Opakovaná | 503 | — |
| Na žádost zákazníka | 3 | — |
| Technická silniční kontrola | 3 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 2 | — |
| Narízená technická prohlídka | 1 | — |
| Pred registrací | 1 | — |
Z 5 934 pravidelných prohlídek se známým výsledkem skončilo výsledkem „vyhovuje“ 5 402, tedy 91,0 %. Statistiky nevyjadřují kvalitu konkrétního vozidla.
| Výsledek | Počet | Podíl známých výsledků |
|---|---|---|
| Vyhovuje | 5 402 | 91,0 % |
| Výsledek 2 | 481 | 8,1 % |
| Výsledek 3 | 51 | 0,9 % |
| Jiný / neuvedený | 0 | 0,0 % |
Závady jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Nejčastěji se v tomto výběru objevuje kód 4.8.1.1.1. Počet vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kód | Závažnost | Popis | Prohlídky |
|---|---|---|---|
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 24 |
| 6.1.6.3.1 | B | Zjevně nadměrné opotřebení některé části spojovacího zařízení. | 19 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 12 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 10 |
| 4.8.2.1.1 | B | Vozidlo není vybaveno některými předepsanými odrazkami stanovené třídy | 8 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 8 |
| 4.5.1.1.2 | B | Nesvítí zadní mlhová svítilna na straně přivrácené do středu vozovky. | 7 |
| 4.10.3.1 | A | Izolace propojovacího kabelu poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. | 7 |
| 6.2.10.1.2 | B | Zástěrka / zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie, je-li vyžadováno, chybí nebo je poškozené natolik, že neplní svoji funkci. | 7 |
| 5.2.3.5.1 | B | Závažné poškození nebo proříznutí pneumatiky (např. v oblasti patky, boku, ramene, běhounu, obnažení kordu kostry, oddělování protektoru, vytrhávání pryže od běhounu, vyboulení, vznik obvodových trhlin). | 6 |
| 0.3.1.1 | B | Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.). | 6 |
| 4.11.3.1 | A | Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. | 4 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 4 |
| 4.4.1.1.4 | B | Zdroj světla zjevně vadný (např. sloupnutá barva) nebo poškozený tak, že ovlivňuje zjevně fotometrické vlastnosti směrové svítilny (např. intenzita vyzařovaného světla) nebo mění barvu vyzařovaného světla (bílá), v případě LED jako jediného zdroje světla funguje méně než ze 2/3. | 4 |
| 6.1.1.1.1 | B | Zjevné deformace, praskliny nebo lomy rámu, pomocného rámu nebo jiné nosné konstrukce vozidla. | 3 |
Roční řada zachycuje evidované prohlídky této modelové řady od roku 2009 do roku 2026. Samostatná červená křivka ukazuje pravidelné prohlídky.
| Rok | Všechny prohlídky | Pravidelné |
|---|---|---|
| 2026 | 345 | 296 |
| 2025 | 370 | 325 |
| 2024 | 467 | 406 |
| 2023 | 565 | 502 |
| 2022 | 609 | 531 |
| 2021 | 493 | 420 |
| 2020 | 451 | 377 |
| 2019 | 598 | 503 |
| 2018 | 664 | 567 |
| 2017 | 599 | 511 |
| 2016 | 425 | 343 |
| 2015 | 513 | 425 |
| 2014 | 480 | 418 |
| 2013 | 336 | 279 |
| 2012 | 66 | 21 |
| 2011 | 53 | 9 |
| 2010 | 20 | 1 |
| 2009 | 20 | 0 |
Modely stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Počet vozů | Pravidelné prohlídky | Vyhovuje |
|---|---|---|---|
| Agados Handy | 50 219 | 215 973 | 93,8 % |
| Agados VZ | 15 193 | 101 236 | 93,7 % |
| Vlastní Výroba Vlastní | 10 133 | 271 699 | 90,1 % |
| Pongratz LPA | 8 893 | 60 402 | 91,2 % |
| Agados NP | 6 757 | 70 142 | 93,1 % |
| Vezeko R1X1X | 5 076 | 13 952 | 94,6 % |
| Vlastní Výroba - | 3 901 | 129 778 | 90,0 % |
| Sport Jacht PS | 2 807 | 77 115 | 90,1 % |
| Rydwan Euro | 2 679 | 7 964 | 94,7 % |
| Martz 3 | 1 685 | 2 579 | 85,0 % |
| Inpro 05 | 783 | 2 144 | 93,4 % |
| Lider 1L1 | 770 | 676 | 92,2 % |
| NP 21 | 747 | 10 790 | 92,1 % |
| Vezeko DV | 733 | 6 483 | 92,6 % |
| TPV Trailers EU2010 | 720 | 4 877 | 89,9 % |
| Vezeko Titbit (aktuální model) | 652 | 5 934 | 91,0 % |
| Niewiadow B1 | 603 | 1 085 | 83,9 % |
| Martz 8 | 591 | 893 | 79,6 % |
| Niewiadow Bs750 | 584 | 1 213 | 89,7 % |
| BOB I | 577 | 6 604 | 89,2 % |
| Vapp Profi | 550 | 1 192 | 94,1 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.