Các mẫu khác của hãng Vapp
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Theo ước tính của chúng tôi, có khoảng 810 rơ-moóc dòng xe Vapp PAV, đưa mẫu xe này lên vị trí 7. thứ trong nhóm rơ-moóc (O2) theo thống kê của chúng tôi.
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Tổng hợp dựa trên 1 315 xe riêng biệt và 13 538 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s tiếp theomi modely.
| Chỉ số | Giá trị |
|---|---|
| Xe duy nhất trong dữ liệu | 1 315 |
| Các lần kiểm định đã ghi nhận | 13 538 |
| Kiểm định định kỳ | 11 190 |
| Kết quả “đạt” | 95,8 % |
| Bản ghi có số km | 673 |
| Khoảng thời gian dữ liệu | 11.09.2008 – 18.09.2026 |
Phần lớn bản ghi trong thống kê thuộc loại Pravidelná, celkem 11 190. Biểu đồ i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Loại kiểm định | Số lượng | Đạt |
|---|---|---|
| Pravidelná | 11 190 | 95,8 % |
| Evidencní kontrola | 1 902 | — |
| Opakovaná | 391 | — |
| Technická silniční kontrola | 16 | — |
| Theo yêu cầu zákazníka | 15 | — |
| Pred registrací | 9 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 9 | — |
| TSK - Opakovaná | 3 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 2 | — |
| Narízená technická prohlídka | 1 | — |
Z 11 190 lượt kiểm định định kỳ có kết quả xác định đã đạt 10 723, tedy 95,8 %. Số liệu thống kê không phải là đánh giá chất lượng của một chiếc xe cụ thể.
| Kết quả | Số lượng | Tỷ lệ kết quả đã biết |
|---|---|---|
| Đạt | 10 723 | 95,8 % |
| Kết quả 2 | 393 | 3,5 % |
| Kết quả 3 | 74 | 0,7 % |
| Khác / không ghi rõ | 0 | 0,0 % |
Lỗi jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Mã thường gặp nhất trong tập này là 4.8.1.1.1. Số lượng vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Mã | Mức độ nghiêm trọng | Mô tả | Kiểm định |
|---|---|---|---|
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 40 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 25 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 22 |
| 1.1.6.2.1 | A | Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. | 18 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 17 |
| 4.11.3.1 | A | Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. | 13 |
| 4.10.3.1 | A | Izolace propojovacího kabelu poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. | 12 |
| 6.2.10.1.1 | A | Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 10 |
| 4.7.1.1.2 | A | Zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky poškozené, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho funkci nebo fotometrické vlastnosti nebo nezpůsobuje vyzařování bílého světla směrem vzad. | 7 |
| 4.10.1.1 | A | Zásuvka nebo zástrčka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. | 6 |
| 0.2.2.1.3 | B | Povinný štítek výrobce je nečitelný nebo předepsané údaje na štítku chybí (vyžaduje se vždy alespoň označení výrobce vozidla, VIN/ výrobní číslo podvozku). | 5 |
| 4.2.1.1.2 | B | Nesvítí některá obrysová nebo denní svítilna. | 5 |
| 4.8.1.1.2 | A | Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). | 4 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 4 |
| 7.6.1.2 | B | Xe není vybaveno stanoveným minimálním počtem zakládacích klínů ke kolům nebo zakládací klín neodpovídá požadavkům nebo je poškozen natolik, že neplní svoji funkci. | 4 |
Dữ liệu theo năm ghi nhận kiểm định của dòng xe này từ năm 2008 do roku 2026. Đường màu đỏ riêng biểu thị kiểm định định kỳ.
| Năm | Tất cả lần kiểm định | Định kỳ |
|---|---|---|
| 2026 | 451 | 429 |
| 2025 | 547 | 499 |
| 2024 | 608 | 561 |
| 2023 | 716 | 631 |
| 2022 | 791 | 689 |
| 2021 | 784 | 650 |
| 2020 | 869 | 726 |
| 2019 | 890 | 717 |
| 2018 | 896 | 729 |
| 2017 | 828 | 656 |
| 2016 | 836 | 667 |
| 2015 | 896 | 676 |
| 2014 | 854 | 708 |
| 2013 | 779 | 648 |
| 2012 | 784 | 657 |
| 2011 | 765 | 611 |
| 2010 | 663 | 508 |
| 2009 | 523 | 390 |
| 2008 | 58 | 38 |
Mẫu xe stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Mẫu xe | Số lượng xe | Kiểm định định kỳ | Đạt |
|---|---|---|---|
| Vezeko R2B2X | 2 421 | 6 504 | 95,5 % |
| Agados Dona | 1 992 | 14 353 | 91,3 % |
| Vezeko R2B1X | 1 414 | 4 454 | 95,0 % |
| Agados Adam | 1 051 | 7 573 | 95,3 % |
| Humbaur HA | 991 | 2 708 | 94,5 % |
| Agados Atlas | 884 | 4 061 | 93,1 % |
| Vapp PAV (mẫu xe hiện tại) | 810 | 11 190 | 95,8 % |
| Paragan Gapa | 703 | 9 231 | 91,4 % |
| Pongratz L-AT | 680 | 3 718 | 91,4 % |
| Vezeko R2B2J | 622 | 1 974 | 97,1 % |
| Niewiadow BR2 | 515 | 1 226 | 91,8 % |
| Martz 4 | 485 | 975 | 86,1 % |
| Vezeko --- | 406 | 1 190 | 95,4 % |
| Akri AKR | 399 | 4 748 | 92,7 % |
| Hobby 30 | 388 | 1 553 | 98,4 % |
| Adria Adora | 383 | 710 | 97,0 % |
| Eurotrailers Profi | 368 | 1 061 | 94,2 % |
| Humbaur HT | 366 | 1 918 | 91,3 % |
| Humbaur HTK | 364 | 1 426 | 90,6 % |
| Vapp PA | 364 | 5 522 | 95,7 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.