Inne modele marki Aprilia
Linie modelowe stejné značky s dostupnými statistikami.
Według naszych szacunków po czeskich drogach jeździ około 465 pojazdów LA linii modelowej Aprilia SR 50, co daje temu modelowi 3. miejsce wśród pojazdów kategorii LA w naszych statystykach.
Linie modelowe stejné značky s dostupnými statistikami.
Zestawienie opiera się na 2 127 różnych pojazdów i 7 781 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s następnymi modely.
| Wskaźnik | Wartość |
|---|---|
| Unikalne pojazdy w danych | 2 127 |
| Zarejestrowane badania | 7 781 |
| Badania okresowe | 5 113 |
| Wynik „pozytywny” | 94,9 % |
| Rekordy z przebiegiem | 7 659 |
| Dostępny okres | 02.09.2008 – 16.09.2026 |
Najwięcej zapisów w zestawieniu dotyczy typu Pravidelná, celkem 5 113. Wykres i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Rodzaj badania | Liczba | Pozytywny |
|---|---|---|
| Pravidelná | 5 113 | 94,9 % |
| Evidencní kontrola | 2 120 | — |
| Opakovaná | 212 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 209 | — |
| Pred registrací | 113 | — |
| Na wniosek zákazníka | 9 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 3 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla - opakovaná | 2 | — |
Z 5 113 badań okresowych o znanym wyniku zakończyło się pozytywnie 4 850, tedy 94,9 %. Statystyki nie stanowią oceny jakości konkretnego pojazdu.
| Wynik | Liczba | Udział znanych wyników |
|---|---|---|
| Pozytywny | 4 850 | 94,9 % |
| Wynik 2 | 240 | 4,7 % |
| Wynik 3 | 23 | 0,4 % |
| Inny / nie podano | 0 | 0,0 % |
Usterki jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Najczęściej w tej próbie występuje kod 4.11.2.1. Liczba vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kod | Waga usterki | Opis | Badania |
|---|---|---|---|
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 5 |
| 5.2.3.5.1 | B | Závažné poškození nebo proříznutí pneumatiky (např. v oblasti patky, boku, ramene, běhounu, obnažení kordu kostry, oddělování protektoru, vytrhávání pryže od běhounu, vyboulení, vznik obvodových trhlin). | 4 |
| 1.1.2.5.1 | B | U motocyklu na konci páky ruční brzdy chybí předepsané bezpečnostní zaoblení. | 3 |
| 5.2.3.6.1 | B | Hloubka vzorku pneumatiky v hlavních dezénových drážkách nebo zářezech není v některé části šířky běhounu v souladu s požadavky. | 3 |
| 4.3.1.1.2 | B | Nesvítí některá povinná brzdová svítilna. | 2 |
| 7.7.1 | B | Zvukové výstražné zařízení motorového vozidla, je-li vyžadováno, nefunguje nebo chybí. | 2 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 2 |
| 4.3.2.2.1 | B | Narušená funkce ovládacího zařízení - brzdová světla se nerozsvítí bezprostředně po aktivaci brzdy. | 2 |
| 4.7.1.1.1 | B | Pojazd, je-li vyžadováno, není vybaveno předepsaným zařízením pro osvětlení zadní tabulky registrační značky. | 2 |
| 4.4.1.3 | B | Chybné uchycení nebo způsob montáže směrové svítilny negativně ovlivňuje její funkci nebo fotometrické vlastnosti (např. viditelnost) nebo se může za jízdy uvolnit. | 1 |
| 3.3.2.2 | B | Uvolněné, nespolehlivé nebo poškozené uchycení zařízení pro nepřímý výhled nebo nemožnost aretace v seřízené poloze neumožňuje řidiči poskytovat jasný výhled z vozidla předepsaným směrem. | 1 |
| 7.5.1.1 | B | Pojazd není vybaveno příslušným druhem lékárničky nebo obsah lékárničky je neúplný, poškozený nebo uložení lékárničky ve vozidle neodpovídá požadavkům stanoveným zvláštním právním předpisem | 1 |
| 4.8.2.1.7 | B | Umístění odrazek na vozidle, nesplňuje požadavky na jejich uspořádání, orientaci, třídu odrazky nebo umístění vzhledem k šířce, výšce nebo délce vozidla, úhlovému naklopení všemi směry (±3°) či orientaci montáže (TOP) nebo podmínky jejich geometrické viditelnosti. | 1 |
| 4.8.1.2.3 | B | Nespolehlivé uchycení odrazky negativně ovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost) nebo může způsobit její upadnutí. | 1 |
| 0.1.2.3 | B | Způsob uchycení tabulky registrační značky neodpovídá požadavkům nebo snižuje její čitelnost. | 1 |
Dane roczne obejmują badania tej linii modelowej od roku 2008 do roku 2026. Oddzielna czerwona linia przedstawia badania okresowe.
| Rok | Wszystkie badania | Okresowe |
|---|---|---|
| 2026 | 214 | 196 |
| 2025 | 279 | 233 |
| 2024 | 316 | 249 |
| 2023 | 356 | 287 |
| 2022 | 395 | 297 |
| 2021 | 342 | 220 |
| 2020 | 397 | 282 |
| 2019 | 416 | 297 |
| 2018 | 472 | 323 |
| 2017 | 484 | 321 |
| 2016 | 447 | 289 |
| 2015 | 670 | 401 |
| 2014 | 551 | 336 |
| 2013 | 499 | 313 |
| 2012 | 513 | 304 |
| 2011 | 501 | 293 |
| 2010 | 444 | 246 |
| 2009 | 456 | 222 |
| 2008 | 29 | 4 |
Modele stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Liczba pojazdów | Badania okresowe | Pozytywny |
|---|---|---|---|
| Kymco Agility | 1 340 | 7 708 | 97,1 % |
| Tmec Betka | 906 | 8 612 | 95,6 % |
| Aprilia SR 50 (obecny model) | 465 | 5 113 | 94,9 % |
| Peugeot Speedfight | 350 | 4 660 | 95,8 % |
| Maxon Forcer | 297 | 2 101 | 97,3 % |
| Kentoya Zoom | 282 | 5 140 | 95,2 % |
| Rhon LH50QT-C | 241 | 2 884 | 97,4 % |
| Keeway Focus | 219 | 3 647 | 94,7 % |
| Keeway Hurricane | 176 | 2 775 | 93,7 % |
| Baotian Cyborg | 155 | 2 937 | 95,8 % |
| Peugeot Vivacity | 142 | 2 018 | 96,2 % |
| Derbi Atlantis | 139 | 2 085 | 95,5 % |
| Keeway Matrix | 132 | 1 902 | 95,0 % |
| Derbi Senda | 126 | 880 | 89,0 % |
| Piaggio NRG | 124 | 1 838 | 94,2 % |
| Peugeot Kisbee | 117 | 371 | 96,8 % |
| CPI Aragon | 101 | 1 137 | 94,7 % |
| Peugeot TKR 50 | 98 | 1 174 | 94,5 % |
| Yamaha YN 50 | 97 | 2 523 | 95,3 % |
| CPI Oliver | 96 | 1 261 | 94,2 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.