Các mẫu khác của hãng Jmstar
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
| Mẫu xe | Số lượng xe | Kiểm định định kỳ |
|---|---|---|
| GY | 29 | 286 |
| JSD125-27 | 32 | 372 |
| JSD50QT-15 | 21 | 344 |
| JSD50QT-13 | 15 | 167 |
| Sharky | 18 | 324 |
| JSD50QT-21 | 6 | 163 |
| JSD | 7 | 166 |
Theo ước tính của chúng tôi, có khoảng 70 phương tiện LA dòng xe Jmstar Kentoya, đưa mẫu xe này lên vị trí 31. thứ trong nhóm phương tiện thuộc loại LA theo thống kê của chúng tôi.
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
| Mẫu xe | Số lượng xe | Kiểm định định kỳ |
|---|---|---|
| GY | 29 | 286 |
| JSD125-27 | 32 | 372 |
| JSD50QT-15 | 21 | 344 |
| JSD50QT-13 | 15 | 167 |
| Sharky | 18 | 324 |
| JSD50QT-21 | 6 | 163 |
| JSD | 7 | 166 |
Tổng hợp dựa trên 228 xe riêng biệt và 956 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s tiếp theomi modely.
| Chỉ số | Giá trị |
|---|---|
| Xe duy nhất trong dữ liệu | 228 |
| Các lần kiểm định đã ghi nhận | 956 |
| Kiểm định định kỳ | 690 |
| Kết quả “đạt” | 96,4 % |
| Bản ghi có số km | 950 |
| Khoảng thời gian dữ liệu | 25.02.2009 – 11.09.2026 |
Phần lớn bản ghi trong thống kê thuộc loại Pravidelná, celkem 690. Biểu đồ i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Loại kiểm định | Số lượng | Đạt |
|---|---|---|
| Pravidelná | 690 | 96,4 % |
| Evidencní kontrola | 240 | — |
| Opakovaná | 23 | — |
| Theo yêu cầu zákazníka | 3 | — |
Z 690 lượt kiểm định định kỳ có kết quả xác định đã đạt 665, tedy 96,4 %. Số liệu thống kê không phải là đánh giá chất lượng của một chiếc xe cụ thể.
| Kết quả | Số lượng | Tỷ lệ kết quả đã biết |
|---|---|---|
| Đạt | 665 | 96,4 % |
| Kết quả 2 | 22 | 3,2 % |
| Kết quả 3 | 3 | 0,4 % |
| Khác / không ghi rõ | 0 | 0,0 % |
Lỗi jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Mã thường gặp nhất trong tập này là 4.11.2.1. Số lượng vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Mã | Mức độ nghiêm trọng | Mô tả | Kiểm định |
|---|---|---|---|
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 4 |
| 4.3.1.1.2 | B | Nesvítí některá povinná brzdová svítilna. | 1 |
| 3.3.2.1 | A | Zařízení, umožňující vychýlení po nárazu, není funkční. | 1 |
| 1.1.11.4.1 | A | Některá část uchycení brzdového potrubí uvolněná, ale tato závada nemůže způsobit jeho poškození. | 1 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 1 |
| 4.4.1.1.2 | B | Nesvítí některá směrová svítilna. | 1 |
| 6.1.3.5.1 | A | Palivové potrubí / hadice nebo jejich spojovací prvky (spony) jsou poškozené, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost a těsnost systému. | 1 |
| 6.2.7.1.1 | B | Ovladač vozidla je poškozený, nefunguje správně, nebo je neodborně změněn tak, že může při ovládání vozidla způsobit zranění řidiče (např. ostré hrany na řadicí páce, pedálech / ručních pákách) nebo neodpovídá požadavkům (např. u ručních ovladačů motocyklů chybí předepsané zaoblení). | 1 |
| 6.2.6.3.1 | A | Některý spojovací prvek ukotvení sedadla je zjevně uvolněný. | 1 |
| 7.7.2 | A | Ovládání zvukového výstražného zařízení není spolehlivé. | 1 |
| 7.5.1.1 | B | Xe není vybaveno příslušným druhem lékárničky nebo obsah lékárničky je neúplný, poškozený nebo uložení lékárničky ve vozidle neodpovídá požadavkům stanoveným zvláštním právním předpisem | 1 |
Dữ liệu theo năm ghi nhận kiểm định của dòng xe này từ năm 2009 do roku 2026. Đường màu đỏ riêng biểu thị kiểm định định kỳ.
| Năm | Tất cả lần kiểm định | Định kỳ |
|---|---|---|
| 2026 | 82 | 77 |
| 2025 | 108 | 86 |
| 2024 | 133 | 105 |
| 2023 | 81 | 59 |
| 2022 | 83 | 62 |
| 2021 | 54 | 35 |
| 2020 | 52 | 38 |
| 2019 | 58 | 42 |
| 2018 | 79 | 58 |
| 2017 | 56 | 39 |
| 2016 | 37 | 25 |
| 2015 | 44 | 33 |
| 2014 | 40 | 22 |
| 2013 | 24 | 7 |
| 2012 | 9 | 2 |
| 2011 | 6 | 0 |
| 2010 | 3 | 0 |
| 2009 | 7 | 0 |
Mẫu xe stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Mẫu xe | Số lượng xe | Kiểm định định kỳ | Đạt |
|---|---|---|---|
| Kymco Agility | 1 340 | 7 708 | 97,1 % |
| Tmec Betka | 906 | 8 612 | 95,6 % |
| Aprilia SR 50 | 465 | 5 113 | 94,9 % |
| Peugeot Speedfight | 350 | 4 660 | 95,8 % |
| Maxon Forcer | 297 | 2 101 | 97,3 % |
| Kentoya Zoom | 282 | 5 140 | 95,2 % |
| Rhon LH50QT-C | 241 | 2 884 | 97,4 % |
| Keeway Focus | 219 | 3 647 | 94,7 % |
| Keeway Hurricane | 176 | 2 775 | 93,7 % |
| Baotian Cyborg | 155 | 2 937 | 95,8 % |
| Jinlun Adams | 79 | 1 486 | 94,3 % |
| Akumoto Zqtd-690 | 78 | 404 | 94,8 % |
| Qingqi QM50QT-6 | 78 | 2 056 | 96,4 % |
| Hero Majestic Vogue | 75 | 715 | 74,7 % |
| Keeway F-ACT | 71 | 782 | 97,2 % |
| Jmstar Kentoya (mẫu xe hiện tại) | 70 | 690 | 96,4 % |
| Shenke Yuki 50 | 67 | 998 | 94,8 % |
| Longjia Speedjet | 66 | 564 | 93,6 % |
| Shenke Solana | 65 | 610 | 96,1 % |
| Cagiva Cucciolo | 64 | 831 | 92,4 % |
| Peugeot Jetforce | 62 | 1 187 | 96,1 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.