Các mẫu khác của hãng Panav
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Theo ước tính của chúng tôi, có khoảng 113 rơ-moóc dòng xe Panav TV, đưa mẫu xe này lên vị trí 59. thứ trong nhóm rơ-moóc (O4) theo thống kê của chúng tôi.
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Tổng hợp dựa trên 1 042 xe riêng biệt và 11 312 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s tiếp theomi modely.
| Chỉ số | Giá trị |
|---|---|
| Xe duy nhất trong dữ liệu | 1 042 |
| Các lần kiểm định đã ghi nhận | 11 312 |
| Kiểm định định kỳ | 8 500 |
| Kết quả “đạt” | 84,4 % |
| Bản ghi có số km | 1 986 |
| Khoảng thời gian dữ liệu | 18.09.2008 – 16.09.2026 |
Phần lớn bản ghi trong thống kê thuộc loại Pravidelná, celkem 8 500. Biểu đồ i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Loại kiểm định | Số lượng | Đạt |
|---|---|---|
| Pravidelná | 8 500 | 84,4 % |
| Evidencní kontrola | 1 361 | — |
| Opakovaná | 1 172 | — |
| Technická silniční kontrola | 146 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 64 | — |
| Theo yêu cầu zákazníka | 33 | — |
| Pred registrací | 27 | — |
| TSK - Opakovaná | 7 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 2 | — |
Z 8 499 lượt kiểm định định kỳ có kết quả xác định đã đạt 7 169, tedy 84,4 %. Số liệu thống kê không phải là đánh giá chất lượng của một chiếc xe cụ thể.
| Kết quả | Số lượng | Tỷ lệ kết quả đã biết |
|---|---|---|
| Đạt | 7 169 | 84,4 % |
| Kết quả 2 | 874 | 10,3 % |
| Kết quả 3 | 456 | 5,4 % |
| Khác / không ghi rõ | 1 | 0,0 % |
Lỗi jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Mã thường gặp nhất trong tập này là 1.1.9.1.1. Số lượng vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Mã | Mức độ nghiêm trọng | Mô tả | Kiểm định |
|---|---|---|---|
| 1.1.9.1.1 | A | Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. | 72 |
| 4.8.1.1.2 | A | Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). | 30 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 27 |
| 1.1.12.2.1 | A | Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. | 22 |
| 4.8.1.1.3 | A | Některá část nápadného značení (pruhu) poškozená nebo chybí, ale tento stav zjevně neovlivňuje celkově funkci nápadného značení (vyznačení obrysu vozidla) nebo jeho fotometrické vlastnosti (viditelnost). | 16 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 16 |
| 6.2.10.1.1 | A | Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 13 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 12 |
| 4.11.3.1 | A | Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. | 6 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 6 |
| 1.2.1.1.1 | B | Nedostatečná brzdná síla na jednom nebo více kolech. | 5 |
| 1.1.11.4.1 | A | Některá část uchycení brzdového potrubí uvolněná, ale tato závada nemůže způsobit jeho poškození. | 4 |
| 1.1.16.5.1 | A | Některá prachovka brzdového válce / válečkuje poškozená, ale plní svoji funkci. | 3 |
| 4.10.3.1 | A | Izolace propojovacího kabelu poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. | 3 |
| 5.3.5.2.1 | A | Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. | 3 |
Dữ liệu theo năm ghi nhận kiểm định của dòng xe này từ năm 2008 do roku 2026. Đường màu đỏ riêng biểu thị kiểm định định kỳ.
| Năm | Tất cả lần kiểm định | Định kỳ |
|---|---|---|
| 2026 | 82 | 71 |
| 2025 | 137 | 98 |
| 2024 | 150 | 125 |
| 2023 | 212 | 156 |
| 2022 | 272 | 201 |
| 2021 | 363 | 251 |
| 2020 | 416 | 290 |
| 2019 | 520 | 363 |
| 2018 | 627 | 426 |
| 2017 | 815 | 540 |
| 2016 | 938 | 612 |
| 2015 | 1 096 | 743 |
| 2014 | 951 | 780 |
| 2013 | 1 027 | 851 |
| 2012 | 989 | 820 |
| 2011 | 919 | 746 |
| 2010 | 945 | 726 |
| 2009 | 761 | 637 |
| 2008 | 92 | 64 |
Mẫu xe stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Mẫu xe | Số lượng xe | Kiểm định định kỳ | Đạt |
|---|---|---|---|
| Krone SD | 7 753 | 75 540 | 91,5 % |
| Jiná Jiná | 5 549 | 3 652 | 96,4 % |
| Schwarzmüller SPA | 2 717 | 76 099 | 91,6 % |
| Schwarzmüller KIS | 1 143 | 19 258 | 93,0 % |
| Kögel SN | 932 | 37 832 | 92,2 % |
| Schmitz Cargobull SCB*S3T | 919 | 15 114 | 94,4 % |
| Schmitz Cargobull SCB*S3 | 821 | 1 783 | 97,5 % |
| Schmitz Cargobull SCB | 811 | 7 929 | 94,3 % |
| Schwarzmüller J-Serie | 553 | 2 187 | 94,3 % |
| Wecon PC | 541 | 2 806 | 93,9 % |
| Kogel SN | 123 | 2 954 | 88,2 % |
| Schmitz Scb* | 122 | 141 | 92,2 % |
| D-TEC Flexitrailer | 121 | 1 583 | 92,5 % |
| Schwarzmüller TS | 116 | 3 846 | 93,0 % |
| Feldbinder TSA | 113 | 2 798 | 89,9 % |
| Panav TV (mẫu xe hiện tại) | 113 | 8 500 | 84,4 % |
| Wielton NS3K | 113 | 1 020 | 92,7 % |
| Krone N | 110 | 570 | 91,2 % |
| Umikov NPK | 110 | 3 801 | 86,5 % |
| Schwarzmüller M-Serie | 109 | 403 | 94,8 % |
| Schmitz SKI | 108 | 5 678 | 88,0 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.