Các mẫu khác của hãng Agados
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Theo ước tính của chúng tôi, có khoảng 17 rơ-moóc dòng xe Agados 23, đưa mẫu xe này lên vị trí 435. thứ trong nhóm rơ-moóc (O1) theo thống kê của chúng tôi.
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Tổng hợp dựa trên 156 xe riêng biệt và 1 764 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s tiếp theomi modely.
| Chỉ số | Giá trị |
|---|---|
| Xe duy nhất trong dữ liệu | 156 |
| Các lần kiểm định đã ghi nhận | 1 764 |
| Kiểm định định kỳ | 1 583 |
| Kết quả “đạt” | 95,0 % |
| Bản ghi có số km | 80 |
| Khoảng thời gian dữ liệu | 25.11.2008 – 31.08.2026 |
Phần lớn bản ghi trong thống kê thuộc loại Pravidelná, celkem 1 583. Biểu đồ i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Loại kiểm định | Số lượng | Đạt |
|---|---|---|
| Pravidelná | 1 583 | 95,0 % |
| Evidencní kontrola | 102 | — |
| Opakovaná | 68 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 10 | — |
| Theo yêu cầu zákazníka | 1 | — |
Z 1 583 lượt kiểm định định kỳ có kết quả xác định đã đạt 1 504, tedy 95,0 %. Số liệu thống kê không phải là đánh giá chất lượng của một chiếc xe cụ thể.
| Kết quả | Số lượng | Tỷ lệ kết quả đã biết |
|---|---|---|
| Đạt | 1 504 | 95,0 % |
| Kết quả 2 | 65 | 4,1 % |
| Kết quả 3 | 14 | 0,9 % |
| Khác / không ghi rõ | 0 | 0,0 % |
Lỗi jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Mã thường gặp nhất trong tập này là 6.2.10.2.1. Số lượng vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Mã | Mức độ nghiêm trọng | Mô tả | Kiểm định |
|---|---|---|---|
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 2 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 2 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 1 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 1 |
| 4.11.3.1 | A | Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. | 1 |
Dữ liệu theo năm ghi nhận kiểm định của dòng xe này từ năm 2008 do roku 2026. Đường màu đỏ riêng biểu thị kiểm định định kỳ.
| Năm | Tất cả lần kiểm định | Định kỳ |
|---|---|---|
| 2026 | 23 | 22 |
| 2025 | 44 | 42 |
| 2024 | 51 | 49 |
| 2023 | 96 | 87 |
| 2022 | 87 | 83 |
| 2021 | 85 | 82 |
| 2020 | 130 | 118 |
| 2019 | 133 | 122 |
| 2018 | 121 | 112 |
| 2017 | 134 | 113 |
| 2016 | 143 | 129 |
| 2015 | 200 | 178 |
| 2014 | 144 | 128 |
| 2013 | 117 | 106 |
| 2012 | 89 | 76 |
| 2011 | 99 | 87 |
| 2010 | 43 | 34 |
| 2009 | 24 | 15 |
| 2008 | 1 | 0 |
Mẫu xe stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Mẫu xe | Số lượng xe | Kiểm định định kỳ | Đạt |
|---|---|---|---|
| Agados Handy | 50 219 | 215 973 | 93,8 % |
| Agados VZ | 15 193 | 101 236 | 93,7 % |
| Vlastní Výroba Vlastní | 10 133 | 271 699 | 90,1 % |
| Pongratz LPA | 8 893 | 60 402 | 91,2 % |
| Agados NP | 6 757 | 70 142 | 93,1 % |
| Vezeko R1X1X | 5 076 | 13 952 | 94,6 % |
| Vlastní Výroba - | 3 901 | 129 778 | 90,0 % |
| Sport Jacht PS | 2 807 | 77 115 | 90,1 % |
| Rydwan Euro | 2 679 | 7 964 | 94,7 % |
| Martz 3 | 1 685 | 2 579 | 85,0 % |
| Sport Jacht PS 400 | 18 | 2 705 | 90,4 % |
| Vario Ship | 18 | 229 | 96,5 % |
| AJ 5B | 17 | 951 | 92,4 % |
| Adam 400 | 17 | 204 | 86,3 % |
| Adam 750 | 17 | 226 | 85,0 % |
| Agados 23 (mẫu xe hiện tại) | 17 | 1 583 | 95,0 % |
| FEN 206 | 17 | 175 | 85,7 % |
| Ingersoll-Rand IR | 17 | 364 | 92,6 % |
| Maro 02A | 17 | 381 | 92,7 % |
| NP 200 | 17 | 923 | 89,6 % |
| Rydwan R-EU-L1 | 17 | 252 | 94,4 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.