Inne modele marki Aprilia
Linie modelowe stejné značky s dostupnými statistikami.
Według naszych szacunków po czeskich drogach jeździ około 95 pojazdów LC linii modelowej Aprilia SL 750, co daje temu modelowi 178. miejsce wśród pojazdów kategorii LC w naszych statystykach.
Linie modelowe stejné značky s dostupnými statistikami.
Zestawienie opiera się na 254 różnych pojazdów i 1 553 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s następnymi modely.
| Wskaźnik | Wartość |
|---|---|
| Unikalne pojazdy w danych | 254 |
| Zarejestrowane badania | 1 553 |
| Badania okresowe | 927 |
| Wynik „pozytywny” | 96,4 % |
| Rekordy z przebiegiem | 1 539 |
| Dostępny okres | 11.09.2008 – 08.09.2026 |
Najwięcej zapisów w zestawieniu dotyczy typu Pravidelná, celkem 927. Wykres i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Rodzaj badania | Liczba | Pozytywny |
|---|---|---|
| Pravidelná | 927 | 96,4 % |
| Evidencní kontrola | 485 | — |
| Pred registrací | 69 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 38 | — |
| Opakovaná | 31 | — |
| TSK - Opakovaná po DN | 2 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla - opakovaná | 1 | — |
Z 927 badań okresowych o znanym wyniku zakończyło się pozytywnie 894, tedy 96,4 %. Statystyki nie stanowią oceny jakości konkretnego pojazdu.
| Wynik | Liczba | Udział znanych wyników |
|---|---|---|
| Pozytywny | 894 | 96,4 % |
| Wynik 2 | 29 | 3,1 % |
| Wynik 3 | 4 | 0,4 % |
| Inny / nie podano | 0 | 0,0 % |
Usterki jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Najczęściej w tej próbie występuje kod 4.3.1.1.2. Liczba vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kod | Waga usterki | Opis | Badania |
|---|---|---|---|
| 4.3.1.1.2 | B | Nesvítí některá povinná brzdová svítilna. | 2 |
| 4.7.1.2.2 | B | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí žádný světelný zdroj. | 1 |
| 4.11.3.1 | A | Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. | 1 |
Dane roczne obejmują badania tej linii modelowej od roku 2008 do roku 2026. Oddzielna czerwona linia przedstawia badania okresowe.
| Rok | Wszystkie badania | Okresowe |
|---|---|---|
| 2026 | 67 | 65 |
| 2025 | 68 | 47 |
| 2024 | 97 | 64 |
| 2023 | 96 | 67 |
| 2022 | 121 | 72 |
| 2021 | 96 | 49 |
| 2020 | 96 | 46 |
| 2019 | 96 | 51 |
| 2018 | 144 | 104 |
| 2017 | 129 | 80 |
| 2016 | 113 | 70 |
| 2015 | 122 | 72 |
| 2014 | 109 | 60 |
| 2013 | 72 | 30 |
| 2012 | 78 | 45 |
| 2011 | 23 | 2 |
| 2010 | 16 | 2 |
| 2009 | 8 | 0 |
| 2008 | 2 | 1 |
Modele stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Liczba pojazdów | Badania okresowe | Pozytywny |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 4 652 | 24 736 | 98,6 % |
| Jawa 250 | 3 741 | 49 347 | 95,1 % |
| Piaggio Vespa | 3 001 | 9 668 | 96,8 % |
| Maxon Ardour | 2 304 | 8 363 | 96,6 % |
| Kawasaki Versys | 1 347 | 4 455 | 97,9 % |
| Triumph Tiger | 1 197 | 5 121 | 98,0 % |
| BMW F 650 | 1 196 | 13 129 | 96,6 % |
| Suzuki Burgman | 1 174 | 11 283 | 96,5 % |
| BMW F 800 | 1 158 | 5 599 | 98,1 % |
| Suzuki Bandit | 1 131 | 15 453 | 96,5 % |
| Kawasaki 1400 | 99 | 602 | 97,5 % |
| Yamaha FZ8 | 99 | 1 008 | 96,2 % |
| Lintex HT125T-28 | 98 | 1 029 | 96,8 % |
| Piaggio Gilera | 98 | 1 489 | 95,4 % |
| Honda XL700V | 96 | 1 433 | 98,3 % |
| Aprilia SL 750 (obecny model) | 95 | 927 | 96,4 % |
| BMW 259 | 95 | 2 329 | 96,5 % |
| Suzuki GSF | 95 | 3 671 | 95,2 % |
| BMW K 1300 | 94 | 784 | 97,2 % |
| Honda CBR 1000 | 94 | 3 823 | 94,1 % |
| Honda VTX 1800 | 94 | 2 343 | 94,2 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.