Các mẫu khác của hãng Holoubek Trade
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
| Mẫu xe | Số lượng xe | Kiểm định định kỳ |
|---|---|---|
| HB | 55 | 53 |
Theo ước tính của chúng tôi, có khoảng 119 rơ-moóc dòng xe Holoubek Trade HB2, đưa mẫu xe này lên vị trí 77. thứ trong nhóm rơ-moóc (O2) theo thống kê của chúng tôi.
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
| Mẫu xe | Số lượng xe | Kiểm định định kỳ |
|---|---|---|
| HB | 55 | 53 |
Tổng hợp dựa trên 134 xe riêng biệt và 162 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s tiếp theomi modely.
| Chỉ số | Giá trị |
|---|---|
| Xe duy nhất trong dữ liệu | 134 |
| Các lần kiểm định đã ghi nhận | 162 |
| Kiểm định định kỳ | 111 |
| Kết quả “đạt” | 91,0 % |
| Bản ghi có số km | 0 |
| Khoảng thời gian dữ liệu | 19.11.2021 – 16.09.2026 |
Phần lớn bản ghi trong thống kê thuộc loại Pravidelná, celkem 111. Biểu đồ i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Loại kiểm định | Số lượng | Đạt |
|---|---|---|
| Pravidelná | 111 | 91,0 % |
| Evidencní kontrola | 38 | — |
| Opakovaná | 7 | — |
| ADR | 6 | — |
Z 111 lượt kiểm định định kỳ có kết quả xác định đã đạt 101, tedy 91,0 %. Số liệu thống kê không phải là đánh giá chất lượng của một chiếc xe cụ thể.
| Kết quả | Số lượng | Tỷ lệ kết quả đã biết |
|---|---|---|
| Đạt | 101 | 91,0 % |
| Kết quả 2 | 9 | 8,1 % |
| Kết quả 3 | 1 | 0,9 % |
| Khác / không ghi rõ | 0 | 0,0 % |
Lỗi jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Mã thường gặp nhất trong tập này là 4.11.1.1. Số lượng vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Mã | Mức độ nghiêm trọng | Mô tả | Kiểm định |
|---|---|---|---|
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 5 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 4 |
| 4.5.1.1.2 | B | Nesvítí zadní mlhová svítilna na straně přivrácené do středu vozovky. | 3 |
| 1.1.6.2.1 | A | Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. | 3 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 3 |
| 4.10.1.1 | A | Zásuvka nebo zástrčka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. | 2 |
| 4.4.1.1.2 | B | Nesvítí některá směrová svítilna. | 2 |
| 4.3.1.1.2 | B | Nesvítí některá povinná brzdová svítilna. | 2 |
| 4.8.2.1.1 | B | Xe není vybaveno některými předepsanými odrazkami stanovené třídy | 2 |
| 4.2.1.1.2 | B | Nesvítí některá obrysová nebo denní svítilna. | 2 |
| 6.2.10.1.1 | A | Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 1 |
| 4.6.1.3.1 | A | Uvolněné uchycení zpětného světlometu, které však neovlivňuje jeho funkci nebo fotometrické vlastnosti (např. viditelnost) nebo spolehlivost jeho montáže. | 1 |
| 4.3.1.1.3 | C | Na vozidle nesvítí žádná brzdová svítilna. | 1 |
| 4.2.1.2.2 | B | Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém obrysové nebo denní svítilny poškozený tak, že poškození zjevně ovlivňuje nebo bude ovlivňovat její funkci nebo fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla) nebo mění barvu vyzařovaného světla. | 1 |
| 6.2.90.1.4 | B | Bočnice a čela u valníkové karoserie na vozidle chybí (neschválená přestavba). | 1 |
Dữ liệu theo năm ghi nhận kiểm định của dòng xe này từ năm 2021 do roku 2026. Đường màu đỏ riêng biểu thị kiểm định định kỳ.
| Năm | Tất cả lần kiểm định | Định kỳ |
|---|---|---|
| 2026 | 76 | 64 |
| 2025 | 55 | 44 |
| 2024 | 18 | 3 |
| 2023 | 8 | 0 |
| 2022 | 3 | 0 |
| 2021 | 2 | 0 |
Mẫu xe stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Mẫu xe | Số lượng xe | Kiểm định định kỳ | Đạt |
|---|---|---|---|
| Vezeko R2B2X | 2 421 | 6 504 | 95,5 % |
| Agados Dona | 1 992 | 14 353 | 91,3 % |
| Vezeko R2B1X | 1 414 | 4 454 | 95,0 % |
| Agados Adam | 1 051 | 7 573 | 95,3 % |
| Humbaur HA | 991 | 2 708 | 94,5 % |
| Agados Atlas | 884 | 4 061 | 93,1 % |
| Vapp PAV | 810 | 11 190 | 95,8 % |
| Paragan Gapa | 703 | 9 231 | 91,4 % |
| Pongratz L-AT | 680 | 3 718 | 91,4 % |
| Vezeko R2B2J | 622 | 1 974 | 97,1 % |
| Knaus Sport | 125 | 648 | 98,5 % |
| PM 35 | 125 | 1 441 | 90,3 % |
| Hobby 24 | 121 | 921 | 98,2 % |
| Agados Athos | 120 | 927 | 92,0 % |
| Caravelair Antares | 120 | 411 | 95,9 % |
| Holoubek Trade HB2 (mẫu xe hiện tại) | 119 | 111 | 91,0 % |
| Zaslaw PKZ22B | 119 | 175 | 90,9 % |
| Monty NP | 115 | 2 425 | 93,9 % |
| Z-Trailer AT | 114 | 262 | 96,6 % |
| BOB 2R | 112 | 352 | 94,6 % |
| Eurowagon 22 | 112 | 282 | 97,5 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.