Các mẫu khác của hãng Kawasaki
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Theo ước tính của chúng tôi, có khoảng 39 phương tiện LC dòng xe Kawasaki VN 750, đưa mẫu xe này lên vị trí 348. thứ trong nhóm phương tiện thuộc loại LC theo thống kê của chúng tôi.
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Tổng hợp dựa trên 211 xe riêng biệt và 965 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s tiếp theomi modely.
| Chỉ số | Giá trị |
|---|---|
| Xe duy nhất trong dữ liệu | 211 |
| Các lần kiểm định đã ghi nhận | 965 |
| Kiểm định định kỳ | 628 |
| Kết quả “đạt” | 93,2 % |
| Bản ghi có số km | 947 |
| Khoảng thời gian dữ liệu | 09.10.2008 – 15.09.2026 |
Phần lớn bản ghi trong thống kê thuộc loại Pravidelná, celkem 628. Biểu đồ i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Loại kiểm định | Số lượng | Đạt |
|---|---|---|
| Pravidelná | 628 | 93,2 % |
| Evidencní kontrola | 190 | — |
| Pred registrací | 66 | — |
| Opakovaná | 39 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 35 | — |
| Theo yêu cầu zákazníka | 3 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla - opakovaná | 3 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 1 | — |
Z 628 lượt kiểm định định kỳ có kết quả xác định đã đạt 585, tedy 93,2 %. Số liệu thống kê không phải là đánh giá chất lượng của một chiếc xe cụ thể.
| Kết quả | Số lượng | Tỷ lệ kết quả đã biết |
|---|---|---|
| Đạt | 585 | 93,2 % |
| Kết quả 2 | 39 | 6,2 % |
| Kết quả 3 | 4 | 0,6 % |
| Khác / không ghi rõ | 0 | 0,0 % |
Lỗi jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Mã thường gặp nhất trong tập này là 4.7.1.2.2. Số lượng vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Mã | Mức độ nghiêm trọng | Mô tả | Kiểm định |
|---|---|---|---|
| 4.7.1.2.2 | B | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí žádný světelný zdroj. | 1 |
| 4.2.1.1.2 | B | Nesvítí některá obrysová nebo denní svítilna. | 1 |
| 3.3.1.2 | B | Xe není vybaveno, popřípadě není povinně dovybaveno, předepsaným počtem zařízení pro nepřímý výhled dané třídy nebo rozměru nebo bylo zařízení z vozidla zjevně demontováno. | 1 |
Dữ liệu theo năm ghi nhận kiểm định của dòng xe này từ năm 2008 do roku 2026. Đường màu đỏ riêng biểu thị kiểm định định kỳ.
| Năm | Tất cả lần kiểm định | Định kỳ |
|---|---|---|
| 2026 | 23 | 21 |
| 2025 | 20 | 13 |
| 2024 | 35 | 23 |
| 2023 | 38 | 27 |
| 2022 | 50 | 33 |
| 2021 | 42 | 25 |
| 2020 | 45 | 24 |
| 2019 | 49 | 28 |
| 2018 | 69 | 51 |
| 2017 | 71 | 38 |
| 2016 | 74 | 44 |
| 2015 | 71 | 41 |
| 2014 | 75 | 56 |
| 2013 | 53 | 34 |
| 2012 | 77 | 55 |
| 2011 | 55 | 35 |
| 2010 | 60 | 48 |
| 2009 | 53 | 30 |
| 2008 | 5 | 2 |
Mẫu xe stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Mẫu xe | Số lượng xe | Kiểm định định kỳ | Đạt |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 4 652 | 24 736 | 98,6 % |
| Jawa 250 | 3 741 | 49 347 | 95,1 % |
| Piaggio Vespa | 3 001 | 9 668 | 96,8 % |
| Maxon Ardour | 2 304 | 8 363 | 96,6 % |
| Kawasaki Versys | 1 347 | 4 455 | 97,9 % |
| Triumph Tiger | 1 197 | 5 121 | 98,0 % |
| BMW F 650 | 1 196 | 13 129 | 96,6 % |
| Suzuki Burgman | 1 174 | 11 283 | 96,5 % |
| BMW F 800 | 1 158 | 5 599 | 98,1 % |
| Suzuki Bandit | 1 131 | 15 453 | 96,5 % |
| Lifan 100-A | 40 | 952 | 95,7 % |
| Yamaha XJ | 40 | 1 950 | 96,4 % |
| Yamaha XT660Z | 40 | 813 | 97,5 % |
| BMW R 850 | 39 | 351 | 96,3 % |
| Honda NC700XA | 39 | 263 | 97,3 % |
| Kawasaki VN 750 (mẫu xe hiện tại) | 39 | 628 | 93,2 % |
| Sachs Madass | 39 | 437 | 94,1 % |
| Suzuki Savage | 39 | 907 | 93,4 % |
| Yamaha XVS1300 | 39 | 840 | 96,4 % |
| Aprilia RSV4 | 38 | 111 | 92,8 % |
| Ducati 1098 | 38 | 349 | 96,0 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.