Các mẫu khác của hãng Kobras
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Theo ước tính của chúng tôi, có khoảng 525 rơ-moóc dòng xe Kobras Universal, đưa mẫu xe này lên vị trí 41. thứ trong nhóm rơ-moóc (O1) theo thống kê của chúng tôi.
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Tổng hợp dựa trên 1 748 xe riêng biệt và 8 769 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s tiếp theomi modely.
| Chỉ số | Giá trị |
|---|---|
| Xe duy nhất trong dữ liệu | 1 748 |
| Các lần kiểm định đã ghi nhận | 8 769 |
| Kiểm định định kỳ | 7 538 |
| Kết quả “đạt” | 91,0 % |
| Bản ghi có số km | 499 |
| Khoảng thời gian dữ liệu | 03.09.2008 – 18.09.2026 |
Phần lớn bản ghi trong thống kê thuộc loại Pravidelná, celkem 7 538. Biểu đồ i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Loại kiểm định | Số lượng | Đạt |
|---|---|---|
| Pravidelná | 7 538 | 91,0 % |
| Opakovaná | 622 | — |
| Evidencní kontrola | 603 | — |
| Theo yêu cầu zákazníka | 3 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 2 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla - opakovaná | 1 | — |
Z 7 538 lượt kiểm định định kỳ có kết quả xác định đã đạt 6 856, tedy 91,0 %. Số liệu thống kê không phải là đánh giá chất lượng của một chiếc xe cụ thể.
| Kết quả | Số lượng | Tỷ lệ kết quả đã biết |
|---|---|---|
| Đạt | 6 856 | 91,0 % |
| Kết quả 2 | 600 | 8,0 % |
| Kết quả 3 | 82 | 1,1 % |
| Khác / không ghi rõ | 0 | 0,0 % |
Lỗi jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Mã thường gặp nhất trong tập này là 6.2.10.2.1. Số lượng vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Mã | Mức độ nghiêm trọng | Mô tả | Kiểm định |
|---|---|---|---|
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 35 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 30 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 11 |
| 6.1.6.3.1 | B | Zjevně nadměrné opotřebení některé části spojovacího zařízení. | 10 |
| 5.2.3.5.1 | B | Závažné poškození nebo proříznutí pneumatiky (např. v oblasti patky, boku, ramene, běhounu, obnažení kordu kostry, oddělování protektoru, vytrhávání pryže od běhounu, vyboulení, vznik obvodových trhlin). | 7 |
| 4.5.1.1.2 | B | Nesvítí zadní mlhová svítilna na straně přivrácené do středu vozovky. | 6 |
| 5.1.3.1.1 | B | V uložení kola větší vůle než provozní. | 6 |
| 4.3.1.1.2 | B | Nesvítí některá povinná brzdová svítilna. | 6 |
| 6.2.10.1.2 | B | Zástěrka / zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie, je-li vyžadováno, chybí nebo je poškozené natolik, že neplní svoji funkci. | 6 |
| 7.90.2.2 | B | Označení některých předepsaných údajů na vozidle je poškozené tak, že je nečitelné nebo neplní svoji funkci. | 5 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 5 |
| 4.11.3.1 | A | Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. | 5 |
| 6.2.10.1.1 | A | Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 4 |
| 4.8.2.1.1 | B | Xe není vybaveno některými předepsanými odrazkami stanovené třídy | 3 |
| 0.2.1.1 | B | Vyražené identifikační číslo / výrobní číslo vozidla nebo výměnného samostatného technického celku (výměnná nástavba, pracovní stroj nesený) chybí, nebo je nelze najít. | 3 |
Dữ liệu theo năm ghi nhận kiểm định của dòng xe này từ năm 2008 do roku 2026. Đường màu đỏ riêng biểu thị kiểm định định kỳ.
| Năm | Tất cả lần kiểm định | Định kỳ |
|---|---|---|
| 2026 | 351 | 322 |
| 2025 | 528 | 456 |
| 2024 | 565 | 499 |
| 2023 | 520 | 459 |
| 2022 | 438 | 364 |
| 2021 | 480 | 413 |
| 2020 | 507 | 437 |
| 2019 | 542 | 455 |
| 2018 | 442 | 364 |
| 2017 | 528 | 428 |
| 2016 | 544 | 446 |
| 2015 | 552 | 479 |
| 2014 | 507 | 456 |
| 2013 | 520 | 462 |
| 2012 | 533 | 474 |
| 2011 | 496 | 428 |
| 2010 | 356 | 305 |
| 2009 | 304 | 249 |
| 2008 | 56 | 42 |
Mẫu xe stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Mẫu xe | Số lượng xe | Kiểm định định kỳ | Đạt |
|---|---|---|---|
| Agados Handy | 50 219 | 215 973 | 93,8 % |
| Agados VZ | 15 193 | 101 236 | 93,7 % |
| Vlastní Výroba Vlastní | 10 133 | 271 699 | 90,1 % |
| Pongratz LPA | 8 893 | 60 402 | 91,2 % |
| Agados NP | 6 757 | 70 142 | 93,1 % |
| Vezeko R1X1X | 5 076 | 13 952 | 94,6 % |
| Vlastní Výroba - | 3 901 | 129 778 | 90,0 % |
| Sport Jacht PS | 2 807 | 77 115 | 90,1 % |
| Rydwan Euro | 2 679 | 7 964 | 94,7 % |
| Martz 3 | 1 685 | 2 579 | 85,0 % |
| Niewiadow Bs750 | 584 | 1 213 | 89,7 % |
| BOB I | 577 | 6 604 | 89,2 % |
| Vapp Profi | 550 | 1 192 | 94,1 % |
| Brenderup 1205S | 535 | 1 050 | 89,1 % |
| Podlešák T 600 | 532 | 3 907 | 89,9 % |
| Kobras Universal (mẫu xe hiện tại) | 525 | 7 538 | 91,0 % |
| NP 3 | 514 | 16 123 | 91,8 % |
| Podlešák T 700 | 504 | 3 756 | 89,5 % |
| Jinos N1B | 496 | 1 334 | 92,7 % |
| Kobras Hobby | 486 | 6 207 | 89,8 % |
| Zaslaw PKZ11 | 468 | 769 | 85,8 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.