Các mẫu khác của hãng Panav
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Theo ước tính của chúng tôi, có khoảng 196 rơ-moóc dòng xe Panav NVK5BM, đưa mẫu xe này lên vị trí 32. thứ trong nhóm rơ-moóc (O4) theo thống kê của chúng tôi.
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Tổng hợp dựa trên 201 xe riêng biệt và 838 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s tiếp theomi modely.
| Chỉ số | Giá trị |
|---|---|
| Xe duy nhất trong dữ liệu | 201 |
| Các lần kiểm định đã ghi nhận | 838 |
| Kiểm định định kỳ | 750 |
| Kết quả “đạt” | 94,7 % |
| Bản ghi có số km | 99 |
| Khoảng thời gian dữ liệu | 16.03.2021 – 18.09.2026 |
Phần lớn bản ghi trong thống kê thuộc loại Pravidelná, celkem 750. Biểu đồ i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Loại kiểm định | Số lượng | Đạt |
|---|---|---|
| Pravidelná | 750 | 94,7 % |
| Technická silniční kontrola | 42 | — |
| Opakovaná | 37 | — |
| Evidencní kontrola | 7 | — |
| Theo yêu cầu zákazníka | 1 | — |
| TSK - Opakovaná | 1 | — |
Z 750 lượt kiểm định định kỳ có kết quả xác định đã đạt 710, tedy 94,7 %. Số liệu thống kê không phải là đánh giá chất lượng của một chiếc xe cụ thể.
| Kết quả | Số lượng | Tỷ lệ kết quả đã biết |
|---|---|---|
| Đạt | 710 | 94,7 % |
| Kết quả 2 | 35 | 4,7 % |
| Kết quả 3 | 5 | 0,7 % |
| Khác / không ghi rõ | 0 | 0,0 % |
Lỗi jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Mã thường gặp nhất trong tập này là 1.1.9.1.1. Số lượng vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Mã | Mức độ nghiêm trọng | Mô tả | Kiểm định |
|---|---|---|---|
| 1.1.9.1.1 | A | Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. | 94 |
| 4.8.1.1.2 | A | Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). | 49 |
| 4.8.1.1.3 | A | Některá část nápadného značení (pruhu) poškozená nebo chybí, ale tento stav zjevně neovlivňuje celkově funkci nápadného značení (vyznačení obrysu vozidla) nebo jeho fotometrické vlastnosti (viditelnost). | 21 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 15 |
| 6.2.10.1.1 | A | Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 13 |
| 1.1.12.2.1 | A | Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. | 7 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 5 |
| 1.2.1.1.1 | B | Nedostatečná brzdná síla na jednom nebo více kolech. | 4 |
| 4.2.1.1.2 | B | Nesvítí některá obrysová nebo denní svítilna. | 3 |
| 1.1.7.2.1 | A | Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. | 3 |
| 1.4.1.1.1 | B | Parkovací brzda na některém z kol vozidla není funkční. | 2 |
| 4.2.1.1.1 | A | Nesvítí některá nepovinná (volitelná) obrysová nebo denní svítilna. | 2 |
| 5.3.5.2.1 | A | Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. | 2 |
| 4.11.3.1 | A | Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. | 2 |
| 6.1.5.1.1 | A | Nosič náhradního kola poškozený, avšak tato závada nemá vliv na jeho funkci nebo spolehlivost. | 2 |
Dữ liệu theo năm ghi nhận kiểm định của dòng xe này từ năm 2021 do roku 2026. Đường màu đỏ riêng biểu thị kiểm định định kỳ.
| Năm | Tất cả lần kiểm định | Định kỳ |
|---|---|---|
| 2026 | 179 | 164 |
| 2025 | 267 | 245 |
| 2024 | 197 | 173 |
| 2023 | 107 | 98 |
| 2022 | 66 | 52 |
| 2021 | 22 | 18 |
Mẫu xe stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Mẫu xe | Số lượng xe | Kiểm định định kỳ | Đạt |
|---|---|---|---|
| Krone SD | 7 753 | 75 540 | 91,5 % |
| Jiná Jiná | 5 549 | 3 652 | 96,4 % |
| Schwarzmüller SPA | 2 717 | 76 099 | 91,6 % |
| Schwarzmüller KIS | 1 143 | 19 258 | 93,0 % |
| Kögel SN | 932 | 37 832 | 92,2 % |
| Schmitz Cargobull SCB*S3T | 919 | 15 114 | 94,4 % |
| Schmitz Cargobull SCB*S3 | 821 | 1 783 | 97,5 % |
| Schmitz Cargobull SCB | 811 | 7 929 | 94,3 % |
| Schwarzmüller J-Serie | 553 | 2 187 | 94,3 % |
| Wecon PC | 541 | 2 806 | 93,9 % |
| Panav PS | 264 | 10 778 | 87,6 % |
| Wielton NS | 230 | 3 940 | 89,5 % |
| Svan TCH303 | 226 | 2 020 | 89,8 % |
| Panav PV | 216 | 7 870 | 84,0 % |
| Schwarzmüller SK | 209 | 399 | 97,2 % |
| Panav NVK5BM (mẫu xe hiện tại) | 196 | 750 | 94,7 % |
| Krone ZZ | 193 | 3 429 | 90,5 % |
| Svan TCH202 | 191 | 1 727 | 93,2 % |
| Schwarzmüller BDF | 189 | 3 473 | 89,8 % |
| Panav NV | 185 | 13 972 | 87,7 % |
| Lohr Eurolohr | 181 | 3 846 | 93,0 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.