Các mẫu khác của hãng Audi
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Theo ước tính của chúng tôi, có khoảng 9 051 phương tiện M1G dòng xe Audi Q7, đưa mẫu xe này lên vị trí 4. thứ trong nhóm phương tiện thuộc loại M1G theo thống kê của chúng tôi.
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Tổng hợp dựa trên 12 425 xe riêng biệt và 97 313 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s tiếp theomi modely.
| Chỉ số | Giá trị |
|---|---|
| Xe duy nhất trong dữ liệu | 12 425 |
| Các lần kiểm định đã ghi nhận | 97 313 |
| Kiểm định định kỳ | 70 386 |
| Kết quả “đạt” | 97,2 % |
| Bản ghi có số km | 97 023 |
| Khoảng thời gian dữ liệu | 02.09.2008 – 18.09.2026 |
Phần lớn bản ghi trong thống kê thuộc loại Pravidelná, celkem 70 386. Biểu đồ i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Loại kiểm định | Số lượng | Đạt |
|---|---|---|
| Pravidelná | 70 386 | 97,2 % |
| Evidencní kontrola | 21 781 | — |
| Pred registrací | 1 828 | — |
| Opakovaná | 1 560 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 1 284 | — |
| Theo yêu cầu zákazníka | 366 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 33 | — |
| Technická silniční kontrola | 26 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla - opakovaná | 21 | — |
| TSK - Opakovaná po DN | 15 | — |
| TSK - Opakovaná | 9 | — |
| Narízená technická prohlídka | 4 | — |
Z 68 561 lượt kiểm định định kỳ có kết quả xác định đã đạt 66 639, tedy 97,2 %. Số liệu thống kê không phải là đánh giá chất lượng của một chiếc xe cụ thể.
| Kết quả | Số lượng | Tỷ lệ kết quả đã biết |
|---|---|---|
| Đạt | 66 639 | 97,2 % |
| Kết quả 2 | 1 674 | 2,4 % |
| Kết quả 3 | 248 | 0,4 % |
| Khác / không ghi rõ | 1 825 | 2,7 % |
Lỗi jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Mã thường gặp nhất trong tập này là 4.11.2.1. Số lượng vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Mã | Mức độ nghiêm trọng | Mô tả | Kiểm định |
|---|---|---|---|
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 475 |
| 3.2.1.2 | A | Hư hỏng zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla. | 381 |
| 2.1.3.7.1 | A | Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. | 230 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 181 |
| 2.1.1.5.1 | A | Netěsnost převodky řízení. | 102 |
| 1.1.12.2.1 | A | Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. | 98 |
| 1.1.6.2.1 | A | Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. | 94 |
| 3.5.1.1 | A | Ostřikovač zadního skla, je-li instalován, nefunguje nebo chybí. | 80 |
| 3.4.2.1 | A | Stěrač zadního skla chybí nebo ramínko dostatečně nestírá v celé ploše. | 66 |
| 5.3.4.2.1 | A | Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. | 64 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 58 |
| 6.1.3.5.1 | A | Palivové potrubí / hadice nebo jejich spojovací prvky (spony) jsou poškozené, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost a těsnost systému. | 33 |
| 0.3.1.2 | B | Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.). | 31 |
| 8.4.1.1.1 | B | Únik provozních nebo jiných kapalin (které nejsou uvedeny v ostatních jednotlivých závadách), který by mohl poškodit životní prostředí nebo představovat bezpečnostní riziko pro ostatní účastníky silničního provozu. | 29 |
| 2.4.1 | A | Seřízení sbíhavosti (rozbíhavosti) kol řízené nápravy přesahuje povolené tolerance. | 28 |
Dữ liệu theo năm ghi nhận kiểm định của dòng xe này từ năm 2008 do roku 2026. Đường màu đỏ riêng biểu thị kiểm định định kỳ.
| Năm | Tất cả lần kiểm định | Định kỳ |
|---|---|---|
| 2026 | 6 568 | 6 003 |
| 2025 | 9 161 | 7 959 |
| 2024 | 9 291 | 7 830 |
| 2023 | 9 118 | 7 390 |
| 2022 | 9 457 | 7 180 |
| 2021 | 9 072 | 6 564 |
| 2020 | 8 148 | 5 911 |
| 2019 | 7 586 | 5 315 |
| 2018 | 6 442 | 4 463 |
| 2017 | 3 917 | 1 977 |
| 2016 | 3 564 | 1 814 |
| 2015 | 3 286 | 1 698 |
| 2014 | 2 607 | 1 672 |
| 2013 | 2 346 | 1 409 |
| 2012 | 2 230 | 1 364 |
| 2011 | 1 824 | 1 003 |
| 2010 | 1 519 | 704 |
| 2009 | 964 | 115 |
| 2008 | 213 | 15 |
Mẫu xe stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Mẫu xe | Số lượng xe | Kiểm định định kỳ | Đạt |
|---|---|---|---|
| Volkswagen Touareg | 12 412 | 97 134 | 96,6 % |
| Volvo XC60 | 11 702 | 91 473 | 97,7 % |
| BMW X5 | 11 601 | 104 895 | 96,2 % |
| Audi Q7 (mẫu xe hiện tại) | 9 051 | 70 386 | 97,2 % |
| Jeep Grand Cherokee | 8 166 | 76 889 | 93,8 % |
| Audi Q5 | 7 077 | 46 447 | 97,9 % |
| Suzuki Grand Vitara | 6 418 | 86 386 | 93,9 % |
| Mercedes-Benz ML | 6 089 | 85 208 | 94,5 % |
| Suzuki Jimny | 5 961 | 62 415 | 93,1 % |
| Mercedes-Benz GLE | 5 675 | 21 581 | 98,6 % |
| Toyota Land Cruiser | 5 046 | 52 814 | 94,5 % |
| Land Rover Freelander | 4 453 | 57 831 | 93,6 % |
| Nissan X-Trail | 4 264 | 64 760 | 93,3 % |
| Mitsubishi Pajero | 4 220 | 64 950 | 92,0 % |
| Volvo XC90 | 3 740 | 34 937 | 95,7 % |
| Land Rover Discovery | 3 699 | 47 123 | 93,7 % |
| BMW X6 | 3 546 | 28 760 | 97,4 % |
| Jeep Cherokee | 2 961 | 33 208 | 92,1 % |
| Mercedes-Benz GLS | 2 363 | 7 961 | 97,8 % |
| Jeep Wrangler | 2 274 | 19 441 | 93,3 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.