Các mẫu khác của hãng Schwarzmüller
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Theo ước tính của chúng tôi, có khoảng 109 rơ-moóc dòng xe Schwarzmüller M-Serie, đưa mẫu xe này lên vị trí 64. thứ trong nhóm rơ-moóc (O4) theo thống kê của chúng tôi.
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Tổng hợp dựa trên 109 xe riêng biệt và 463 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s tiếp theomi modely.
| Chỉ số | Giá trị |
|---|---|
| Xe duy nhất trong dữ liệu | 109 |
| Các lần kiểm định đã ghi nhận | 463 |
| Kiểm định định kỳ | 403 |
| Kết quả “đạt” | 94,8 % |
| Bản ghi có số km | 4 |
| Khoảng thời gian dữ liệu | 16.06.2016 – 18.09.2026 |
Phần lớn bản ghi trong thống kê thuộc loại Pravidelná, celkem 403. Biểu đồ i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Loại kiểm định | Số lượng | Đạt |
|---|---|---|
| Pravidelná | 403 | 94,8 % |
| Opakovaná | 21 | — |
| Evidencní kontrola | 16 | — |
| Pred registrací | 16 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 2 | — |
| Technická silniční kontrola | 2 | — |
| TSK - Opakovaná | 2 | — |
| Theo yêu cầu zákazníka | 1 | — |
Z 403 lượt kiểm định định kỳ có kết quả xác định đã đạt 382, tedy 94,8 %. Số liệu thống kê không phải là đánh giá chất lượng của một chiếc xe cụ thể.
| Kết quả | Số lượng | Tỷ lệ kết quả đã biết |
|---|---|---|
| Đạt | 382 | 94,8 % |
| Kết quả 2 | 19 | 4,7 % |
| Kết quả 3 | 2 | 0,5 % |
| Khác / không ghi rõ | 0 | 0,0 % |
Lỗi jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Mã thường gặp nhất trong tập này là 4.8.1.1.3. Số lượng vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Mã | Mức độ nghiêm trọng | Mô tả | Kiểm định |
|---|---|---|---|
| 4.8.1.1.3 | A | Některá část nápadného značení (pruhu) poškozená nebo chybí, ale tento stav zjevně neovlivňuje celkově funkci nápadného značení (vyznačení obrysu vozidla) nebo jeho fotometrické vlastnosti (viditelnost). | 25 |
| 1.1.9.1.1 | A | Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. | 13 |
| 1.1.12.2.1 | A | Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. | 6 |
| 6.2.9.7.1 | A | Netěsnost hydraulického zařízení. | 5 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 5 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 4 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 3 |
| 6.2.10.1.1 | A | Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 3 |
| 4.8.1.1.2 | A | Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). | 3 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 2 |
| 4.2.1.1.1 | A | Nesvítí některá nepovinná (volitelná) obrysová nebo denní svítilna. | 2 |
| 4.5.1.1.2 | B | Nesvítí zadní mlhová svítilna na straně přivrácené do středu vozovky. | 2 |
| 4.2.3.1.4 | A | Svítilna je umístěna na pohyblivých částech, nebo její umístění na pohyblivých částech není v souladu s požadavky. | 1 |
| 1.1.14.4 | B | Brzdový štít, je-li vyžadován, chybí nebo chybí jeho část nebo není spolehlivě uchycen nebo je poškozen tak, že neplní svoji funkci. | 1 |
| 1.1.14.5.1 | B | Brzdový třmen uvolněný. | 1 |
Dữ liệu theo năm ghi nhận kiểm định của dòng xe này từ năm 2016 do roku 2026. Đường màu đỏ riêng biểu thị kiểm định định kỳ.
| Năm | Tất cả lần kiểm định | Định kỳ |
|---|---|---|
| 2026 | 126 | 119 |
| 2025 | 119 | 111 |
| 2024 | 89 | 78 |
| 2023 | 34 | 27 |
| 2022 | 34 | 22 |
| 2021 | 18 | 15 |
| 2020 | 16 | 13 |
| 2019 | 15 | 10 |
| 2018 | 8 | 7 |
| 2017 | 3 | 1 |
| 2016 | 1 | 0 |
Mẫu xe stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Mẫu xe | Số lượng xe | Kiểm định định kỳ | Đạt |
|---|---|---|---|
| Krone SD | 7 753 | 75 540 | 91,5 % |
| Jiná Jiná | 5 549 | 3 652 | 96,4 % |
| Schwarzmüller SPA | 2 717 | 76 099 | 91,6 % |
| Schwarzmüller KIS | 1 143 | 19 258 | 93,0 % |
| Kögel SN | 932 | 37 832 | 92,2 % |
| Schmitz Cargobull SCB*S3T | 919 | 15 114 | 94,4 % |
| Schmitz Cargobull SCB*S3 | 821 | 1 783 | 97,5 % |
| Schmitz Cargobull SCB | 811 | 7 929 | 94,3 % |
| Schwarzmüller J-Serie | 553 | 2 187 | 94,3 % |
| Wecon PC | 541 | 2 806 | 93,9 % |
| Feldbinder TSA | 113 | 2 798 | 89,9 % |
| Panav TV | 113 | 8 500 | 84,4 % |
| Wielton NS3K | 113 | 1 020 | 92,7 % |
| Krone N | 110 | 570 | 91,2 % |
| Umikov NPK | 110 | 3 801 | 86,5 % |
| Schwarzmüller M-Serie (mẫu xe hiện tại) | 109 | 403 | 94,8 % |
| Schmitz SKI | 108 | 5 678 | 88,0 % |
| Kassbohrer Lowbed | 105 | 533 | 93,6 % |
| Schwarzmüller KOS | 104 | 5 921 | 89,5 % |
| BG CA2 | 102 | 734 | 94,6 % |
| Wielton NS3 | 102 | 320 | 95,3 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.