Các mẫu khác của hãng Aprilia
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Theo ước tính của chúng tôi, có khoảng 36 phương tiện LC dòng xe Aprilia SR 125, đưa mẫu xe này lên vị trí 368. thứ trong nhóm phương tiện thuộc loại LC theo thống kê của chúng tôi.
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Tổng hợp dựa trên 199 xe riêng biệt và 1 335 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s tiếp theomi modely.
| Chỉ số | Giá trị |
|---|---|
| Xe duy nhất trong dữ liệu | 199 |
| Các lần kiểm định đã ghi nhận | 1 335 |
| Kiểm định định kỳ | 876 |
| Kết quả “đạt” | 95,5 % |
| Bản ghi có số km | 1 319 |
| Khoảng thời gian dữ liệu | 04.09.2008 – 27.08.2026 |
Phần lớn bản ghi trong thống kê thuộc loại Pravidelná, celkem 876. Biểu đồ i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Loại kiểm định | Số lượng | Đạt |
|---|---|---|
| Pravidelná | 876 | 95,5 % |
| Evidencní kontrola | 315 | — |
| Pred registrací | 71 | — |
| Opakovaná | 37 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 34 | — |
| Theo yêu cầu zákazníka | 1 | — |
| TSK - Opakovaná po DN | 1 | — |
Z 876 lượt kiểm định định kỳ có kết quả xác định đã đạt 837, tedy 95,5 %. Số liệu thống kê không phải là đánh giá chất lượng của một chiếc xe cụ thể.
| Kết quả | Số lượng | Tỷ lệ kết quả đã biết |
|---|---|---|
| Đạt | 837 | 95,5 % |
| Kết quả 2 | 35 | 4,0 % |
| Kết quả 3 | 4 | 0,5 % |
| Khác / không ghi rõ | 0 | 0,0 % |
Lỗi jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Mã thường gặp nhất trong tập này là 4.11.2.1. Số lượng vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Mã | Mức độ nghiêm trọng | Mô tả | Kiểm định |
|---|---|---|---|
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 2 |
| 6.2.1.1.4 | B | Deformace, praskliny nebo lomy karosérie, kabiny nebo nástavby vozidla, které ovlivňují její pevnost. | 1 |
| 4.3.2.2.1 | B | Narušená funkce ovládacího zařízení - brzdová světla se nerozsvítí bezprostředně po aktivaci brzdy. | 1 |
| 5.2.3.1.1 | B | Typ pneumatiky, namontovaný na vozidle, nesouhlasí s údaji uvedenými v technickém průkazu vozidla. | 1 |
| 6.1.3.5.1 | A | Palivové potrubí / hadice nebo jejich spojovací prvky (spony) jsou poškozené, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost a těsnost systému. | 1 |
| 4.8.2.1.1 | B | Xe není vybaveno některými předepsanými odrazkami stanovené třídy | 1 |
| 4.7.1.1.1 | B | Xe, je-li vyžadováno, není vybaveno předepsaným zařízením pro osvětlení zadní tabulky registrační značky. | 1 |
| 6.2.9.1.2 | B | Upevnění výbavy vozidla, je vadné nebo uvolněné nebo nespolehlivé. | 1 |
Dữ liệu theo năm ghi nhận kiểm định của dòng xe này từ năm 2008 do roku 2026. Đường màu đỏ riêng biểu thị kiểm định định kỳ.
| Năm | Tất cả lần kiểm định | Định kỳ |
|---|---|---|
| 2026 | 23 | 20 |
| 2025 | 28 | 24 |
| 2024 | 33 | 25 |
| 2023 | 58 | 43 |
| 2022 | 67 | 42 |
| 2021 | 94 | 58 |
| 2020 | 95 | 63 |
| 2019 | 107 | 68 |
| 2018 | 141 | 106 |
| 2017 | 109 | 74 |
| 2016 | 106 | 59 |
| 2015 | 94 | 51 |
| 2014 | 76 | 47 |
| 2013 | 91 | 48 |
| 2012 | 75 | 54 |
| 2011 | 57 | 38 |
| 2010 | 47 | 36 |
| 2009 | 32 | 18 |
| 2008 | 2 | 2 |
Mẫu xe stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Mẫu xe | Số lượng xe | Kiểm định định kỳ | Đạt |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 4 652 | 24 736 | 98,6 % |
| Jawa 250 | 3 741 | 49 347 | 95,1 % |
| Piaggio Vespa | 3 001 | 9 668 | 96,8 % |
| Maxon Ardour | 2 304 | 8 363 | 96,6 % |
| Kawasaki Versys | 1 347 | 4 455 | 97,9 % |
| Triumph Tiger | 1 197 | 5 121 | 98,0 % |
| BMW F 650 | 1 196 | 13 129 | 96,6 % |
| Suzuki Burgman | 1 174 | 11 283 | 96,5 % |
| BMW F 800 | 1 158 | 5 599 | 98,1 % |
| Suzuki Bandit | 1 131 | 15 453 | 96,5 % |
| GAS GAS CG | 37 | 138 | 92,0 % |
| Honda CB 250 | 37 | 584 | 95,2 % |
| Honda CBR900RR | 37 | 1 444 | 94,5 % |
| Honda NSR 125 | 37 | 1 625 | 89,7 % |
| Kentoya Broadway | 37 | 228 | 95,6 % |
| Aprilia SR 125 (mẫu xe hiện tại) | 36 | 876 | 95,5 % |
| Harley-Davidson FXD | 36 | 760 | 95,0 % |
| Harley-Davidson XL 1200N | 36 | 490 | 94,3 % |
| Honda VT600 | 36 | 4 435 | 94,3 % |
| Jawa Classic | 36 | 682 | 97,1 % |
| KTM 525 | 36 | 621 | 92,6 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.