Các mẫu khác của hãng Jaguar
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Theo ước tính của chúng tôi, có khoảng 285 xe con dòng xe Jaguar S-Type, đưa mẫu xe này lên vị trí 503. thứ trong nhóm xe con (M1) theo thống kê của chúng tôi.
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Tổng hợp dựa trên 733 xe riêng biệt và 7 052 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s tiếp theomi modely.
| Chỉ số | Giá trị |
|---|---|
| Xe duy nhất trong dữ liệu | 733 |
| Các lần kiểm định đã ghi nhận | 7 052 |
| Kiểm định định kỳ | 5 066 |
| Kết quả “đạt” | 94,8 % |
| Bản ghi có số km | 6 994 |
| Khoảng thời gian dữ liệu | 03.09.2008 – 18.09.2026 |
Phần lớn bản ghi trong thống kê thuộc loại Pravidelná, celkem 5 066. Biểu đồ i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Loại kiểm định | Số lượng | Đạt |
|---|---|---|
| Pravidelná | 5 066 | 94,8 % |
| Evidencní kontrola | 1 302 | — |
| Pred registrací | 287 | — |
| Opakovaná | 188 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 169 | — |
| Theo yêu cầu zákazníka | 25 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 5 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla - opakovaná | 4 | — |
| TSK - Opakovaná po DN | 3 | — |
| Historického vozidla | 2 | — |
| TSK - Opakovaná | 1 | — |
Z 4 884 lượt kiểm định định kỳ có kết quả xác định đã đạt 4 630, tedy 94,8 %. Số liệu thống kê không phải là đánh giá chất lượng của một chiếc xe cụ thể.
| Kết quả | Số lượng | Tỷ lệ kết quả đã biết |
|---|---|---|
| Đạt | 4 630 | 94,8 % |
| Kết quả 2 | 181 | 3,7 % |
| Kết quả 3 | 73 | 1,5 % |
| Khác / không ghi rõ | 182 | 3,7 % |
Lỗi jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Mã thường gặp nhất trong tập này là 4.11.2.1. Số lượng vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Mã | Mức độ nghiêm trọng | Mô tả | Kiểm định |
|---|---|---|---|
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 41 |
| 2.1.3.7.1 | A | Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. | 34 |
| 3.2.1.2 | A | Hư hỏng zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla. | 17 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 16 |
| 1.1.12.2.1 | A | Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. | 14 |
| 1.1.6.2.1 | A | Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. | 13 |
| 2.1.1.5.1 | A | Netěsnost převodky řízení. | 10 |
| 5.3.4.2.1 | A | Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. | 5 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 4 |
| 1.1.11.4.1 | A | Některá část uchycení brzdového potrubí uvolněná, ale tato závada nemůže způsobit jeho poškození. | 4 |
| 7.7.2 | A | Ovládání zvukového výstražného zařízení není spolehlivé. | 2 |
| 4.1.5.2.2 | B | Korekce sklonu světlometů není plně funkční. | 2 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 2 |
| 8.2.1.2.9 | B | Emisně relevantní závady získané z řídící jednotky. | 2 |
| 2.4.1 | A | Seřízení sbíhavosti (rozbíhavosti) kol řízené nápravy přesahuje povolené tolerance. | 2 |
Dữ liệu theo năm ghi nhận kiểm định của dòng xe này từ năm 2008 do roku 2026. Đường màu đỏ riêng biểu thị kiểm định định kỳ.
| Năm | Tất cả lần kiểm định | Định kỳ |
|---|---|---|
| 2026 | 266 | 244 |
| 2025 | 352 | 305 |
| 2024 | 385 | 335 |
| 2023 | 484 | 401 |
| 2022 | 485 | 390 |
| 2021 | 522 | 419 |
| 2020 | 503 | 396 |
| 2019 | 589 | 462 |
| 2018 | 539 | 433 |
| 2017 | 375 | 217 |
| 2016 | 352 | 208 |
| 2015 | 363 | 188 |
| 2014 | 359 | 219 |
| 2013 | 326 | 190 |
| 2012 | 309 | 190 |
| 2011 | 305 | 187 |
| 2010 | 262 | 143 |
| 2009 | 236 | 120 |
| 2008 | 40 | 19 |
Mẫu xe stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Mẫu xe | Số lượng xe | Kiểm định định kỳ | Đạt |
|---|---|---|---|
| Škoda Octavia | 632 690 | 6 732 078 | 94,6 % |
| Škoda Fabia | 521 454 | 6 068 310 | 94,1 % |
| Volkswagen Golf | 144 030 | 1 499 814 | 93,9 % |
| Škoda Superb | 138 413 | 979 600 | 96,2 % |
| Volkswagen Passat | 128 945 | 1 372 218 | 94,3 % |
| Ford Focus | 85 943 | 1 232 304 | 92,3 % |
| Škoda Rapid | 79 482 | 534 408 | 97,8 % |
| Volkswagen Touran | 67 357 | 498 440 | 95,2 % |
| Škoda Kodiaq | 53 630 | 152 418 | 98,7 % |
| Volkswagen Caddy | 53 276 | 390 982 | 94,8 % |
| Opel Signum | 292 | 6 007 | 92,3 % |
| Citroën Evasion | 290 | 13 946 | 89,6 % |
| Volvo S90 | 290 | 2 119 | 98,0 % |
| BMW i4 | 289 | 57 | 98,2 % |
| Toyota GR | 288 | 377 | 97,6 % |
| Jaguar S-Type (mẫu xe hiện tại) | 285 | 5 066 | 94,8 % |
| Mercedes-Benz E 270 | 285 | 13 460 | 94,8 % |
| Mazda CX | 282 | 5 548 | 97,7 % |
| Dodge Journey | 281 | 2 394 | 92,2 % |
| Mercedes-Benz CL | 281 | 4 193 | 96,6 % |
| Mercedes-Benz E 280 | 281 | 7 143 | 94,6 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.