Inne modele marki Aprilia
Linie modelowe stejné značky s dostupnými statistikami.
Według naszych szacunków po czeskich drogach jeździ około 116 pojazdów LC linii modelowej Aprilia RX 125, co daje temu modelowi 147. miejsce wśród pojazdów kategorii LC w naszych statystykach.
Linie modelowe stejné značky s dostupnými statistikami.
Zestawienie opiera się na 200 różnych pojazdów i 456 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s następnymi modely.
| Wskaźnik | Wartość |
|---|---|
| Unikalne pojazdy w danych | 200 |
| Zarejestrowane badania | 456 |
| Badania okresowe | 178 |
| Wynik „pozytywny” | 89,3 % |
| Rekordy z przebiegiem | 442 |
| Dostępny okres | 09.10.2008 – 18.09.2026 |
Najwięcej zapisów w zestawieniu dotyczy typu Evidencní kontrola, celkem 200. Wykres i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Rodzaj badania | Liczba | Pozytywny |
|---|---|---|
| Evidencní kontrola | 200 | — |
| Pravidelná | 178 | 89,3 % |
| Pred registrací | 56 | — |
| Opakovaná | 14 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 8 | — |
Z 178 badań okresowych o znanym wyniku zakończyło się pozytywnie 159, tedy 89,3 %. Statystyki nie stanowią oceny jakości konkretnego pojazdu.
| Wynik | Liczba | Udział znanych wyników |
|---|---|---|
| Pozytywny | 159 | 89,3 % |
| Wynik 2 | 17 | 9,6 % |
| Wynik 3 | 2 | 1,1 % |
| Inny / nie podano | 0 | 0,0 % |
Usterki jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Najczęściej w tej próbie występuje kod 6.2.7.1.1. Liczba vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kod | Waga usterki | Opis | Badania |
|---|---|---|---|
| 6.2.7.1.1 | B | Ovladač vozidla je poškozený, nefunguje správně, nebo je neodborně změněn tak, že může při ovládání vozidla způsobit zranění řidiče (např. ostré hrany na řadicí páce, pedálech / ručních pákách) nebo neodpovídá požadavkům (např. u ručních ovladačů motocyklů chybí předepsané zaoblení). | 2 |
| 4.8.2.1.1 | B | Pojazd není vybaveno některými předepsanými odrazkami stanovené třídy | 2 |
| 1.1.12.2.2 | B | Brzdová hadice zkroucená, popraskaná nebo odřená tak, že je zasažena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. | 1 |
| 3.3.4.2 | B | Nepřípustné úpravy (např. nálepky) nebo poškození zařízení pro nepřímý výhled, které neumožňuje řidiči poskytovat tímto zařízením předepsaný nebo jasný výhled z vozidla směrem dozadu nebo do strany popřípadě před vozidlo. | 1 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 1 |
| 6.1.3.5.1 | A | Palivové potrubí / hadice nebo jejich spojovací prvky (spony) jsou poškozené, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost a těsnost systému. | 1 |
| 1.1.2.5.1 | B | U motocyklu na konci páky ruční brzdy chybí předepsané bezpečnostní zaoblení. | 1 |
| 3.3.1.2 | B | Pojazd není vybaveno, popřípadě není povinně dovybaveno, předepsaným počtem zařízení pro nepřímý výhled dané třídy nebo rozměru nebo bylo zařízení z vozidla zjevně demontováno. | 1 |
| 4.8.1.2.1 | A | Uvolněné uchycení odrazky, které však zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost) ani spolehlivost její montáže. | 1 |
| 1.1.13.1.1 | B | Brzdové obložení nebo brzdové destičky jsou poškozené nebo zjevně nadměrně opotřebované nebo indikátory opotřebení signalizují opotřebení pod minimální hodnotu stanovenou výrobcem. | 1 |
| 4.7.1.2.2 | B | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí žádný světelný zdroj. | 1 |
| 4.11.3.1 | A | Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. | 1 |
Dane roczne obejmują badania tej linii modelowej od roku 2008 do roku 2026. Oddzielna czerwona linia przedstawia badania okresowe.
| Rok | Wszystkie badania | Okresowe |
|---|---|---|
| 2026 | 50 | 13 |
| 2025 | 67 | 18 |
| 2024 | 49 | 15 |
| 2023 | 27 | 4 |
| 2022 | 19 | 6 |
| 2021 | 16 | 2 |
| 2020 | 16 | 7 |
| 2019 | 9 | 3 |
| 2018 | 15 | 9 |
| 2017 | 19 | 8 |
| 2016 | 27 | 11 |
| 2015 | 33 | 19 |
| 2014 | 13 | 8 |
| 2013 | 23 | 13 |
| 2012 | 23 | 14 |
| 2011 | 20 | 9 |
| 2010 | 13 | 8 |
| 2009 | 13 | 9 |
| 2008 | 4 | 2 |
Modele stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Liczba pojazdów | Badania okresowe | Pozytywny |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 4 652 | 24 736 | 98,6 % |
| Jawa 250 | 3 741 | 49 347 | 95,1 % |
| Piaggio Vespa | 3 001 | 9 668 | 96,8 % |
| Maxon Ardour | 2 304 | 8 363 | 96,6 % |
| Kawasaki Versys | 1 347 | 4 455 | 97,9 % |
| Triumph Tiger | 1 197 | 5 121 | 98,0 % |
| BMW F 650 | 1 196 | 13 129 | 96,6 % |
| Suzuki Burgman | 1 174 | 11 283 | 96,5 % |
| BMW F 800 | 1 158 | 5 599 | 98,1 % |
| Suzuki Bandit | 1 131 | 15 453 | 96,5 % |
| Yamaha XJ6 | 120 | 1 224 | 97,2 % |
| Honda VT 1100 | 119 | 2 514 | 94,6 % |
| Harley-Davidson Flstc | 118 | 811 | 95,8 % |
| Honda CB | 118 | 4 845 | 95,7 % |
| KTM 500 | 118 | 250 | 93,6 % |
| Aprilia RX 125 (obecny model) | 116 | 178 | 89,3 % |
| Honda XL | 116 | 5 078 | 97,2 % |
| Kawasaki ZX 600 | 116 | 3 739 | 92,5 % |
| Suzuki GSF 1200 | 116 | 3 944 | 96,2 % |
| Honda VFR 750 | 115 | 2 538 | 94,6 % |
| Kawasaki VN 1600 | 115 | 902 | 97,0 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.