Các mẫu khác của hãng Vlastní Výroba
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Theo ước tính của chúng tôi, có khoảng 155 rơ-moóc dòng xe Vlastní Výroba Valník, đưa mẫu xe này lên vị trí 108. thứ trong nhóm rơ-moóc (O1) theo thống kê của chúng tôi.
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Tổng hợp dựa trên 2 453 xe riêng biệt và 13 635 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s tiếp theomi modely.
| Chỉ số | Giá trị |
|---|---|
| Xe duy nhất trong dữ liệu | 2 453 |
| Các lần kiểm định đã ghi nhận | 13 635 |
| Kiểm định định kỳ | 11 777 |
| Kết quả “đạt” | 90,0 % |
| Bản ghi có số km | 1 262 |
| Khoảng thời gian dữ liệu | 15.09.2008 – 18.09.2026 |
Phần lớn bản ghi trong thống kê thuộc loại Pravidelná, celkem 11 777. Biểu đồ i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Loại kiểm định | Số lượng | Đạt |
|---|---|---|
| Pravidelná | 11 777 | 90,0 % |
| Opakovaná | 987 | — |
| Evidencní kontrola | 820 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 32 | — |
| Theo yêu cầu zákazníka | 18 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla - opakovaná | 1 | — |
Z 11 777 lượt kiểm định định kỳ có kết quả xác định đã đạt 10 599, tedy 90,0 %. Số liệu thống kê không phải là đánh giá chất lượng của một chiếc xe cụ thể.
| Kết quả | Số lượng | Tỷ lệ kết quả đã biết |
|---|---|---|
| Đạt | 10 599 | 90,0 % |
| Kết quả 2 | 991 | 8,4 % |
| Kết quả 3 | 187 | 1,6 % |
| Khác / không ghi rõ | 0 | 0,0 % |
Lỗi jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Mã thường gặp nhất trong tập này là 4.8.1.1.1. Số lượng vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Mã | Mức độ nghiêm trọng | Mô tả | Kiểm định |
|---|---|---|---|
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 38 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 26 |
| 6.2.10.1.1 | A | Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 11 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 10 |
| 4.8.1.2.1 | A | Uvolněné uchycení odrazky, které však zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost) ani spolehlivost její montáže. | 7 |
| 6.1.6.3.1 | B | Zjevně nadměrné opotřebení některé části spojovacího zařízení. | 6 |
| 4.11.3.1 | A | Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. | 6 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 4 |
| 4.10.3.1 | A | Izolace propojovacího kabelu poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. | 4 |
| 5.2.3.5.1 | B | Závažné poškození nebo proříznutí pneumatiky (např. v oblasti patky, boku, ramene, běhounu, obnažení kordu kostry, oddělování protektoru, vytrhávání pryže od běhounu, vyboulení, vznik obvodových trhlin). | 4 |
| 6.2.10.1.2 | B | Zástěrka / zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie, je-li vyžadováno, chybí nebo je poškozené natolik, že neplní svoji funkci. | 3 |
| 5.2.3.1.1 | B | Typ pneumatiky, namontovaný na vozidle, nesouhlasí s údaji uvedenými v technickém průkazu vozidla. | 3 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 3 |
| 0.3.1.1 | B | Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.). | 2 |
| 6.2.10.2.2 | B | Na vozidle, je-li vyžadováno, chybí kryt kola/blatník nebo je kryt kola/blatník uvolněný, nadměrně zkorodovaný nebo poškozený tak, že neplní svoji funkci. | 2 |
Dữ liệu theo năm ghi nhận kiểm định của dòng xe này từ năm 2008 do roku 2026. Đường màu đỏ riêng biểu thị kiểm định định kỳ.
| Năm | Tất cả lần kiểm định | Định kỳ |
|---|---|---|
| 2026 | 116 | 109 |
| 2025 | 232 | 201 |
| 2024 | 227 | 202 |
| 2023 | 266 | 231 |
| 2022 | 439 | 374 |
| 2021 | 505 | 418 |
| 2020 | 646 | 557 |
| 2019 | 644 | 535 |
| 2018 | 738 | 610 |
| 2017 | 785 | 656 |
| 2016 | 820 | 656 |
| 2015 | 943 | 785 |
| 2014 | 1 102 | 981 |
| 2013 | 1 073 | 957 |
| 2012 | 1 133 | 1 025 |
| 2011 | 1 023 | 907 |
| 2010 | 1 243 | 1 104 |
| 2009 | 1 513 | 1 322 |
| 2008 | 187 | 147 |
Mẫu xe stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Mẫu xe | Số lượng xe | Kiểm định định kỳ | Đạt |
|---|---|---|---|
| Agados Handy | 50 219 | 215 973 | 93,8 % |
| Agados VZ | 15 193 | 101 236 | 93,7 % |
| Vlastní Výroba Vlastní | 10 133 | 271 699 | 90,1 % |
| Pongratz LPA | 8 893 | 60 402 | 91,2 % |
| Agados NP | 6 757 | 70 142 | 93,1 % |
| Vezeko R1X1X | 5 076 | 13 952 | 94,6 % |
| Vlastní Výroba - | 3 901 | 129 778 | 90,0 % |
| Sport Jacht PS | 2 807 | 77 115 | 90,1 % |
| Rydwan Euro | 2 679 | 7 964 | 94,7 % |
| Martz 3 | 1 685 | 2 579 | 85,0 % |
| Tema 3 | 166 | 296 | 84,8 % |
| Sport Jacht PR | 165 | 21 244 | 92,1 % |
| VZ 21 | 160 | 4 040 | 92,1 % |
| WT-Metall TH4 | 158 | 349 | 92,8 % |
| Inpro 01 | 156 | 1 090 | 92,2 % |
| Vlastní Výroba Valník (mẫu xe hiện tại) | 155 | 11 777 | 90,0 % |
| Vario AK | 154 | 5 180 | 92,5 % |
| SV-Přívěsy Gallen | 153 | 319 | 93,7 % |
| Kobras 6-M | 151 | 2 603 | 87,4 % |
| Přívěs Vlastní Výroby Vlastní | 151 | 5 298 | 90,8 % |
| Sacher N | 151 | 929 | 94,8 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.