Các mẫu khác của hãng Berkhof
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Chưa có các mẫu xe khác.
Theo ước tính của chúng tôi, có khoảng 6 phương tiện M3 dòng xe Berkhof Axial, đưa mẫu xe này lên vị trí 62. thứ trong nhóm phương tiện thuộc loại M3 theo thống kê của chúng tôi.
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Chưa có các mẫu xe khác.
Tổng hợp dựa trên 44 xe riêng biệt và 785 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s tiếp theomi modely.
| Chỉ số | Giá trị |
|---|---|
| Xe duy nhất trong dữ liệu | 44 |
| Các lần kiểm định đã ghi nhận | 785 |
| Kiểm định định kỳ | 636 |
| Kết quả “đạt” | 91,3 % |
| Bản ghi có số km | 781 |
| Khoảng thời gian dữ liệu | 17.10.2008 – 26.06.2026 |
Phần lớn bản ghi trong thống kê thuộc loại Pravidelná, celkem 636. Biểu đồ i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Loại kiểm định | Số lượng | Đạt |
|---|---|---|
| Pravidelná | 636 | 91,3 % |
| Evidencní kontrola | 73 | — |
| Opakovaná | 52 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 12 | — |
| Theo yêu cầu zákazníka | 8 | — |
| Technická silniční kontrola | 3 | — |
| TSK - Opakovaná | 1 | — |
Z 622 lượt kiểm định định kỳ có kết quả xác định đã đạt 568, tedy 91,3 %. Số liệu thống kê không phải là đánh giá chất lượng của một chiếc xe cụ thể.
| Kết quả | Số lượng | Tỷ lệ kết quả đã biết |
|---|---|---|
| Đạt | 568 | 91,3 % |
| Kết quả 2 | 39 | 6,3 % |
| Kết quả 3 | 15 | 2,4 % |
| Khác / không ghi rõ | 14 | 2,3 % |
Lỗi jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Mã thường gặp nhất trong tập này là 3.2.1.2. Số lượng vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Mã | Mức độ nghiêm trọng | Mô tả | Kiểm định |
|---|---|---|---|
| 3.2.1.2 | A | Hư hỏng zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla. | 4 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 2 |
| 1.1.9.1.1 | A | Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. | 2 |
| 5.3.5.2.1 | A | Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. | 2 |
| 2.1.3.7.1 | A | Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. | 2 |
| 1.1.7.2.1 | A | Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. | 2 |
| 7.9.4 | B | Montážní štítek záznamového zařízení chybí nebo je porušen tak, že není čitelný nebo je překročena lhůta pro periodickou prohlídku záznamového zařízení (vztahuje se pouze na vozidlo s povinností být vybaveno záznamovým zařízením) nebo není montážní štítek v souladu s požadavky. | 1 |
| 6.2.10.1.1 | A | Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 1 |
| 4.10.1.1 | A | Zásuvka nebo zástrčka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. | 1 |
| 1.1.6.2.1 | A | Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. | 1 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 1 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 1 |
| 1.1.12.2.1 | A | Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. | 1 |
| 2.1.1.5.1 | A | Netěsnost převodky řízení. | 1 |
Dữ liệu theo năm ghi nhận kiểm định của dòng xe này từ năm 2008 do roku 2026. Đường màu đỏ riêng biểu thị kiểm định định kỳ.
| Năm | Tất cả lần kiểm định | Định kỳ |
|---|---|---|
| 2026 | 9 | 7 |
| 2025 | 14 | 14 |
| 2024 | 18 | 17 |
| 2023 | 22 | 21 |
| 2022 | 41 | 36 |
| 2021 | 32 | 28 |
| 2020 | 42 | 36 |
| 2019 | 55 | 49 |
| 2018 | 61 | 53 |
| 2017 | 42 | 31 |
| 2016 | 54 | 35 |
| 2015 | 58 | 41 |
| 2014 | 56 | 44 |
| 2013 | 61 | 43 |
| 2012 | 59 | 44 |
| 2011 | 51 | 44 |
| 2010 | 56 | 44 |
| 2009 | 45 | 43 |
| 2008 | 9 | 6 |
Mẫu xe stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Mẫu xe | Số lượng xe | Kiểm định định kỳ | Đạt |
|---|---|---|---|
| Iveco BUS Crossway | 2 059 | 26 113 | 95,5 % |
| Setra S | 1 200 | 20 155 | 95,2 % |
| Solaris Urbino | 756 | 15 008 | 96,3 % |
| Iveco BUS Urbanway | 420 | 6 835 | 95,2 % |
| SOR CN | 291 | 15 822 | 89,4 % |
| SOR NS | 291 | 1 973 | 96,3 % |
| Mercedes-Benz MB | 237 | 2 542 | 95,1 % |
| Rosero-P First | 237 | 2 394 | 89,0 % |
| SOR ICN | 217 | 1 292 | 92,5 % |
| Iveco BUS Streetway | 171 | 695 | 96,8 % |
| Scania Irizar | 15 | 683 | 92,4 % |
| Renault Iliade | 14 | 1 312 | 93,7 % |
| Irisbus SFR | 11 | 4 988 | 91,9 % |
| Mercedes-Benz O | 10 | 1 551 | 87,8 % |
| Irisbus PU09D1 | 8 | 1 636 | 95,3 % |
| Berkhof Axial (mẫu xe hiện tại) | 6 | 636 | 91,3 % |
| Irisbus PS09D5 | 5 | 880 | 89,6 % |
| Mercedes-Benz 0350 | 5 | 1 144 | 93,0 % |
| Beulas Aura | 4 | 656 | 90,3 % |
| Irisbus City | 4 | 1 488 | 91,2 % |
| Renault PS09B4 | 4 | 3 309 | 91,2 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.