Inne modele marki Aprilia
Linie modelowe stejné značky s dostupnými statistikami.
Według naszych szacunków po czeskich drogach jeździ około 35 pojazdów LC linii modelowej Aprilia SL 1000, co daje temu modelowi 374. miejsce wśród pojazdów kategorii LC w naszych statystykach.
Linie modelowe stejné značky s dostupnými statistikami.
Zestawienie opiera się na 163 różnych pojazdów i 1 041 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s następnymi modely.
| Wskaźnik | Wartość |
|---|---|
| Unikalne pojazdy w danych | 163 |
| Zarejestrowane badania | 1 041 |
| Badania okresowe | 708 |
| Wynik „pozytywny” | 94,9 % |
| Rekordy z przebiegiem | 1 028 |
| Dostępny okres | 03.11.2008 – 08.09.2026 |
Najwięcej zapisów w zestawieniu dotyczy typu Pravidelná, celkem 708. Wykres i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Rodzaj badania | Liczba | Pozytywny |
|---|---|---|
| Pravidelná | 708 | 94,9 % |
| Evidencní kontrola | 276 | — |
| Opakovaná | 30 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 17 | — |
| Pred registrací | 10 | — |
Z 708 badań okresowych o znanym wyniku zakończyło się pozytywnie 672, tedy 94,9 %. Statystyki nie stanowią oceny jakości konkretnego pojazdu.
| Wynik | Liczba | Udział znanych wyników |
|---|---|---|
| Pozytywny | 672 | 94,9 % |
| Wynik 2 | 34 | 4,8 % |
| Wynik 3 | 2 | 0,3 % |
| Inny / nie podano | 0 | 0,0 % |
Usterki jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Najczęściej w tej próbie występuje kod 6.2.12.1. Liczba vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kod | Waga usterki | Opis | Badania |
|---|---|---|---|
| 6.2.12.1 | B | Držadla nebo stupačky u motocyklu chybí (jsou demontované), jsou velmi zkorodované nebojsou natolik poškozené, že neplní svoji funkci. | 1 |
| 2.2.1.3.1 | B | Uszkodzenia volantu nebo řídítek (konstrukce), které má vliv na spolehlivé a bezpečné ovládání vozidla. | 1 |
| 6.1.7.9 | B | Povinný ochranný kryt řetězu / řemenice u převodového ústrojí je poškozen natolik, že neplní svůj účel nebo neodpovídá požadavkům nebo chybí (např. u motocyklu). | 1 |
| 4.8.2.1.1 | B | Pojazd není vybaveno některými předepsanými odrazkami stanovené třídy | 1 |
| 3.2.6.2 | B | U motocyklu horní hrana čelního překrytu (větrný štít) nemá předepsané zaoblení (rádius) nebo je překryt neúplný, nadměrně popraskaný nebo nedostatečně upevněný. | 1 |
Dane roczne obejmują badania tej linii modelowej od roku 2008 do roku 2026. Oddzielna czerwona linia przedstawia badania okresowe.
| Rok | Wszystkie badania | Okresowe |
|---|---|---|
| 2026 | 15 | 12 |
| 2025 | 21 | 18 |
| 2024 | 28 | 19 |
| 2023 | 47 | 30 |
| 2022 | 23 | 13 |
| 2021 | 32 | 25 |
| 2020 | 48 | 30 |
| 2019 | 49 | 28 |
| 2018 | 67 | 45 |
| 2017 | 74 | 55 |
| 2016 | 69 | 43 |
| 2015 | 96 | 61 |
| 2014 | 80 | 60 |
| 2013 | 85 | 59 |
| 2012 | 83 | 65 |
| 2011 | 65 | 45 |
| 2010 | 69 | 45 |
| 2009 | 85 | 52 |
| 2008 | 5 | 3 |
Modele stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Liczba pojazdów | Badania okresowe | Pozytywny |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 4 652 | 24 736 | 98,6 % |
| Jawa 250 | 3 741 | 49 347 | 95,1 % |
| Piaggio Vespa | 3 001 | 9 668 | 96,8 % |
| Maxon Ardour | 2 304 | 8 363 | 96,6 % |
| Kawasaki Versys | 1 347 | 4 455 | 97,9 % |
| Triumph Tiger | 1 197 | 5 121 | 98,0 % |
| BMW F 650 | 1 196 | 13 129 | 96,6 % |
| Suzuki Burgman | 1 174 | 11 283 | 96,5 % |
| BMW F 800 | 1 158 | 5 599 | 98,1 % |
| Suzuki Bandit | 1 131 | 15 453 | 96,5 % |
| Harley-Davidson FXD | 36 | 760 | 95,0 % |
| Harley-Davidson XL 1200N | 36 | 490 | 94,3 % |
| Honda VT600 | 36 | 4 435 | 94,3 % |
| Jawa Classic | 36 | 682 | 97,1 % |
| KTM 525 | 36 | 621 | 92,6 % |
| Aprilia SL 1000 (obecny model) | 35 | 708 | 94,9 % |
| Kawasaki ZX 750 | 35 | 987 | 91,8 % |
| Kawasaki ZZR 1100 | 35 | 531 | 94,9 % |
| Qingqi Yuki 125 | 35 | 1 770 | 92,5 % |
| Riya RY125T-13 | 35 | 324 | 96,3 % |
| Harley-Davidson XL 883 | 34 | 1 464 | 95,0 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.