Các mẫu khác của hãng KTM
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Theo ước tính của chúng tôi, có khoảng 514 phương tiện LC dòng xe KTM 990, đưa mẫu xe này lên vị trí 28. thứ trong nhóm phương tiện thuộc loại LC theo thống kê của chúng tôi.
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Tổng hợp dựa trên 1 190 xe riêng biệt và 6 177 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s tiếp theomi modely.
| Chỉ số | Giá trị |
|---|---|
| Xe duy nhất trong dữ liệu | 1 190 |
| Các lần kiểm định đã ghi nhận | 6 177 |
| Kiểm định định kỳ | 3 624 |
| Kết quả “đạt” | 95,8 % |
| Bản ghi có số km | 6 117 |
| Khoảng thời gian dữ liệu | 03.10.2008 – 18.09.2026 |
Phần lớn bản ghi trong thống kê thuộc loại Pravidelná, celkem 3 624. Biểu đồ i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Loại kiểm định | Số lượng | Đạt |
|---|---|---|
| Pravidelná | 3 624 | 95,8 % |
| Evidencní kontrola | 1 612 | — |
| Pred registrací | 606 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 192 | — |
| Opakovaná | 135 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 4 | — |
| Theo yêu cầu zákazníka | 3 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla - opakovaná | 1 | — |
Z 3 624 lượt kiểm định định kỳ có kết quả xác định đã đạt 3 473, tedy 95,8 %. Số liệu thống kê không phải là đánh giá chất lượng của một chiếc xe cụ thể.
| Kết quả | Số lượng | Tỷ lệ kết quả đã biết |
|---|---|---|
| Đạt | 3 473 | 95,8 % |
| Kết quả 2 | 142 | 3,9 % |
| Kết quả 3 | 9 | 0,2 % |
| Khác / không ghi rõ | 0 | 0,0 % |
Lỗi jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Mã thường gặp nhất trong tập này là 4.8.2.1.1. Số lượng vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Mã | Mức độ nghiêm trọng | Mô tả | Kiểm định |
|---|---|---|---|
| 4.8.2.1.1 | B | Xe není vybaveno některými předepsanými odrazkami stanovené třídy | 6 |
| 4.3.2.2.1 | B | Narušená funkce ovládacího zařízení - brzdová světla se nerozsvítí bezprostředně po aktivaci brzdy. | 3 |
| 4.3.1.1.2 | B | Nesvítí některá povinná brzdová svítilna. | 2 |
| 0.1.2.3 | B | Způsob uchycení tabulky registrační značky neodpovídá požadavkům nebo snižuje její čitelnost. | 2 |
| 0.2.1.2 | B | Identifikační číslo / výrobní číslo je neúplné nebo nečitelné nebo vyrezlé nebo jinak poškozené. | 2 |
| 6.1.2.4.1 | B | Zjevný zásah do výfukového systému, který není v souladu s požadavky (např. ovlivňující funkci nebo bezpečnost). | 2 |
| 4.11.3.1 | A | Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. | 2 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 2 |
| 5.2.3.6.1 | B | Hloubka vzorku pneumatiky v hlavních dezénových drážkách nebo zářezech není v některé části šířky běhounu v souladu s požadavky. | 2 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 1 |
| 7.11.2.1 | B | Počitadlo ujeté vzdálenosti, zjevně nefunguje. | 1 |
| 6.2.7.1.1 | B | Ovladač vozidla je poškozený, nefunguje správně, nebo je neodborně změněn tak, že může při ovládání vozidla způsobit zranění řidiče (např. ostré hrany na řadicí páce, pedálech / ručních pákách) nebo neodpovídá požadavkům (např. u ručních ovladačů motocyklů chybí předepsané zaoblení). | 1 |
| 1.2.1.1.1 | B | Nedostatečná brzdná síla na jednom nebo více kolech. | 1 |
| 4.4.1.3 | B | Chybné uchycení nebo způsob montáže směrové svítilny negativně ovlivňuje její funkci nebo fotometrické vlastnosti (např. viditelnost) nebo se může za jízdy uvolnit. | 1 |
| 4.4.1.1.2 | B | Nesvítí některá směrová svítilna. | 1 |
Dữ liệu theo năm ghi nhận kiểm định của dòng xe này từ năm 2008 do roku 2026. Đường màu đỏ riêng biểu thị kiểm định định kỳ.
| Năm | Tất cả lần kiểm định | Định kỳ |
|---|---|---|
| 2026 | 319 | 278 |
| 2025 | 322 | 228 |
| 2024 | 316 | 227 |
| 2023 | 401 | 279 |
| 2022 | 433 | 279 |
| 2021 | 399 | 208 |
| 2020 | 336 | 162 |
| 2019 | 396 | 182 |
| 2018 | 572 | 374 |
| 2017 | 526 | 311 |
| 2016 | 470 | 270 |
| 2015 | 426 | 239 |
| 2014 | 332 | 186 |
| 2013 | 290 | 157 |
| 2012 | 239 | 112 |
| 2011 | 186 | 81 |
| 2010 | 135 | 40 |
| 2009 | 70 | 11 |
| 2008 | 9 | 0 |
Mẫu xe stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Mẫu xe | Số lượng xe | Kiểm định định kỳ | Đạt |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 4 652 | 24 736 | 98,6 % |
| Jawa 250 | 3 741 | 49 347 | 95,1 % |
| Piaggio Vespa | 3 001 | 9 668 | 96,8 % |
| Maxon Ardour | 2 304 | 8 363 | 96,6 % |
| Kawasaki Versys | 1 347 | 4 455 | 97,9 % |
| Triumph Tiger | 1 197 | 5 121 | 98,0 % |
| BMW F 650 | 1 196 | 13 129 | 96,6 % |
| Suzuki Burgman | 1 174 | 11 283 | 96,5 % |
| BMW F 800 | 1 158 | 5 599 | 98,1 % |
| Suzuki Bandit | 1 131 | 15 453 | 96,5 % |
| Piaggio Liberty | 709 | 3 136 | 91,8 % |
| Yamaha XV 535 | 700 | 13 106 | 96,0 % |
| Triumph Speed | 661 | 2 593 | 93,3 % |
| KTM 690 | 646 | 2 153 | 91,6 % |
| Aprilia Pegaso | 552 | 7 055 | 96,3 % |
| KTM 990 (mẫu xe hiện tại) | 514 | 3 624 | 95,8 % |
| Yamaha XV 750 | 512 | 5 018 | 95,8 % |
| Kawasaki ER-6N | 509 | 4 081 | 95,7 % |
| BMW K 1200 | 490 | 4 288 | 97,3 % |
| Yamaha XV 1100 | 451 | 6 481 | 95,8 % |
| Triumph Bonneville | 431 | 1 514 | 96,8 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.